جیسون رضاییان: می خواهم فیلم جنگ ستارگان را ببینم


او گفت در طی این دوران استراحت علاقه مند است نسخه جدید فیلم " جنگ ستارگان " را ببیند و به تماشای یک یا دو بازی تیم بسکتبال warriors بنشیند.

 جیسون رضاییان زندانی آزاد شده ایرانی - آمریکایی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران در آلمان از آنها خواست مدتی را به زندگی خصوصی او احترام قایل شده و اجازه دهند او در کنار خانواده دوران نقاهت خروج از زندان را بگذراند.

به گزارش عصر ایران به نقل از فاکس نیوز رضاییان گفت در آینده دوست دارد درباره روابط ایران و آمریکا مطلب و گزارش بنویسد اما اکنون نیاز دارد مدتی استراحت کند. رضاییان به هنگام دستگیری به عنوان خبرنگار روزنامه واشنگتن پست در ایران فعالیت می کرد.

او گفت در طی این دوران استراحت علاقه مند است نسخه جدید فیلم " جنگ ستارگان " را ببیند  و به تماشای یک یا دو بازی تیم بسکتبال warriors بنشیند.

رضاییان روز یکشنبه به همراه 2 زندانی دیگر ایرانی - آمریکایی با یک فروند هواپیمای سوییسی وارد آلمان شده است.

جیسون رضاییان: می خواهم فیلم جنگ ستارگان را ببینم و

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال