حاشیه های اعلام حمایت پیلن از ترامپ


برخی از رسانه های آمریکا روز چهارشنبه واکنش های جالبی به اعلام حمایت پیلن از ترامپ نشان دادند و برخی از این رسانه ها با انتخاب این سوژه به عنوان موضوع اصلی صفحه نخست، این دو چهره محافظه کار و جنجالی را به باد تمسخر گرفتند.

حمایت اخیر سارا پیلن فرماندار سابق ایالت آلاسکا و یکی از چهره های متنفذ " تی پارتی" از دونالد ترامپ نامزد جنجالی جمهوریخواه، گمانه زنی ها درباره احتمال انتخاب او به عنوان نامزد معاونت رییس جمهوری از سوی ترامپ را تقویت کرده است.

به گزارش عصر ایران با وجودی که ترامپ در مصاحبه روز چهارشنبه خود با شبکه خبری ان بی سی آمریکا تایید کرد که ممکن است پیلن را به تصدی سمتی در دولت آینده خود بگمارد ، با این حال ترامپ احتمال کسب عنوان معاونت رییس جمهوری و اینکه دلیل حمایت پیلن از او کسب این سمت بوده است را رد کرده است. ترامپ گفت: بعید می دانم او چنین فکر کند.

روز سه شنبه سارا پیلن با شرکت در یک برنامه ترامپ در ایالت آیوا با سخنانی از او اعلام حمایت کرد. پیلن گفت: افتخار می کنم که از ترامپ اعلام حمایت می کنم. او تاکید کرد ترامپ فرمانده خوبی برای قوای مسلح آمریکا برای جنگ با داعش خواهد بود.

حاشیه های اعلام حمایت پیلن از ترامپ
ترامپ که دیدگاه ها و نظراتی جنجالی درباره مسایل مختلف سیاست داخلی و خارجی آمریکا دارد و نظرات او غالبا با مخالفت های جدی در سطح بخش های مهمی از افکار عمومی آمریکا و حتی حزب جمهوریخواه مواجه است، در ادامه گفت درباره این اعلام حمایت هیچ رایزنی با پیلن نداشته است و او خود تصمیم به اعلام حمایت گرفته است.

ترامپ گفت که پیلن شخصیتی قابل احترام برای اوست و اگر مایل باشد مایه افتخار است که در دولتی که او تشکیل خواهد داد، سمتی را بر عهده بگیرد.

پیلن پس از حضور پر انتقاد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 به عنوان نامزد معاونت جان مک کین نامزد حزب جمهوریخواه، به جز فعالیت های سیاسی در قالب جنبش محافظه کار و تندرو " تی پارتی" آمریکا، فعالیت سیاسی چندانی نداشته است.

او پیشتر فرماندار ایالت آلاسکا بوده است و دیدگاه هایی نزدیک به ترامپ دارد.

ترامپ در مصاحبه با ان بی سی تاکید کرد حمایت پیلن از او دیگر نامزدهای جمهوریخواه را به شدت عصبانی کرده است. او به ویژه به سناتور تد کروز دیگر نامزد جمهوریخواه اشاره کرد و گفت کروز از حمایت پیلن از او عصبانی است. گفتنی است پیلن در جریان انتخابات سال 2012 از کروز به عنوان سناتور ایالت تگزاس اعلام پشتیبانی کرده بود.

ترامپ گفت: همه نامزدها سارا را دوست دارند و به او احترام قایلند.

گفتنی است پیلن روز سه شنبه در دانشگاه ایالتی آیوا در برنامه  سخنرانی ترامپ حاضر شد و از او اعلام حمایت کرد.

او همچنین روز چهارشنبه در دو برنامه مختلف ترامپ در اوکلاهما شرکت کرد.

برخی از رسانه های آمریکا روز چهارشنبه واکنش های جالبی به اعلام حمایت پیلن از ترامپ نشان دادند و برخی از این رسانه ها با انتخاب این سوژه به عنوان موضوع اصلی صفحه نخست، این دو چهره محافظه کار و جنجالی را به باد تمسخر گرفتند.

روزنامه دیلی نیوز این مساله را مورد توجه قرار داده و در صفحه نخست خود با انتخاب دو عکس از ترامپ و پیلن با تیتر: "من با این احمق هستم" اعلام حمایت پیلن از ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.

حاشیه های اعلام حمایت پیلن از ترامپ

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال