درآمدهای دارویی و تجهیزات پزشکی بیمارستان ها کنترل می شود


به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر فاطمه ایزدپناه گفت: این معاونت در بحث کنترل درآمدهای دارو و تجهیزات پزشکی در بخش های غیرمرتبط نرم افزار بسیار جالبی را طراحی کرده است که با اتصال به روزآمد قابلیت شروع بکار در بیمارستان های تحت پوشش استان خوزستان را خواهد داشت.

وی افزود: در موضوع IT داشبورد مدیریتی برای معاونت غذا و دارو مدت هاست که تعریف شده و این داشبورد مدیریتی تا یک ماه آینده برای دانشگاه های قطب هم راه اندازی خواهد شد.

ایزدپناه اظهار داشت: امیدواریم با حمایت و مساعدت ریاست سازمان غذا و دارو مبلغ مورد نیاز برای راه اندازی نرم افزار مدیریتی، این مهم محقق شود.

مدیر داروخانه های بیمارستانی سازمان غذا و دارو گفت: همچنین در زمینه افزایش بهره وری طرح تحول سلامت نیز چند طرح عملیاتی در حال تدوین است که در فرصت های آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال