قوه قضائیه اظهارات شبهه انگیز برخی مجریان انتخابات را بررسی کند


علی اصغر زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه هیات نظارت نتایج بررسی صلاحیت ها را علام کرده است لازم است که همه ما به قانون ملتزم باشیم و به آن عمل کنیم در این میان اظهارات برخی مسئولان اجرایی از جمله استاندار خوزستان، اظهارات کاملا نسنجیده است.
نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اگر اظهارات ایشان صحت داشته باشد که گفته اند این رد صلاحیت ها به مثابه تقلب در انتخابات  است این اظهارات جرم انتخاباتی مجریان انتخابات است که باید وزارت کشور رسیدگی کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: هر کدام از نامزد های رد صلاحیت شده فرصت دارند مطابق قانون شکایت خود را اعلام کنند، لذا هر گونه اظهارات و ایجاد شبهه و تشنج توسط مجریان انتخاباتی و یا هواداران احزاب جرم تلقی می شود و باید توسط قوه قضائیه پیگیری شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال