http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

از امضا تا فسخ با روبین‌کازان/ معمای حقیقی!


از امضا تا فسخ با روبین‌کازان/ معمای حقیقی!

وبسایت رسمی برنامه نود - چهار سال و یک ماه قبل، محمد رویانیان تاکید داشت که همه ستاره‌های پرسپولیس را با درآمد قرارداد حقیقی خریده است! 

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از آی اسپورت، علیرضا حقیقی؛ توسط علی دایی به فوتبال ایران معرفی شد.  سیوِ پنالتی شهریار در بازی جنجالی پرسپولیس و سایپا بود که نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. حقیقی برای مدتی گلر سوم باشگاه بود تا سرانجام مرد اول دروازه پرسپولیس شد. خیلی ها او را شبیه به جوانی‌های عابدزاده می‌دانستند اما علیرضا، هرگز گلری ششدانگ برای پرسپولیس نبود و شاید به همین خاطر، خبر پیشنهاد روبین کازان به او، کمی غافلگیرکننده به نظر می‌رسید. او حتی در آخرین بازی برای پرسپولیس در مقطع اول، با اشتباهات‌اش در جدال با فولاد از طرف سکوها «هو» شد. سکوهایی که توقع نداشتند درخواست روبین برای امضای قرارداد با او واقعی باشد. چهار سال و یک ماه قبل، محمد رویانیان تاکید داشت که همه ستاره‌های پرسپولیس را با درآمد قرارداد حقیقی خریده است! 

علیرضا 4 سال تحت قرارداد با روبین بود و در این مدت، 3 بار قرض داده شد. حقیقی در اولین روزهای حضور در باشگاه، به این نکته اشاره کرد که حضور در فوتبال روسیه موجب فیکس شدن‌اش در جام جهانی 2014 خواهد شد. او گلر اول ایران در جام جهانی بود اما این اتفاق، ارتباط زیادی به بازی در کازان نداشت. او در باشگاه قرمزپوش فقط زمانی از روی نیمکت تکان خورد که قرار بود به کشور دیگری قرض داده شود. حقیقی دو بار به پرتغال رفت و یک بار به پرسپولیس برگشت و سرانجام قرارادش با باشگاه اهل روسیه را فسخ کرد. 

امضای قرارداد حقیقی با روبین کازان، برای اهالی فوتبال ایران یک معما بود و حالا فسخ قرارداد او نیز، جنبه‌ای معماکونه دارد. هیچکس متوجه نشده بود که چرا باشگاهی از فوتبال روسیه به این دروازه بان علاقه مند شده و حالا نیز هیچکس متوجه نمی‌شود چرا آن‌ها به همین سادگی و بدون دریافت پول، رضایتنامه او را برای بازی در باشگاه‌های دیگر صادر کرده‌اند. گلری که یک روز قرار بود آینده دروازه روبین کازان را تضمین کند، در همه این سال‌ها به جز حریف تمرینی گلر اصلی، جایگاه دیگری در این باشگاه نداشت. او حالا باید به دنبال تیمی باشد، که فرصت بازی کردن را برایش ایجاد می‌کند. 

 20441

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
کلیپ فیلم نخستین عکس العمل بهنوش طباطبایی به خبرجدایی اش ازمهدی پاکدل
کمک پسر به پدر با ساخت دست مصنوعی
نفت ایران در آستانه ورود به کانال 50 دلاری
روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح دوشنبه ۳ آبان ۹۵
رفع خماری با ۵ هزار تومان
(تصاویر) جاسوسانی که تاریخ جاسوسی را جذاب کردند!
علت قطعی اینترنت برخی کاربران تهرانی اعلام شد
روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه ۳ آبان ۹۵
توجه ویژه شهرداری به توسعه بوستان های بانوان در شهر
بزرگترین سیاستمدار تاریخ کیست؟
عکس/ کپی چینی پورشه شاسی بلند!
امدادرسانی در کشور سرعت یافت / EOC کجاست؟ (۳ عکس)
عنکبوت های نوازنده
دلیل جالب تغییر نکردن نعمت زاده
روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه ۳ آبان ۹۵
درخواست از «بوریس جانسون» برای آزادی انگلیسی های زندانی در ایران
ردپای یک دختر جوان در پرونده دستگیری بازیگر سرشناس
هر خرید هواپیما چه میزان درآمد برای کشور خلق می کند؟
علت بدمزگی دهان در صبح و درمان آن
کمک پسر به پدر با ساخت دست مصنوعی
تبلیغات