http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فتح‌الله‌زاده: طلب مجیدی یکی از آن ۴۰ میلیارد تومان بدهی استقلال است/بازگردم باز هم چک می‌کشم!


فتح‌الله‌زاده: طلب مجیدی یکی از آن ۴۰ میلیارد تومان بدهی استقلال است/بازگردم باز هم چک می‌کشم!

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: طلب فرهاد مجیدی یک میلیارد تومان از ۴۰ میلیارد بدهی استقلال است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی فتح الله زاده در مورد چک های منتشر شده در صفحه شخصی فرهاد مجیدی اظهار داشت: برداشت من از این تصاویر این است که بازیکنان استقلال این قدر به من اطمینان داشتند که با وجود چک هایی که پاس نمی شد باز هم به من اعتماد داشتند و قرارداد امضا می کردند. مطمئن هستم که فرهاد مجیدی هم دلیل خاصی نداشته که این چک ها را منتشر کرده و خیلی هم آقایی کرده که تا به حال شکایتی نکرده است و حتی در موردشان حرفی هم نزده است اما هستند خیلی ها که شاید مبالغ کمتر از این طلب داشته اند اما از باشگاه شکایت کرده اند.

وی در خصوص اینکه آیا این چک ها بی محل نیست گفت: اصلا بی محل نیست. من طبق مصوبه هیات مدیره که 23 میلیارد تومان بود چک کشیدم اما در همان سال قرار بود درامدزایی باشگاه و سازمان وقت تربیت بدنی 50-50 باشد اما من بیش از تعهدی که داشتم یعنی 15 میلیارد تومان درآمدزایی کردم که اسناد آن هم موجود است. در واقع من موظف بودم 11 میلیارد تومان درآمدزایی کنم اما همان سال سازمان تربیت بدنی درامدزایی خود را انجام نداد.

فتح الله زاده تاکید کرد: من طبق مصوبه ای که از هیات مدیره داشتم به بازیکنان چک دادم و اگر روزی هم بازگردم باز هم چک می کشم چون در غیر این صورت نمی توانیم بازیکن جذب کنیم.

مدیرعامل اسبق استقلال تاکید کرد: اصلا منتشر شدن این تصاویر چک که چیز پنهانی نیست. من وقتی خودم مدیرعامل بودم بارها اعلام کردم که استقلال 40 میلیارد تومان بدهی دارد البته بماند که دوستان جدید گفتند که بدهی استقلال 70 میلیارد تومان است اما من باز هم می گویم که مجموع بدهی استقلال وقتی من رفتم 40 میلیارد تومان بود و این بدهی یک میلیاردی فرهاد مجیدی یکی از  آن 40 میلیارد تومان است و 39 میلیارد تومان چک دیگر دست دیگران هست.

فتح الله زاده خاطر نشان کرد: من اگر برای استقلال قهرمانی آورده ام به همین راحتی نبوده و بابت تمام چک هایی که داده ام دردسرهای زیادی هم کشیده ام. بنده به خاطر همین چک ها بارها دادگاه رفته و یا ممنوع الخروج شده ام اما کسانی که انتقاد می کنند این چیزها را نمی بینند و فقط به راحتی می بینند که استقلال قهرمانی آورده است.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
پزشکیان: زمان مناسبی برای ترمیم کابینه نبود
آیفون 7 آتش‌سوزی به راه انداخت
استخدام سرپرست انبار در شرکت معتبر در محدوده کرج و شهریار
هیچ‌وقت از جامعه بیگانه نبوده‌ام
طرز تهیه کباب ترکی خوشمزه
اوضاع منطقه بسیار پیچیده شده است/ آمریکا و اسرائیل در پی ایجاد کشوری جدید هستند
چه خودرویی را قسطی بخریم؟
استخدام شرکت مهندسی توسعه صنایع انرژی
آسیب های علنی کردن پرونده کیارستمی
یک گرگ نماد جام جهانی 2018 روسیه شد + عکس نماد گرگ
ابوبکر بغدادی سه روز قبل در موصل دیده شد
عکس/ تصادف شدید ایمن‌ترین شاسی بلند دنیا در تهران
استخدام مربی کامپیوتر مدارس در کانون آموزشی امیر کبیر در هرمزگان
پیشگیری از فروش کودکان
تهران سرد می شود
سال پایه آماری به ۹۵ تغییر می‌کند
اعطای نمایندگی فعال و بازاریاب آیفون تصویری در شرکت کامتل
روغن های مشکل ساز برای ماساژ شیرخوار
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی بنام پناه
اردوغان: موصل از نظر تاریخی، متعلق به ترکیه است