۲۲۵۶ خانوار روستایی خراسان جنوبی از آب شرب سالم بهره‌مند می‌شوند


خبرگزاری مهر- گروه استان ها: علی اکبر بسکابادی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۹ مجتمع آب‌رسانی روستایی بااعتباری بالغ‌بر ۳۹ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی با بهره‌برداری از این پروژه‌ها دو هزار و ۲۵۶ خانوار روستایی استان در شهرستان‌های خوسف، قاین، فردوس، طبس و بشرویه از آب سالم بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

وی با اشاره به افتتاح دو پروژه آب‌رسانی روستایی در شهرستان خوسف، بیان کرد: برای بهره‌برداری از این پروژها بالغ‌بر سه میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال هزینه شده است.

بهره مندی ۱۲۰ خانوار روستایی خوسف از آب شرب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، بهره‌برداری از مجتمع آب‌رسانی شهرک معصوم آباد و کلاته ملک را از جمله این پروژه‌ها عنوان کرد و گفت: با افتتاح این مجتمع‌ها ۱۲۰ خانوار روستایی شهرستان خوسف از آب شرب بهداشتی برخوردار می‌شوند.

بسکابادی از افتتاح سه مجتمع آب‌رسانی آویچ، سده و گرماب در شهرستان قاینات در دهه فجر خبر داد و افزود: تاکنون برای احداث مجتمع آب‌رسانی آویچ مبلغ هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی ادامه داد: برای بهره‌برداری از مجتمع آب‌رسانی سده و گرماب نیز به ترتیب ۱۰ میلیارد ریال و ۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

هزینه کرد ۴ میلیارد ریالی برای مجتمع‌های آب‌رسانی طبس

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی همچنین به بهره‌برداری مجتمع آب‌رسانی کویر و سمیاء و شیرآباد در شهرستان طبس اشاره کرد و گفت: با بهره‌برداری از این مجتمع‌ها یک هزار و ۴۰۷ خانوار روستایی در ۲۰ روستای این شهرستان به سالم بهداشتی دسترسی پیدا می‌کنند.

بسکابادی اضافه کرد: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها نیز بالغ‌بر چهار میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال و سه میلیارد ریال هزینه شده است.

وی، افتتاح مجتمع آب‌رسانی یرون انارستانک بااعتباری بالغ‌بر ۹۵۰ میلیون ریال در شهرستان فردوس و مجتمع آب‌رسانی ارسک با هزینه کرد ۳۵۰ میلیون ریال در شهرستان بشرویه را از دیگر پروژه‌های افتتاحی دهه فجر برشمرد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال