سارق سابقه دار خودرو در شاهرود دستگیر شد


سرهنگ محمد مالکی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: ماموران آگاهی، دایره اطلاعات ناجا و نیروی انتظامی راه آهن شمالشرق (۱) با گشت زنی در محوطه این مجموعه ضمن مشکوک شدن به فردی با چهره مضطرب، نسبت به تعقیب و دستگیری وی اقدام می کنند که در نهایت مشخص می شود این فرد تا کنون سرقت تجهیزات داخلی هفت خودرو را در سابقه خود دارد.

وی افزود: با بررسی سوابق فرد متهم و استعلام از سامانه ناجا، تا کنون دست داشتن وی در هفت فقره سرقت داخلی خودرو مسجل شده است.

فرمانده پلیس راه آهن شمالشرق (۱) همچنین گفت: با وجود سابقه دار بودن شخص متهم، مراحل تفتیش از منزل وی صورت گرفت که طی آن تعداد زیادی تجهیزات داخلی خودرو، ادوات شرارت مانند قمه، چاقو، لوازم تدخین مواد مخدر و همدست وی کشف شد.

مالکی افزود: متهمان این پرونده به همراه شواهد و قرائن و همچنین استعلام نیروی انتظامی به مراجع قضایی شهرستان شاهرود ارجاع داده شد تا در نهایت برای این شخص در محاکم قضایی پرونده تشکیل و به جرایم وی رسیدگی شود.

وی با اشار به نحوه کار این قبیل سارقان بیان داشت: سارقان عمدتا منازل و خودروهایی را برای سرقت بر می گزینند که فاقد تجهیزات ایمنی باشند لذا به شهروندان توصیه می کنیم تا با صرف هزینه ای اندک، نسبت به تجهیز خودروهایشان به امکانات ضد سرقت اقدام کنند.

حوزه کاری پلیس راه آهن شمالشرق(۱) با طول۵۴۰ کیلومتر یکی از بزرگترین مناطق کاری در بین نیروی انتظامی کشور محسوب می شود که از ایستگاه نقاب واقع در استان خراسان رضوی تا گرمسار ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال