http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سارقان مسلح بانک در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شدند

سارقان مسلح بانک در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد مراد حسن آبادی در خصوص جزئیات این دستگیری که با موفقیت و در مدت زمان کمتر از ۲ ساعت انجام شد، گفت: براساس اعلام معاونت عملیات استان در اولین ساعات شروع کاری روز چهارشنبه، دو نفر وارد یکی از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در یکی از شهرک های تابعه همدان شده و پس از تهدید با سلاح کمری، مبلغ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان وجه نقد را سرقت و با موتورسیکلت از محل متواری می شوند.

وی افزود: به گفته شاهدان عینی این دو سارق که از قضا برادر بودند در خیابانی دیگر از هم جدا و یکی از آن ها به همراه پول سرقت شده با خودروی رنو مسیر خود را ادامه می دهد.

فرمانده یگان ویژه استان همدان در خصوص نحوه دستگیری سارق اصلی توسط کارکنان یگان ویژه بیان داشت: با اطلاع از مشخصات خودروی رنو، اولین تیم مقابله کننده به سرپرستی جانشین یگان در محدوده خروجی جنوب شهر همدان مشغول گشت زنی بوده که با مشاهده خودروی رنوی مورد نظر، اقدام به تعقیب آن کرده و پس از دقایقی تعقیب و گریز، فرد سارق که حامل کیف پول های سرقت شده بوده را متوقف و دستگیر می کنند.

لازم به ذکر است در بازدید انجام شده از این خودرو، یک قبضه سلاح کمری از نوع «برتا» به همراه تعداد قابل توجهی فشنگ نیز کشف شده است.

فرمانده پلیس ویژه استان همدان با قدردانی از عملکرد ارزنده و قابل توجه همکاران خود، سرعت عمل به موقع و تیزبینی کارکنان یگان را عامل موفقیت در این مأموریت برشمرد و خاطر =نشان کرد: مهمترین ارمغان و ره آورد این خبر، اطمینان خاطر مضاعف برای مردم شریف همدان و مسئولان اجرایی استان در راستای برقراری نظم و امنیت است.

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت
بیماری هموروئید راه های درمان آن
فال روزانه فال امروز شما
به خاطر حمایت از مدافعان حرم زخم زبان‌ها شنیده‌ام
استخدام برنامه نویس IOS در شرکت آسمان
مراقبت های محیطی برای ریشه کن کردن گال
عاقبت ادای شعبده بازی در آوردن
قالیباف به موسسه همسرش نیز تخفیف داده است
خلاصه بازی استقلال 2-0 سایپا
استخدام بازاریاب در شرکتی معتبر در جنوب کرمان