سارقان مسلح بانک در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شدند


به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد مراد حسن آبادی در خصوص جزئیات این دستگیری که با موفقیت و در مدت زمان کمتر از ۲ ساعت انجام شد، گفت: براساس اعلام معاونت عملیات استان در اولین ساعات شروع کاری روز چهارشنبه، دو نفر وارد یکی از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در یکی از شهرک های تابعه همدان شده و پس از تهدید با سلاح کمری، مبلغ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان وجه نقد را سرقت و با موتورسیکلت از محل متواری می شوند.

وی افزود: به گفته شاهدان عینی این دو سارق که از قضا برادر بودند در خیابانی دیگر از هم جدا و یکی از آن ها به همراه پول سرقت شده با خودروی رنو مسیر خود را ادامه می دهد.

فرمانده یگان ویژه استان همدان در خصوص نحوه دستگیری سارق اصلی توسط کارکنان یگان ویژه بیان داشت: با اطلاع از مشخصات خودروی رنو، اولین تیم مقابله کننده به سرپرستی جانشین یگان در محدوده خروجی جنوب شهر همدان مشغول گشت زنی بوده که با مشاهده خودروی رنوی مورد نظر، اقدام به تعقیب آن کرده و پس از دقایقی تعقیب و گریز، فرد سارق که حامل کیف پول های سرقت شده بوده را متوقف و دستگیر می کنند.

لازم به ذکر است در بازدید انجام شده از این خودرو، یک قبضه سلاح کمری از نوع «برتا» به همراه تعداد قابل توجهی فشنگ نیز کشف شده است.

فرمانده پلیس ویژه استان همدان با قدردانی از عملکرد ارزنده و قابل توجه همکاران خود، سرعت عمل به موقع و تیزبینی کارکنان یگان را عامل موفقیت در این مأموریت برشمرد و خاطر =نشان کرد: مهمترین ارمغان و ره آورد این خبر، اطمینان خاطر مضاعف برای مردم شریف همدان و مسئولان اجرایی استان در راستای برقراری نظم و امنیت است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال