http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

آرسنال پردرآمد ترین تیم‌ فوتبال دنیا از محل فروش بلیت در سال ۲۰۱۵


 آرسنال پردرآمد ترین تیم‌ فوتبال دنیا از محل فروش بلیت در سال ۲۰۱۵

وبسایت رسمی برنامه نود -  در رده‌بندی تیم‌های مطرح فوتبال اروپا از نظر کسب درآمد از طریق فروش بلیت‌، توپچی‌های لندن در صدر قرار دارند. 

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از تسنیم، موسسه آماری و مطالعاتی دلویت، فهرست باشگاه فوتبال اروپایی را که بیشترین درآمد را از فروش بلیت بازی‌‌های خانگی‌شان در فصل15-2014 داشته‌اند را منتشر کرده که در این فهرست آرسنال بالاتر از غول‌های فوتبال اسپانیا و در صدر قرار دارد.

آرسنالی‌ها که ورزشگاه‌شان، استادیوم امارات گران‌ترین بلیت‌ها را در تمام انگلیس دارد، نه تنها برای اولین بار در 6 سال اخیر جای همشهری آبی‌پوش خود، چلسی را به عنوان توانمندترین باشگاه فوتبال لندن از نظر مالی گرفته‌اند بلکه از حیث کسب درآمد در تمام بازی‌های خانگی‌شان در سال گذشته رتبه اول را در اروپا داشته‌اند.

در واقع ورزشگاه 61 هزار نفری و مدرن امارات که سال 2006 افتتاح شد، کمک فراوانی به توپچی‌ها کرده است که بیشترین درآمد را در میان تمام تیم‌های اروپایی از راه فروش بلیت داشته باشند. مجموع درآمد توپچی‌ها از بازی‌های خانگی‌شان در فصل 15-2014 به رقم 101.84 میلیون پوند رسید که آنها را با اختلاف ناچیز نسبت به رئال‌مادرید در رده نخست پردرآمدترین تیم‌ فوتبال اروپا از بازی‌های خانگی‌اش قرار داده است.

در این رده‌بندی رئال‌مادرید با درآمدی 100.12 میلیون پوندی بابت بازی‌هایی که در برنابئو برگزار کرده است و بارسلونا با درآمدی 90.17 میلیون پوندی از فروش بلیت بازی‌‌هایش در نیوکمپ به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. این در حالی است که منچستریونایتد با درآمدی 87.96 میلیون پوندی و چلسی با درآمدی معادل 71.84 میلیون پوند در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.

در حالی که آرسنال از نظر کسب درآمد از طریق فروش بلیت در رده نخست قرار دارد، در زمینه کسب درآمد از راه حق پخش تلویزیونی باشگاه‌های رئال‌مادرید، بارسلونا و یوونتوس به ترتیب با 154 میلیون پوند، 153.9 میلیون پوند و 153.3 میلیون پوند در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و تیم‌های چلسی و منچسترسیتی به ترتیب با 137.3 میلیون پوند و 137.1 میلیون پوند در رده‌های چهارم و پنجم جای گرفته‌اند.

در زمینه کسب درآمد از طریق عقد قراردادهای تجاری و بازرگانی اما این پاری‌‌سن‌ژرمن فرانسه است که با 228.8 میلیون پوند در رده اول است و تیم‌های بایرن‌مونیخ و منچستریونایتد به ترتیب با 214.2 میلیون پوند و 203.3 میلیون پوند در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. رئال‌مادرید و بارسلونا نیز به ترتیب با 190.5 میلیون پوند و 188.1 میلیون پوند رده‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

20441

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بهنوش طباطبایی طلاق و جدایی اش از مهدی پاکدل را تایید کرد ؟ (عکس)
موزه اتومبیل‌های کلاسیک Gosford +عکس
جدیدترین تصاویر مهناز افشار و رضا عطاران در نهنگ عنبر۲
جدیدترین تصاویر مهناز افشار و رضا عطاران در نهنگ عنبر۲
عکس جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام
سرمربی استقلال اهواز مشخص شد
استخدام آشپز ماهر و موتور سوار جهت غذای تلفنی
استخدام مکانیک، صافکار و اگزوز ساز در تهران
استخدام پزشک عمومی خانم با مدرک اسکین کر در کرج
استخدام منشی در شرکت مهر آفتاب
استخدام کارگر مکانیک نیمه ماهر جهت تعمیرگاه تویوتا
استخدام تعدادی فروشنده و بازاریاب در اصفهان
استخدام کارگر آقا جهت کارگاه تولیدی در قم
استخدام فروشنده آقا و خانم در یک فروشگاه برند
استخدام چرخکار و کمک چرخکار خانم جهت دوخت شلوار
استخدام طراح جهت کار در یک گروه تبلیغاتی
استخدام آشپز ماهر جهت رستورانی واقع در اصفهان
استخدام مکانیک باطریسازی، جلوبندی، صافکار و نقاش
استخدام خانم خیاط در قم
استخدام حسابدار خانم در محدوده پل وحید اصفهان
تبلیغات