یک دقیقه سکوت برای مرحوم رضا احدی/ حضور معاون سابق استقلال روی نیمکت دانشجویان!


وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان دو تیم استقلال و تیم ملی دانشجویان قبل از شروع بازی به احترام مرحوم رضا احدی یک دقیقه سکوت کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، دیدار دوستانه تیم ملی دانشجویان و استقلال با 16 دقیقه تاخیر برگزار شد.

* قبل از شروع این مسابقه بازیکنان دو تیم به احترام درگذشت رضا احدی یک دقیقه سکوت کردند.

*امیر عرب معاون اجرایی سابق استقلال در این مسابقه روی نیمکت تیم ملی دانشجویان نشسته است. وی که دوست صمیمی امیر قلعه نویی محسوب می شود قبل از آغاز بازی به سمت پرویز مظلومی رفت و با سرمربی استقلال خوش و بش کرد.

*سامان آقا زمانی هافبک سابق پرسپولیس قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت استقلال رفت و از مظلومی رخصت گرفت. وی همچنین با حنیف عمران زاده برخورد گرمی داشت.

* تعدادی از تماشاگران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و با گذشت 10  دقیقه از بازی نزدیک به 200 تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

قبل از آغاز بازی مسئولان برگزاری بازی در حال گرفتن عکس از عومل اجرایی بازی در حال انجام وظیفه بودند تا به نوعی اعلام کنند آمادگی میزبانی مسابقات بزرگ را دارند.

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات