مولاوردی نگاهی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت داشته باشد


به گزارش زنان کویر ، به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اینکه تا کنون هیچ گزارشی از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مورد هزینه کرد بودجه سال جاری ارائه نشده است نشان‌دهنده کم کاری دولت است و اینکه از این قانون اطلاع نداشته باشند شرایط را بدتر می‌کند.

وی ادامه داد: بهتر است معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نگاهی به قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که در اواخر سال گذشته تصویب و به قانون دائمی تبدیل شد نگاهی داشته باشد چرا که در آنجا معاونت امور زنان مکلف شده است هر 6 ماه یکبار گزارش بودجه را از دستگاه‌های ذیربط اخذ و به مجلس ارائه دهد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: در ماده 19 این قانون آمده است، معاونت‌های امور زنـان و خانواده و علمی و فناوری ریاست جمهوری و شورای تخصصی توسعه فعالیت‌های قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی مجازند فعالیت‌های اجرایی خود را در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های مورد نظر از طریق دستگاه‌های اجرایی در چهارچوب تفاهمنامه فی‌مابین از محل اعتبارات پیش‌بینی‌شده مربوط به خود در قوانین بودجه سنواتی به انجام رسانند. شورای توسعه فرهنگ قرآنی و معاونت امور زنان و خانواده موظف هستند گزارش عملکرد این ماده را از دستگاه‌های اجرائی ذی‌ربط اخذ و هر 6 ماه یک‌بار به مجلس شورای اسلامی تقدیم کنند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس:
لاله افتخاری
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه معاونت امور زنان موظف است گزارش هزینه کرد خود را به مجلس ارائه دهد، گفت: بهتر است معاون رئیس جمهور در امور زنان نگاهی به قانون قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت داشته باشد.
برچسب‌ها: 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
مولاوردی
لاله افتخاری
قانون تنظیم بخشی
مقررات مالی
زنان
اخبار زنان
نحوه تولید: 
بازنشر

[ منبع این خبر سایت زنانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال