دیدار عارف با اعضای شورای نگهبان


رئیس شورای سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح طلبان درباره‌ی این که آیا با اعضای شورای نگهبان دیدار داشته گفت: بله دیدار کرده‌ام، اما اگر اجازه دهید از کسی اسمی نبرم.

به گزارش صدای میانه به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه برگزاری دومین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان در جمع خبرنگاران درباره‌ی این که رئیس جمهور هم می‌تواند رایزنی‌هایی را برای بررسی صلاحیت‌ها انجام دهد گفت:‌ رئیس جمهور هم پیگیری‌هایی را کرده و مسئولیت دارند پیگیری کنند. امیدوارم رایزنی‌های ایشان به نتیجه برسد.

وی درباره‌ی این که اگر رایزنی با شورای نگهبان به نتیجه نرسد چه کار خواهند کرد گفت: البته ما امیدوار هستیم و تحت هر شرایطی به طور جدی در صحنه حضور داریم، در انتخابات هم حضور جدی خواهیم داشت و امیدواریم رایزنی‌ها به نتیجه برسد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان همچنین درباره‌ی این که یک سری انتقادات به ترکیب شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان وجود دارد گفت: با توجه به این که این ترکیب برای اولین بار ایجاد شده ممکن است انتقاداتی وجود داشته باشد، اما ما آمادگی داریم که اصلاحاتی انجام داده و بازنگری کنیم و هویت اصلاح طلبی همین است.

عارف در پاسخ به این سوال که آیا رد صلاحیت‌ها تاثیری بر حضور مردم در انتخابات خواهد داشت یا خیر؟ گفت: مردم تحت هر شرایطی حضور جدی دارند و منافع ملی و مصالح ملی را در نظر می‌گیرند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال