دکوراسیون خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی


برای تمام علاقه مندان به هنر و البته دکوراسیون داخلی منزل دیدن مدل و سبک های مختلف چیدمان داخلی خانه هنرمندان موضوعی جالب است. اکثر شما دوست دارید سبک خانه هایی را که بازیگران محبوبتان در انها زندگی می کنند را از نزدیک ببینید که در این بخش قسمتی از آن را مشاهده می کنید.

همه ما پژمان بازغی را به عنوان یکی از خوش چهره ترین و توامندترین بازیگران سینما و تلویزیون می شناسیم. چند وقت پیش او در مسابقه شام ایرانی پذیرای تعدادی از دوستان خوب و هنرمندش در خانه گرم و صمیمی خودش بود. ما هم فرصت را غنیمت شمردیم و از این شانس برای نوشتن مطلب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان استفاده کردیم.

خانه پژمان بازغی ، طراحی دکوراسیون داخلی ، مدل دکوراسیون داخلی

دکوراسیون و چیدمان خانه پژمان بازغی

اولین چیزی که در خانه پژمان بازغی به چشم می خورد صفا و صمیمیت و گرمای خاصی است که در این خانه وجود دارد. سقف خانه کوتاه و همه چیز خیلی صمیمی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این خانه در عین مدرن بودن القای سبک خانه های ایرانی قدیمی را هم می کند. استفاده از کاشی ها و آجر ها به عنوان مصالح اصلی بازگو کننده ی این مساله است.

 خانه پژمان بازغی ، مدل دکوراسیون داخلی ، عکس دکوراسیون منزل

عکس های خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی

در نشیمن خانه پژمان بازغی پرده ها خودنمایی خاصی دارند. او در خانه اش از وجود پنجره های سرتاسری بهره می برد و برای آن ها هم پرده های بلند و رنگارنگ در نظر گرفته است، آویزهای رنگارنگ به سبک خانه های قدیمی در کنار مبلمان های راحتی مینیمال تضاد جالبی را به وجود آورده است. کف پوش چوبی خانه به آن گرما بخشیده و گلدان ها هم وظیفه حفظ سرزندگی خانه را بر عهده دارند. فضای بزرگ خانه با سقف کوتاه آن باعث شده تا در این خانه صمیمیت خاصی احساس شود.

دکوراسیون داخلی شیک ، عکس دکوراسیون منزل ، چیدمان دکوراسیون منزل

گلدان های با طراوت در دکوراسیون داخلی خانه 

 همه ما به خوبی می دانیم که اگر قرار است در خانه مان نشاط و سر زندگی را حس کنیم باید از گلدان ها و گل ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه مان زیاد استفاده کنیم . برای این کار بهتر است تا از گلدانهایی با خاصیت تصفیه هوای داخل خانه استفاده کنیم.

دکوراسیون داخلی مدرن ، چیدمان دکوراسیون منزل ، چیدمان دکوراسیون خانه  

دکوراسیون داخلی مدرن خانه پژمان بازغی

لوستر ها و آویزهای روشنایی برای دکوراسیون داخلی خانه

  وجود لوستر ها و آویزهای روشنایی این اجازه را به شما می دهند تا کنترل نور فضای داخلی خانه تان را در اختیار داشته باشید. این لوستر ها و روشنایی ها در واقع هم کاربردی هستند و هم می توانند به عنوان یک وسیله دکوری زیبا و درخشان و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان مورد استفاده قرار بگیرند.

 دکوراسیون داخلی شیک ، چیدمان دکوراسیون خانه ، خانه هنرمندان

دکوراسیون داخلی شیک خانه پژمان بازغی

پرده های بلند و رنگارنگ برای دکوراسیون داخلی خانه

 مطلب صندلی های رنگارنگ را به خاطر دارید؟ حالا این بار می خواهیم به شما بگوییم از همین ترفند دکوراسیونی برای پرده های خانه تان استفاده کنید. چه اشکالی دارد؟ نگاهی به عکس دوم از خانه پژمان بازغی بیاندازید تا متوجه شوید که گاهی این جسارت ها برای منحصر به فرد شدن دکوراسیون داخلی خانه تان لازم است.

 دکوراسیون داخلی مدرن ، خانه هنرمندان ، طراحی دکوراسیون داخلی خانه بازیگران

دکوراسیون داخلی مدرن و مبلمان خانه پژمان بازغی

مبلمان هایی با طراحی مینیمال برای دکوراسیون داخلی خانه

مبلمان هایی که سبک مینیمال دارند به راحتی جایشان را در هر دکوراسیون داخلی ای پیدا می کنند. خوبی این مبلمان های این است که چون طراحی ساده ای دارند با هر وسیله دکوری دیگری به راحتی ست می شوند.

 دکوراسیون داخلی شیک ، طراحی دکوراسیون داخلی خانه بازیگران ، اتاق پذیرایی شیک و مدرن

مدل اتاق خواب و دکوراسیون داخلی شیک خانه پژمان بازغی

فرش هایی با طرح و نقش ایرانی برای دکوراسیون داخلی خانه

 اگر به دنبال آوردن اصالت به دکوراسیون داخلی خانه تان هستید، فرش ها و گلیم ها و جاجیم ها بهترین گزینه هستند. آن ها کف خانه تان را تبدیل به موزه از هنر و اصالت ایرانی میکنندو چشم هر بیینده ای را به خود معطوف.

 دکوراسیون خانه پژمان بازغی ، اتاق پذیرایی شیک و مدرن ، مدل اتاق پذیرایی ایرانی

دکوراسیون خانه پژمان بازغی با مبلمان شیک

کوسن هایی با پارچه های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

  وقتی می توانید پرده هایتان را رنگی و متفاوت در نظر بگیرید چرا این کار را نتوانید برای کوسن های خانه تان انجام دهید؟ کوسن ها این عناصر کوچک اما تاثیر گذار دکوراسیون داخلی خانه تان را با استفاده از پارچه های متفاوت خاص تر جلوه دهید.

دکوراسیون آشپزخانه ، مدل اتاق پذیرایی ایرانی ، مدل اتاق پذیرایی سلطنتی  

دکوراسیون آشپزخانه خانه پژمان بازغی

کانتر های آجری برای دکوراسیون داخلی خانه

برای آشپزخانه تان کانتر یا پیشخوانی آجری درست کنید. حس این کانتر خیلی با آن چیزی که فکر می کنید تفاوت دارد. آن ها بسیار گرم و تر و صمیمی تر و دوست داشتنی تر جلوه خواهند کرد و به راحتی می توانید به آن ها اعتماد کنید تا دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را دگرگون کند.

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال