مسابقه کتابخوانی«همدلی وهمزبانی» بین سوادآموزان خراسان شمالی


مهدی مودی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مسابقه کتابخوانی تحت عنوان «همدلی و همزبانی» به مناسبت دهه مبارک فجر، بیستم بهمن ماه امسال بین ۹۰۰ نفر از سوادآموزان دوره انتقال در خراسان شمالی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقه گسترش و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، آموزش سوادآموزی با مصادیق همدلی و همزبانی به منظور مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... است.

به گفته مودی کتاب «همدلی و همزبانی» از انتشارات سازمان سوادآموزی است.

وی افزود: از بین شرکت کنندگان در این مسابقه تعداد ۴۵ نفر تقدیرخواهند شد.

 معاون سودآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی همچنین از برگزاری دوره آموزشی برای مسئولان سوادآموزی در استان خبر داد و گفت: به منظور نظارت بهتر و ارتقای کیفیت فعالیت‌های سوادآموزی ۲۲ نفر از مسئولان سوادآموزی در دوره آموزشی تحت عنوان «رهبری آموزشی» ساماندهی می‌شوند.

مودی افزود: این دوره به مدت ۲۴ ساعت برای مسئولان سوادآموزی استان برگزار می‌شود و شرکت کنندگان نحوه نظارت بر کلاس‌های سوادآموزی را فرا می‌گیرند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات