http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

8 نشانه شخصیت قدرتمند که آدم‌ها را می‌ترساند!

8 نشانه شخصیت قدرتمند که آدم‌ها را می‌ترساند!

شخصیت قوی strong-personality

وقتی آدم‌ها با فردی مواجه می‌شوند که شخصیتی قوی دارد، نمی‌فهمند با چه نوع آدمی سر و کار دارند.

بعضی آدم‌ها فکر می‌کنند شما سلطه‌گر هستید. بعضی فکر می‌کنند فقط گستاخ هستید. اما هیچ‌یک از این‌ها حقیقت ندارد. این حرف‌ها واقعا به هیچ‌وجه شخصیت شما را منعکس نمی‌کند. در واقع، آدم‌های قوی اغلب درون‌شان مثل یک بچه‌گربه دوست‌داشتنی است. آدم‌هایی با شخصیت سلطه‌جو هستند که باعث می‌شوند شخصیت‌های قوی بد به نظر برسند.

آدم‌های قوی مجبور نیستند برنده شوند، فقط تمایل ندارند اجازه بدهند آدم‌های دیگر از آنها زیر پا بگذارند.

مطمئنا، ممکن است بعضی آدم‌ها از شما بترسند. اما علت‌اش فقط این است که نمی‌فهمند شما آن‌قدر از خودتان رضایت دارید که نیازی به تایید کسی ندارید.

در ادامه ۸ نشانه آمده است که شخصیت‌تان آن‌قدر قوی است که شاید بعضی آدم‌ها را بترساند.

۱. بهانه‌تراشی نمی‌کنید.

شخصیت‌های قوی بهانه‌تراشی نمی‌کنند. شما تمایلی ندارید به آدم‌هایی گوش کنید که با ناله و بهانه‌تراشی برای کارهایی که می‌توانند انجام دهند، وقت‌شان را تلف می‌کنند.. ترجیح می‌دهید روی کارهایی که می‌توانید انجام دهید، تمرکز کنید و این‌که چگونه می‌توانید بر موانع غلبه کنید تا کارهای بیش‌تری انجام دهید.

برای این‌که بهانه‌تراشی نمی‌کنید به خودتان شک نکنید. شاید دلایل زیادی وجود داشته‌باشد که نمی‌توانید کاری را انجام دهید اما دلایل بیش‌تری وجود دارد که می‌توانید آن را انجام دهید.

۲. درمورد آدم‌هایی که وارد زندگی‌تان می‌کنید دقیق هستید

شما به عنوان یک شخص قوی، به آدم‌های دیگر اتکا نمی‌کنید تا به شما بگویند چه کسی هستید. این را تشخیص می‌دهید که بعضی آدم‌ها به گفتن این چیزها نیاز دارند تا خودشان احساس بهتری داشته‌باشند. هم‌چنین تشخیص می‌دهید بعضی آدم‌ها نیاز دارند این چیزها را بشوند تا احساس کنند فردی کامل هستند.

حتی اگر دقیقا نمی‌دانید چه‌کسی هستید، این را می‌دانید که نیاز ندارید، نامزد، رییس، بهترین دوست، یا اعضای خانواده به شما بگویند توانا هستید. شما می‌توانید به تنهایی به این موضوع پی‌ببرید.

۳. از گفت‌وگوهای بی‌اهمیت متنفر هستید

گفت‌وگوهای اهمیت چرند است. اگر شخصیتی قوی داشته‌باشید، ایده‌های زیادی دارید. وقتی می‌توانید دنیا را تغییر دهید، علاقه‌ای ندارید با صحبت درباره‌ی آدم‌ها، وقت‌تان را تلف کنید.

۴. نمی‌توانید بی‌احساسی، حماقت، یا نادانی را تحمل کنید

داشتن شخصیت سلطه‌جو از فقدان اعتبار یا دانش نشأت می‌گیرد. شخصیت قوی حاصل اندیشه و دانایی است. بین این دو تفاوت فاحشی وجود دارد.

چون شما وقت و تلاش‌تان را صرف این کرده‌اید که از مغزتان درست استفاده کنید، وقتی آدم‌ها فورا درمورد چیزی قضاوت می‌کنند که هیچ‌چیز از آن نمی‌دانند منزجر می‌شوید. این احتمالا بهترین ویژگی شما است ولی نه به این دلیل که می‌توانید از دانش‌تان برای نفوذ در آدم‌ها استفاده کنید. بلکه چون بااستفاده از آن می‌توانید آدم‌ها را ترغیب کنید قبل از این‌که حرفی از دهان‌شان خارج شود، درباره‌ی آن خوب فکر کنند.

۵. می‌دانید چگونه به حرف آدم‌ها گوش کنید

آدم‌هایی که شخصیتی قوی دارند می‌دانند چگونه به حرف آدم‌ها گوش کنند. ممکن است فکر کنید آدم‌ها این قابلیت را تحسین می‌کنند. اما در واقعیت، شنیده‌شدن و تشویق شدن باعث ترس آدم‌هایی می‌شود که به آن عادت ندارند.

۶. به توجه نیازی ندارید

داشتن این نوع شخصیت به این معنی است که نیازی به توجه ندارید. بیش‌تر آدم‌هایی که با آنها برخورد دارید فکر می‌کنند شما موفق می‌شوید توجه آدم‌ها را جلب کنید، اما این حقیقت ندارد. حقیقت این است که شخصیت‌تان آدم‌ها به شما جذب می‌کند. تعامل اجتماعی بالای شما به این خاطر نیست که خودتان این را می‌خواهید، بلکه به این خاطر است که آدم‌ها دوست دارند با کسانی مثل شما باشند.

با وجود درک این موضوع، باز هم به زمانی برای تجدید قوا نیاز دارید. از صرف این وقت نترسید. مراقبت از خودتان به همان اندازه مهم است که مراقبت از دیگران برای‌تان اهمیت دارد.

۷. نترس هستید

خوب، این یکی حقیقت ندارد. احتمالا یک چیز وجود دارد که از آن می‌ترسید. اما تفاوت شم با آدم‌های دیگر این است که اجازه نمی‌دهید این ترس روش زندگی‌تان را به شما دیکته کند.

۸. از عدم‌امنیت به عنوان یک فرصت استفاده می‌کنید

عدم‌امنیت برای شما فرصتی است تا بهتر عمل کنید. می‌دانید بی‌عیب‌ونقص نیستید هرچند این ریسک وجود دارد که احمق به نظر برسید، اما اگر سعی نکنید یاد بگیرید و پیشرفت کنید، در این‌صورت زندگی نکرده‌اید. فقط زنده هستید.

آدم‌ها می‌گویند هیچ‌کس امنیت کامل ندارد و احتمالا این حقیقت است. اما این حس عدم‌امنیت باعث می‌شود زندگی آدم‌ها جریان پیدا کند و چیزهایی را داشته‌باشند که از پایداری‌شان اطمینان ندارند، و همه مجبور نیستند این حس عدم‌امنیت را از بین ببرند.

مطمئنا، بعضی‌ها فکر می‌کنند بودن با آدم‌هایی که شخصیتی بزرگ دارند سخت است. اما بودن با شما فقط به این خاطر سخت است که آدم‌های دیگر را به چالش می‌کشید تا بهترین نسخه‌ی خودشان باشند! اگر سختی‌اش این است، شما باید تاکنون دانسته باشید بهترین گزینه این است که فقط با خودتان باشید.نئوپان ضد آب راین

منبع: آلامتو
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
فیلم چنانچه موتورسوار می باشید لطفا این تصاویر را ببینید – دانلود و پخش
عکس احمدی نژاد روی جلد کتابی درباره اصغر فرهادی !
استخدام جدید نیروی هوایی ارتش 95 | سال 1395
استخدام جدید وزارت نیرو 95 | سال 1395
گواهی‌های ترخیص خودرو در گمرک الکترونیکی شد
بررسی یکی سوءتفاهم کافکایی در ایران
استخدام پیک موتوری بصورت تمام شیفت در تهران
استخدام شرکت معماری (باغ ایرانی) در تهران
استخدام دندانپزشک مجرب آقا جهت کلینیک دندانپزشکی
کیلیپ فیلم حال و روز تیم ملی کاراته در مسابقات بین المللی +( آپارات ) پخش
استخدام کافه رستوران لاون
استخدام مهندس برق در یک شرکت معتبر
ویدیو فیلم اسکوات تک پا ( آپارات )
ویدیو فیلم سوپر گل زیبا دی بروین ( آپارات )
فیلم افشین اریایی ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم شراگز اسمیت از جلو
ویدیو فیلم جلوبازو دمبل لاری ( آپارات )
ویدیو فیلم بالاسینه فلای ( آپارات )
کیلیپ فیلم سرشونه نشر جانب +( آپارات ) پخش
فیلم اتفاقی دلچسب در ورزش فوتبال توپ روی خط دروازه متوقف می شود ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات