انشا در مورد دهه فجر


انشا در مورد دهه فجر

انشاء در مورد دهه فجر و ۲۲ بهمن

انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان 

دهه ی فجر - انشاء درباره ی فجر'

بسیج دانش آموزی - انشا در مورد دهه فجر

 

به دنبال گسترش قیام مردمی، امام قدس سره در پیامی عزم خود را مبنی بر بازگشت به ایران اعلام می دارد. بختیار که با حمایت امریکا و به عنوان یک چهره ی ملی قصد مهار انقلاب و خاموش کردن شعله های قیام را دارد، خود را در این امر ناتوان می یابد و می کوشد که با قانونی جلوه دادن دولت خود، قیام مردم را سرکوب نماید. مخالفت خود را با بازگشت امام قدس سره اعلام، و دستور بسته شدن فرودگاه های کشور را می دهد. در پی انتشار این دستور مردم خشمگین، به خیابان ها ریخته  و با تحصن و شعارهای کوبنده دولت بختیار را مخاطب قرار می دهند…

  

پس از پانزده سال دوری از وطن درمیان استقبال پرشور مردم قدم به خاک این سرزمین گذاشت ، پانزده سالی که به خاطر خروشیدن بر استبداد و طاغوت و به خاطر بر زبان جاری کردن حقیقت به عراق ، ترکیه و  فرانسه تبعید شد .

پس از یکصد و هفده روز توقف امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو، امام خمینی (ره) ساعت سه و سی دقیقه به وقت تهران به سوی تهران حرکت کردند .

حاشیه های روزی که امام آمد . . .

حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.

ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپیما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپیما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.

در هواپیما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از آنان همراهان و هواداران و نزدیکان امام خمینی و ۱۵۰ نفر دیگر از خبرنگاران بودند .

راس ساعت نه و سی و هفت دقیقه و سی ثانیه امام در میان حلقه گروه منتخب استقبال کنندگان از پله های هواپیما فرود آمدند .

خمینی ای امام  . . .

با ورود حضرت امام به سالن فرودگاه، فریاد «الله اکبر» سالن فرودگاه را به لرزه در آورد. استقبال کنندگان  با خواندن سرود «خمینی ای امام»، اشک‌های مشتاقان را بر گونه‌هایشان جاری کردند.

پاسخ امام به عواطف یک میهن(مقاله دهه فجر)

حضرت امام طی بیاناتی در فرودگاه تهران گفتند: من از عواطف طبقات مختلف ملت تشکر می‌کنم. عواطف ملت ایران به دوش من بارگرانی است که نمی‌توانم جبران کنم.

ایشان ضمن اشاره به اینکه طرد شاه از کشور قدم اول پیروزی بود، همگان را به وحدت کلمه و ادامه مبارزه تا قطع کامل ریشه‌های فساد ترغیب کردند.ایشان سپس از آنجا عازم بهشت زهرا شدند.

با وجود سرمای زمستان، شب پیش از ورود امام ، بسیاری از مردم مشتاق ، در مسیر حرکت ایشان خوابیده بودند .

هنگام ورود امام خمینی به مدت بیست دقیقه مراسم استقبال توسط تلویزیون  ایران به طور زنده پخش شد ، اما ناگهان عکس شاه بر روی صفحه تلویزیون ظاهر و برنامه قطع شد .

در حالی که مراسم ورود حضرت امام به طور مستقیم از تلویزیون پخش می‌شد، نظامیان با یورش به این سازمان از ادامه پخش آن ممانعت کردند.

عده‌ای از مردم با قطع جریان پخش مستقیم ورود حضرت امام از تلویزیون به علت هجوم مأمورین نظامی، از عصبانیت تلویزیون‌های خود را به خیابان پرت کردند.

 

وقایع ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی:(مقاله دهه فجر)

 

وقایع ۱۲بهمن از ایام‌الله دهه فجر

۱۲بهمن روز ورود روح‌الله خمینی به ایران-در این روز بزرگترین استقبال تاریخ در تهران برگزار شد؛ بطوری که طول جمعیت استقبال کننده از آیت‌الله خمینی به ۳۳ کیلومتر رسیده بود. در ساعت ۹:۵۰ دقیقه بامداد روز دوازدهم بهمن هواپیمای حامل خمینی در میان تدابیر شدید امنیتی در فرودگاه مهرآباد برزمین نشست. خمینی پس از ورود به فرودگاه و ایراد سخنرانی طبق برنامه‌ای که از قبل تنظیم شده بود عازم گورستان بهشت زهرا شد…

خمینی در میان استقبال گسترده مردم تهران در ساعت یک بعد از ظهر وارد قطعه ۱۷ که مدفن شهدای انقلاب بود شد و سخنرانی خود را ایراد نمود.

وقایع ۱۴ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

روز شنبه ۱۴ بهمن از ایام‌الله دهه فجر در محل مدرسه شماره ۲ علوی یک مصاحبه مطبوعاتی با حضور قریب به سیصد خبرنگار ایرانی و خارجی برگزار شد که در آن ابتدا خلاصه‌ای از نظریات آیت‌الله خمینی خوانده شد؛ سپس سوالات خبرنگاران آغاز گردید که خلاصه‌ای از پاسخ خمینی به این شرح بود:

«کاری نکنند که مردم را به جهاد دعوت کنم، اگر موقع جهاد شد می‌توانیم اسلحه تهیه کنیم. دولت را بزودی معرفی خواهیم کرد. اعضای شورای انقلاب تعیین شده‌اند. از ارتش می‌خواهم هرچه زودتر به ما متصل شود. ارتشیان فرزندان ما هستند، ما به آنها محبت داریم باید به دامان ملت بیایند. قانون اساسی که تدوین شده به آراء عمومی گذاشته می‌شود تمام اتباع خارجی بطور آزاد در ایران زندگی خواهند کرد.     »

 

وقایع روز ۱۶ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

روز ۱۶ بهمن و تعیین دولت موقت-خمینی در روز ۱۶ بهمن طی فرمانی مهدی بازرگان را به عنوان نخست وزیر موقت تعیین و معرفی کرد. عصر همان روز در سالن سخنرانی مدرسه علوی یک مصاحبه مطبوعاتی بین‌المللی ترتیب داده شد، در این جلسه بازرگان برنامه و وظایف دولت موقت را تشریح کرد و افزود برگزاری همه پرسی درباره تغییر رژیم، برگزاری انتخابات مجلس موسسان و انجام انتخابات مجلس از وظایف این دولت است.

وقایع روز ۱۹ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

 

روز نوزدهم بهمن ماه بزرگ‌ترین راه پیمایی انقلاب صورت گرفت. در قطعنامه پایانی راه پیمایی نخست وزیری مهدی بازرگان توسط تظاهرکنندگان تایید شد.

 

وقایع ۲۰ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

 

در روز ۲۰ بهمن ماه که مصادف با روز جمعه بود، مردم در دانشگاه تهران اجتماع کرده بودند تا سخنرانی رییس دولت موقت را استماع نمایند. در همین هنگام در غرب تهران درگیری شدیدی صورت گرفت؛ عده زیادی از افراد گارد شاهنشاهی به پادگان همافران نیروی هوایی حمله بردند و به محض آغاز درگیری آنان عده زیادی از جوانان وابسته به جناح‌های مختلف به نفع همافران وارد صحنه درگیری شدند. این درگیری خونین ده‌ها نفر کشته و مجروح بر جای گذاشت ولی در نهایت همافران توانستند حلقه محاصره نیروهای گارد را بشکنند.

وقایع ۲۱ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

روز بیست و یکم بهمن ماه روز نبرد مسلحانه همه جانبه مردم و نیروهای دولتی بود. درگیری خونین مردم و لشگر گارد در این روز به اوج خود رسید؛ و جنگ تانک‌ها با مردم مسلح باعث کشته و زخمی شدن صدها نفر شد. آیت‌الله خمینی تهدید کرد در صورت عدم جلوگیری از کشتار لشگر گارد حکم جهاد خواهد داد.در اینروز چندین کلانتری توسط گروههای مسلح مردمی تسخیر شدند که در نتیجه آن مقادیر زیادی اسلحه به دست مردم افتاد. در همین روز فرمانداری نظامی تهران اعلامیه شماره ۴۰ را انتشار داد؛ بموجب این اعلامیه رفت و آمد مردم از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۵ بامداد ممنوع اعلام شد. در پی اعلامیه مزبور اعلامیه دیگری صادر و منع عبور و مرور تا ساعت ۱۲ بامداد تمدید شد. مردم عملاً مقررات حکومت نظامی را باطل ساختند و تا صبح در خیابان‌ها با ایجاد حریق و راه بندان‌های متعدد مانع حرکت قوای نظامی می‌شدند.

وقایع ۲۲ بهمن از ایام‌الله دهه فجر

۲۲ بهمن از ایام‌الله دهه فجر ،در این روز به ترتیب زندان اوین، ساواک، سلطنت آباد، مجلسین سنا و شورای ملی، شهربانی، ژاندارمری و ساختمان زندان کمیته مشترک به تصرف مردم در آمد.در تسخیر شهربانی سپهبد رحیمی فرماندار نظامی تهران به دست انقلابیون مسلح افتاد. پادگان باغشاه و دانشکده افسری، دبیرستان نظام، زندان جمشیدیه، پادگان عشرت آباد و پادگان عباس آباد یکی پس از دیگری تسلیم شدند و آخرین مرکزی که به تصرف درآمد رادیو و تلویزیون بود.

انشایم را با نام خداوند بخشنده و مهربان آغاز می کنم. دهه فجر برای ما دانش آموزان نام آشنائی است که از تاریخ ورود امام خمینی به ایران تا پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.

انشاء در مورد دهه فجر و ۲۲ بهمن - ایران استایل

www.iranstyle.ir/انشاء-در-مورد-دهه-فجر-و-۲۲-بهمن/
انشاء در مورد دهه فجر و ۲۲ بهمن. به دنبال گسترش قیام مردمی، امام قدس سره در پیامی عزم خود را مبنی بر بازگشت به ایران اعلام می دارد. بختیار که با حمایت امریکا و به ...

انشا در مورد دهه فجر برای دانش آموزان - تک فارس

www.takfars.ir/انشا-در-مورد-دهه-فجر-برای-دانش-آموزان/
۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بسم الله الرحمن الریحم باز هم دهه فجر رسید روزهای پیروزی انقلاب اسلامی که برای پدر و مادرهای ما پر از خاطره است. هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای.

دهه ی فجر - انشاء درباره ی فجر

www.fajr-22-22.blogfa.com/tag/انشاء-درباره-ی-فجر
دهه ی فجر - انشاء درباره ی فجر - دهه ی فجر. ... دوازدهم بهمن که اولین روز شروع دهه ی فجر می باشد روزیست که بزرگترین استقبال تاریخ در تهران .... مقاله ای در مورد دهه فج (1) ...

انشا درباره دهه فجر

www.patugh.ir/32881/انشا-درباره-دهه-فجر.html
انشا درباره دهه فجر. دههٔ فجر به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ یه ایران وارد و در نهایت ...

تهران 98 | انشا کوتاه دهه فجر Archives - تهران 98

www.tehran98.com/tag/انشا-کوتاه-دهه-فجر/
جستجو برای نمایش مطالب شامل کلمات کلیدی : " انشا کوتاه دهه فجر " ... مقاله ای خواندنی در مورد دهه فجر, انشا به مناسبت 22 بهمن, انشا به مناسبت دهه فجر, انشا تبریک دهه ...

بسیج دانش آموزی - انشا در مورد دهه فجر

osveh-baseij.blogfa.com/post/6
عکس, انشا و مقاله در مورد دهه فجر. انشا در مورد دهه فجر: هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ...

نیـــلـوفرخــــــــیال - انشا در باره ي دهه ي فجر

niloofarekhial.blogfa.com/post-36.aspx
نیـــلـوفرخــــــــیال - انشا در باره ي دهه ي فجر - نيلوفر خيالم را بر زيباي ارغواني انديشه ات مي پيچانم تا تورا از انكار صعود برهانم - نیـــلـوفرخــــــــیال.

دهه ی فجر

daheiefajr.blogfa.com/
صحبت هایی از امام خمیی در مورد دهه ی فجر. دهه فجر 12 تا 22 بهمن 1357 دهه فجر انقلاب .... با توجه به فر رسیدن دهه یفجر برای شما بازدید کننده ی گرامی یک انشا و یک مقاله ...

انشا پیروزی انقلاب اسلامی - سایت تفریحی سرگرمی وب شاد

www.webshad.com/new/انشا-پیروزی-انقلاب-اسلامی/
۱۷ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - با توجه به فر رسیدن دهه ی فجر برای شما بازدید کننده ی گرامی یک انشا و یک مقاله ی دانشگاهی مجزا در خصوص این ایام تدوین کرده ایم که امید است مورد ...

پیروزی انقلاب اسلامی ایران - بیتوته

www.beytoote.com/art/negah-gozashte/islamic-revolution1-iran.html
... به مناسبت دهه فجر,مقاله های 22 بهمن, مقاله و انشا ویژه دهه فجر,انشا به مناسبت 22 بهمن ... دهه فجر, بهترین مقاله های دهه فجر,مقاله در مورد دهه فجر, مقاله در مورد دهه فجر و 22 بهمن.

مقاله و انشا در مورد دهه فجر

www.yaftabad.com/مقاله-و-انشا-در-مورد-دهه-فجر/
مقاله و انشا در مورد دهه فجر چگونگی نفوذ ، حضور و سلطه استعمار و جابه‌جایی دو امپراتوری استعماری و چگونگی برخورد جریانهای فکری مختلف با مسائل سیاسی و.

دهه فجر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/دهه_فجر
دهه فجر. Imam Khomeini in Mehrabad.jpg. خمینی در فرودگاه مهرآباد از هواپیما پیاده ... ۲- وزرای خارجه آمریکا و انگلیس طی دیدار دیوید اوئن از ژاپن، در مورد اوضاع ایران به ...

آموزگار پایه ی پنجم ابتدایی - آشنايي با دهه فجر انقلاب اسلامي

schoolmaster5.blogfa.com/post-109.aspx
آموزگار پایه ی پنجم ابتدایی - آشنايي با دهه فجر انقلاب اسلامي - اولین وبلاگ ... در روزهاي 15 تا 22 بهمن در كشور 2 دولت وجود داشت، يكي دولت موقت انقلاب اسلامي كه مشروعيت و قانوني بودن خود را از حكم امام بدست آورده و مورد تأييد همه ملت بود .... موضوع انشا

انشا در مورد دهه فجر - اس ام اس جوکز

www.smsjoks.ir/tag/انشا-در-مورد-دهه-فجر
برچسب ها : اصل سوم قانون اساسى انشا اهداف دهه فجر انشا در مورد امام خميني انشا در مورد انقلاب اسلامي انشا در مورد دهه فجر انشا مخصوص 22 بهمن اهداف انقلاب اسلامی!

درباره ی دهه ی فجر انشا - مجله اینترنتی باران سرگرمی

funrain.ir/tag/درباره-ی-دهه-ی-فجر-انشا-1066
وسایل مورد نیاز:. • سایه چشم سفید یخی (در این آموزش از قلم مرطوب شده برای استفاده از سایه سفید استفاده شده است). • ریمل مورد علاقه تان ، به خصوص اگر مژه را از هم جدا ...

انشایی در مورد دهه ی فجر - عکس جدید

page-authority.ir/انشایی+در+مورد+دهه+ی+فجر
انشا و مقاله در مورد دهه فجر اوج خیال - انشای من در باره دهه فجر مقاله دهه فجر - beytoote.com انشا درباره دهه فجر - patugh.ir انشا کوتاه دهه فجر Archives - تهران 98 ...

انشا در مورد دهه فجر مقاله تحقیق انشا درباره ی دهه فجر - فیدسرا

feedsara.rozblog.com/post/2891
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انشا در مورد دهه فجر مقاله تحقیق انشا درباره ی دهه فجر انشا در مورد دهه فجر به دنبال گسترش قیام مردمی، امام قدس سره در پیامی عزم خود را مبنی…,انشا در ...

بهترین انشا در مورد دهه فجر

00060.ir/+بهترین+انشا+در+مورد+دهه+فجر
اوج خیال - انشای من در باره دهه فجر مقاله دهه فجر - beytoote.com انشا و مقاله در مورد دهه فجر نیـــلـوفرخــــــــیال - انشا در باره ي دهه ي فجر تهران 98 | مقاله با موضوع دهه فجر ...

انشا در مورد دهه فجر - خبر روز

www.khabareruz.ir/news/20591
انشا در مورد دهه فجر: هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری ...

انشا دهه فجر

www.funiha.com/tag/انشا-دهه-فجر
برچسب ها : انشا به مناسبت 22 بهمن انشا به مناسبت دهه فجر انشا تبریک دهه فجر انشا خیلی جدید برای دهه فجر انشا در مورد امام خمینی انشا دهه فجر انشا زیبای دهه فجر انشا ...

انشا کوتاه در مورد دهه فجر

twr.ir/+انشا+کوتاه+در+مورد+دهه+فجر
انشا و مقاله در مورد دهه فجر انشا درباره دهه فجر - patugh.ir اوج خیال - انشای من در باره دهه فجر تهران 98 | انشا کوتاه دهه فجر Archives - تهران 98 مقاله دهه فجر - beytoote.com ...

انشا زیبا در مورد دهه فجر - downloads

downloads.hostik.ir/انشا-زیبا-در-مورد-دهه-فجر.html
انشا زیبا در مورد دهه فجر,انشا و مقاله در مورد دهه فجر, ... انشا در مورد دهه فجر: ... مطلب زیبا و دل انگیزی بود کیف ...

انشا در مورد دهه فجر

www.bargozideha.com/share/t4c2rz7k-انشا-در-مورد-دهه-فجر
انشا در مورد دهه فجر: هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری ...

دانستنی های انقلاب اسلامی دهه فجر و ۲۲بهمن شماره یک - آموزشی ...

anbeya1.blogfa.com/post-9.aspx
علل و عوامل شکل‌گیری و چگونگی روند انقلاب اسلامی از دهه ۴۰ تا کنون همچنان مورد بحث و بررسی و اختلاف نظر می‌باشد. هر یک از گروهها و جریانهای سیاسی و اعتقادی به ...

انشا در مورد دهه فجر - نازنین ها

nazaninha.ir/news/20591
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انشا در مورد دهه فجر: هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی ...

اُاُجوو (OojoO) - مقاله ا درباره دهه فجر

www.oojoo.ir/posts/مقاله%20ا%20درباره%20دهه%20فجر
مقاله با موضوع دهه فجر انشا با موضوع دهه ی فجر. ۱۹ بهمن ۱۳۸۹. مقاله ای خواندنی در مورد دهه فجر, انشا به مناسبت 22 بهمن, انشا به مناسبت دهه فجر, انشا تبریک دهه فجر, انشا .

دکلمه در مورد 22بهمن - دکلمه رسمی برای 22 بهمن

www.goodfind.ir/cqdncfvxrnjdsdsncnmctdqncrctdncs.html
انشا تبریک دهه فجر, انشا خیلی جدید برای دهه فجر, انشا در مورد امام . ... شعر هایی در مورد 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر.دکلمه برای ۲۲ بهمن. fr6 دکلمه برای ...

انشا انگلیسی در مورد دهه فجر

rrrim.fapin.ir/
انشا انگلیسی در مورد دهه فجر. ... دهه 60-246. خاطرات شیرین آن روزها دهه 60 آن روزها.... خاطرات شیرین دهه 60 هدیه ای خاطره انگیز برای بزرگترها و جذاب برای ... ادامه مطلب ...

مقاله در مورد دهه ی فجر - ایران ویج

www.iranvij.ir/fa/tag/مقاله-در-مورد-دهه-ی-فجر
برچسب ها: , 12 بهمن سخنراني امام, انشا به مناسبت 22 بهمن, انشا به مناسبت دهه فجر, انشا تبریک دهه فجر, انشا خیلی جدید برای دهه فجر, انشا در مورد امام خمینی, انشا در مورد ...

انشا در مورد دهه فجر برای دانش - سوبارو

sobaro.kianblog.com/tag-انشا-در-مورد-دهه-فجر-برای-دانش.html
وبلاگی در مورد كودكان و ... دهه فجر برای ما دانش آموزان نام آشنائی است که از تاریخ ...

کودکان دبستانی - انشا و مقاله در مورد دهه فجر

www.zamoone.com/.../کودکان-دبستانی-انشا-و-مقاله-در-مورد-دهه-فجر
کودکان دبستانی - انشا و مقاله در مورد دهه فجر - روانشناسی،کودکان ابتداییا.

انشا انگلیسی در مورد دهه فجر - فروشگاه اینترنتی آی ام سی کالا

www.imckala.com/show.php?q=انشا+انگلیسی+در+مورد+دهه+فجر
شماره مجوز: 155/88239 مجموعه تلویزیونی «پدرخوانده» به تهیه کنندگی و کارگردانی "محمدرضا ورزی" در طول دهه مبارک فجرسال 1386 به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

درباره ی دهه ی فجر انشا - مجله اینترنتی | it-conf.ir

www.it-conf.ir/tag/درباره-ی-دهه-ی-فجر-انشا-1066
درباره ی دهه ی فجر انشا. سرگرمی و ... برچسب مورد نظر یافت نشد. در صورتی ... دکتر تقوی، روانشناس سلامت، افراد را براساس نوع لباس‌های مورد پسندشان و رفتارها و عادت‌.

باران پاتوق - تحقیق دهه فجر انشا با موضوع دهه ی فجر

www.baranpatogh.blogfa.com/post-485.aspx
۲۰ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. - باران پاتوق - تحقیق دهه فجر انشا با موضوع دهه ی فجر - بزرگترين ... دهه فجر مجموعه مقاله های دهه فجر مقاله 22 بهمن مقاله ای خواندنی در مورد دهه فجر مقاله به ...

انشا دبستانی در مورد دهه فجر

7khone.ir/tag/انشا-دبستانی-در-مورد-دهه-فجر-33487
انشا دبستانی در مورد دهه فجر. خانه و خانواده · زندگی بهتر · زناشویی · روانشناسی ... برچسب مورد نظر یافت نشد. در صورتی که قبلا این مطلب وجود داشته است، بنا به ...

مسابقه پاورپویت و مقاله دبیرستان در مورد دهه فجر و انقلاب ...

setareganschool.ir/about.../298-مسابقه-پاورپویت-و-مقاله-دبیرستان-در-...
با توجه به قرارگیری در ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی دبیرستان ستارگان مسابقه تهیه انشای انقلاب در قالب word و پاورپوینت دهه مبارک فجر را ...

انشا در مورد بيست و دو بهمن - کمپ آزاد

www.freecamp.ir/post/3001
۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جستجو برای نمایش مطالب شامل کلمات کلیدی : " انشا در مورد بيست و دو بهمن " ... 12 بهمن سخنرانی امام, انشا به مناسبت 22 بهمن, انشا به مناسبت دهه فجر, ...

دکلمه در مورد 22بهمن - دکلمه رسمی برای 22 بهمن

www.justfind.ir/cqdncfvxrcqcsvdmnmctdqncrctdncs.html
۳ روز پیش - انشا تبریک دهه فجر, انشا خیلی جدید برای دهه فجر, انشا در مورد امام ... دکلمه رسمی برای 22 بهمندکلمه برای ۲۲ بهمن. fr6 دکلمه برای 22 بهمن. جای خالی امام ...

مقاله ي كوتاه در مورد 22 بهمن - ایران ویج - جدید و جذاب - خانه

jazzab.nicita.ir/p/3c06123cf6e8b78d537a676178d6c00f07
۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ادامه نوشته برچسب ها: , 12 بهمن سخنراني امام, انشا به مناسبت 22 بهمن, انشا به مناسبت دهه فجر,انشا تبریک دهه فجر, انشا خیلی جدید برای دهه فجر, انشا ...

دهه ی فجر مقاله ای بسیار کوتاه - جدید و جذاب

jazzab.nicita.ir/دهه-ی-فجر-مقاله-ای-بسیار-کوتاه.html

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال