مایکروسافت از نسخه آموزشی Minecraft رونمایی کرد


مایکروسافت مدعی است سعی کرده تا در کنار حفظ موارد شاد و تفریحی، نسخه اختصاصی Micnecraft اهداف آموزشی خود را حفظ کند.

مُد آموزشی بازی محبوب Minecraft چندی پیش توسط مایکروسافت خریده شد، این مد با اهداف آموزشی برای استفاده در مراکز آموزشی و منازل ساخته شده است، اخیرا نیز در اخبار داشتیم که مایکروسافت این نسخه آموزشی را رونمایی کرد.

مایکروسافت از نسخه آموزشی Minecraft رونمایی کرد

مایکروسافت گاهی اوقات سیاست‌های عجیبی را در پیش می‌گیرد، خرید نسخه آموزشی Minecraft یکی از این سیاست‌ها است. به هر ترتیب در حال حاضر تیم توسعه دهنده نسخه آموزشی بازی Minecraft اکنون دیگر در زیر مجموعه مایکروسافت قرار دارد، با این حساب مایکروسافت می‌تواند این بازی با سریع‌تر و با قیمت کمتری برای هواداران عرضه کند. دانش آموزان با استفاده از این نسخه قادر هستند در مکان‌های مختلف گشت و گذار داشته باشند،‌ به مناطق تاریخی سرک بکشند، شهرهای باستانی را بازدید کنند و تجربه کسب کنند.

ناگفته نماند که این نسخه از بازی دستخوش بهینه‌سازی‌هایی نیز شده است، امکان استفاده بهتر از نقشه‌های بازی به همراه دوربین تعبیه شده داخل بازی و ابزار Scrapbook برای عکس‌برداری مواردی هستند که در این بهینه‌سازی لحاظ شده‌اند. به غیر از این موارد ذکر شده، امکانات جدید دیگری را در این نسخه شاهد نیستم، مایکروسافت مدعی است سعی کرده تا در کنار حفظ موارد شاد و تفریحی، نسخه اختصاصی Micnecraft اهداف آموزشی خود را حفظ کند.

از طرف دیگر مایکروسافت سعی داشته تا پلتفرم اختصاصی برای این بازی ایجاد کند، با استفاده از این بستر معلمین قادر هستند درس‌های خود را در دنیای Minecraft برای دانلود در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد. البته مایکروسافت قرار است زیاد در ساخت امارت‌های مختلف در این بازی دخالت نکند و کاربران انجمن اینترنتی این بازی، مدارس و معلمین محتوای آموزشی خود را ایجاد کنند.

دانش‌آموزان با پرداخت ۵ دلار قادر هستند در این بازی حساب کاربری ایجاد کرده و از منزل یا مدرسه به بازی بپردازند.

منبع: فارنت

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال