این نشانه ها یعنی وقت سم زدایی بدن است


تغییراتی که نشانه نیاز به سم زدایی بدن است

 بیشتر اوقات بدن اخطارهایی به ما می دهد که نشانه هایی از بیماری های جدی است. هرکس برای حفظ سلامتی خود روشی را قبول دارد که در مجموع سم زدایی برای تمام افراد پذیرفته شده است چرا که رفع مشکلات جمسی با سم زدایی بدن یک امر ثابت شده و مطمئن است.

در میان همه ی منابع غذایی نامناسبی که می خوریم، و شرایط نامناسبی که بدن و به طور کلی زندگی مان را در آن قرار می دهیم، ممکن است نتوانیم همه ی این پرچم های قرمز را در بدن مان شناسایی کنیم و از به خطر افتادن زندگی مان جلوگیری کنیم.

این مقاله به شما کمک می کند تا به دقت پرچم های قرمزتان را بیابید و عواملی را که واقعا می توانند برای تان دردسرساز باشند از میان ببرید.

نشانه های نیاز به سم زدایی بدن 

1. نشانه ی کیسه ی صفرا برای سم زدایی بدن

اگر در محدوده ی کیسه ی صفرای تان به دلیل انباشته شدن مواد شیمیایی سمی در کبد یا مسدود شدن کیسه ی صفرا به شدت احساس سنگینی و پُری می کنید؛ همه ی این ها را یک پرچم قرمز بدانید و برای بررسی های بیش تر به پزشک مراجعه کنید.

بی حالی و خستگی ، سردرد های مداوم ، بی حالی و خستگی

بی حالی و خستگی نشانه ضرورت سم زدایی بدن

2. نشانه ی بی حالی و کمبود انرژی برای سم زدایی بدن

اگر دائما احساس خستگی شَدید می کنید حتما نیاز به سم زدایی از بدن تان دارید. این نشانه ها به دلیل وجود بیش از حد سموم در بدن به وجود می آیند.

3. نشانه ی گرفتگی سینوس ها برای سم زدایی بدن

اگر در حوالی بینی و پیشانی تان متوجه ی چنین نشانه هایی شدید، دلیل اش می تواند استنشاق سمومی باشد که به خاطر آلودگی هوا ایجاد می شوند.

 4. نشانه ی زبان برای سم زدایی بدن

اگر احساس می کنید رنگ زبان تان کمی سفید یا زرد شده است، ممکن است خون تان از مواد سمی انباشته شده باشد.

 5. نشانه های مشکلات پوستی برای سم زدایی بدن

اگر پوست تان به تدریج دچار التهاب، قرمزی (آکنه ی روزاسه)، و حتی خارش شده است، همه ی این ها به دلیل وجود سموم در خون تان است.

 6. نشانه ی سردرد برای سم زدایی بدن

سردردها هم ممکن است در نتیجه ی وجود مواد سمی در سامانه ی بدن تان باشند؛ و این مواد می توانندسامانه ی مرکزی عصبی را تحریک کنند.

 7. نشانه ی بی خوابی برای سم زدایی بدن

اگر به تدریج احساس می کنید دچار بی خوابی شده اید، نشانه ی آن است که سموم در بافت های تان تجمع یافته اند و گردش خون تان را مسدود کرده اند.

 تمام این نشانه ها پرچم های قرمز و علائمی هستند که نیاز به سم زدایی از بدن تان دارید.

سم زدایی بدن ، 7 نشانه نیاز به سم زدایی بدن

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال