جدال مرگ و زندگی پیش روی ماست/ ژاپن ۲۳ بازیکن شبیه به هم دارد


به گزارش خبرنگار مهر، محمد خاکپور قبل از دیدار روز جمعه تیمش برابر ژاپن که به میزبان دوحه قطر برگزار می شود گفت: هر دو تیم برای پیروزی در این دیدار به میدان خواهند رفت. شناخت خوبی از ژاپن داریم و می دانیم که این تیم ۲۳ بازیکن خوب و همطراز دارد و به معنای واقعی یک تیم هستند.

وی افزود: اعضای تیم فوتبال امید ژاپن هم مثل مردم کشورشان سخت کوش هستند وبرای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند. آنها برای این بازی برنامه دارند. تیم ما هم بازیکنان خق زیادی دارند که هر دقیقه از بازی می توانند نتیجه را تغییر بدهند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران خاطرنشان کرد: دیدار فردا برای هر دو تیم از استرس بالایی برخوردار خواهد بود چرا که بازیکنان هر دو تیم جوان هستند و به محض اینکه نام مسابقه حذفی مطرح می شود استرس این بازیکنان هم بالاتر می رود و این کار را سخت می کند. 

وی افزود: قطعا تیمی که بتواند در طول نود دقیقه تمرکزش را حفظ کند می تواند به پیروزی برسد. تیمی که در این بازی مرتکب اشتباه شود قطعا موقعیت خود را به خطر خواهد انداخت.

خاکپور در مورد شناخت بیشتر تیمش از تیم ژاپن گفت: ما تیم آنها را آنالیز کرده ایم. همانطور که گفتم آنها بازیکن ستاره و شاخص ندارد و ۲۳ بازیکن شبیه هم دارند. قطعا بازیکنان ما از تمام توان خودشان استفاده خواهند کرد برای شکست دادن ژاپن.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال