عارف: در انتخابات مشارکت جدی خواهیم داشت/ به تجدیدنظر شورای نگهبان خوش‌بین هستیم


مردم تحت هر شرایطی در این انتخابات حضور جدی خواهند داشت و تا بحال نشان داده‌اند که به منافع ملی نظام توجه دارند و ما هم در انتخابات مشارکت جدی خواهیم داشت.

 رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: مردم تحت هر شرایطی در این انتخابات حضور جدی خواهند داشت و تا بحال نشان داده‌اند که به منافع ملی نظام توجه دارند و ما هم در انتخابات مشارکت جدی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در حاشیه کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که رایزنی‌هایی که با شورای نگهبان انجام شده تا چه میزان می‌تواند تاثیر داشته باشد، گفت: من اطلاعی در این زمینه ندارم اما ما به تجدیدنظر شورای نگهبان خوش‌بین هستیم و امیدواریم این صحبت‌ها و رایزنی‌ها به نتیجه برسد.

وی درخصوص ترکیب شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: من در سخنانم تاکید کردم چون این شورا برای اولین بار با چنین ترکیبی تشکیل شده است قطعا می‌توان بعد از انتخابات در آن بازنگری کرد و در ترکیب آن اصلاحاتی را به وجود آورد.

عارف در پاسخ به سوال دیگری درخصوص اینکه اگر رای شورای نگهبان تغییر نکند چه تاثیری در میزان مشارکت مردم خواهد گذاشت، گفت: مردم تحت هر شرایطی در این انتخابات حضور جدی خواهند داشت و تا بحال نشان داده‌اند که به منافع ملی نظام توجه دارند و ما هم در انتخابات مشارکت جدی خواهیم داشت.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال