http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

قشقاوی: 'برجام' الگوی کاملی برای حل مناقشات مختلف در جهان است

قشقاوی: 'برجام' الگوی کاملی برای حل مناقشات مختلف در جهان است

معاون وزیر امور خارجه در ادامه خاطر نشان کرد: برجام الگوی کامل و مناسبی برای حل مسائل و معضلات گوناگون داخلی و خارجی محسوب می شود، و با تجربه بدست آمده می توان با استفاده از این شیوه و روش حل مسائل دیگر را نیز مورد اهتمام قرار داد.

معاون کنسولی و امور ایرانیان وزارت امور خارجه کشورمان، 'برجام' را الگوی کاملی برای حل مناقشات مختلف در جهان توصیف کرد و گفت: امروز همگان شاهد استقبال خوب جهانیان از اجرای برجام هستند.
 
«حسن قشقاوی» در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به تاثیر مثبت اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) بر روی تحولات منطقه و جهان، اظهار داشت: همه کشورهای جهان باید ایران را در اجرای برجام همراهی کنند.

وی با اشاره به مخالفت ها از جانب برخی کشورها در رابطه با موضوع نهایی شدن اجرای برنامه جامع اقدام مشترک میان ایران و 5 عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد، تصریح کرد: با توجه به فضای ایجاد شده و همچنین استقبالی که بیشتر کشورهای دنیا از اجرای برجام از خود نشان داده اند، معدود کشورهای مخالف نیز باید ضمن تجدید نظر در رفتار و سیاست های خود در قبال این قضیه، همسو و هم جهت با کشورهای موافق، در این راستا اقدام کنند.

قشقاوی اجرای برجام را یکی از سیاست های بی نظیر،استثنایی و فوق العاده مهم کشور در عرصه بین الملل از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون توصیف کرد و گفت: برجام این واقعیت مهم که می توان در قالب و چارچوب تلاش های دیپلماتیک هر گونه بحرانی را به دور از جنگ، درگیری و خشونت حل و فصل نمود، را به روشنی اثبات کرد.

معاون وزیر امور خارجه در ادامه خاطر نشان کرد: برجام الگوی کامل و مناسبی برای حل مسائل و معضلات گوناگون داخلی و خارجی محسوب می شود، و با تجربه بدست آمده می توان با استفاده از این شیوه و روش حل مسائل دیگر را نیز مورد اهتمام قرار داد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که از این به بعد چه موانعی می تواند بر سر راه اجرای برجام قرار بگیرد، گفت: من فکر نمی کنم مانع خاصی در مسیر اجرای برجام وجود داشته باشد، البته همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانات خود فرمودند، و همچنین رئیس جمهوری نیز در نامه خویش به معظم له اشاره کرد، باید همیشه اجرای برجام تحت مراقبت و هوشیاری کامل صورت بگیرد، تا طرف مقابل به تعهداتش پایبند باقی بماند.

منبع: عصر ایران
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
گلزن آبی ها به هواداران پرسپولیس: بروید خانه!
جن گیری و آزاد شدن ارواح عجیب +عکس
سنگ قبر پدر الهام پاوه نژاد +عكس
چرا وقتی خواب هستید، دچار حس سقوط می‌شوید؟
روش های افزایش وزن تضمینی
استخدام جهت همکاری با مؤسسه اوقات فراغت در اصفهان
با این ماساژ به سرعت لاغر شوید + تصاویر
آخرین هشدار به سربازان غایب
اجساد تکه تکه شده عناصر داعش در کرکوک +تصاویر 18
اسکناس با ۷۰۰ سال قدمت+ عکس
راهیابی دانشجوی واحد میانه به جشنواره ملی مسابقات قرآت و عترت
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت تخفیفان در تهران
درباره سرماخوردگی روحی چیزی می دانید؟!
رابعه اسکویی: ۸ سال سیگار نکشیدم
بهنوش بختیاری راهی بیمارستان شد +عکس
تصویری از تیپ جالب دختر جوان پرسپولیسی در ورزشگاه اهواز
کاهش استرس با کمک ریلکسیشن
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی،طراح سه بعدی در شرکت اُرنا
مژده لواسانی مجری صداو سیما در کنار دختر سردارسلیمانی + تصاویر
توصیه قرآنی کیهان در باره فحش دادن