مصاحبه عجیب امیرحسین صادقی/ در استقلال توی چشمم نگاه می کردند و فحش می دادند!


وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان سابق استقلال گفت:نمی خواهم سر استقلال منت بگذارم اما دو بار دو پیشنهاد بزرگ را به خاطر این تیم رد کردم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روزنامه گل، امیر حسین صادقی درباره درگذشت رضا احدی گفته است:من متاسفانه جزو شاگردان احدی نبودم.اما از اتفاقاتی که پس از درگذشت ایشان رخ داد،بسیار ناراحت هستم.مگر ما چند پیشکسوت داریم که به آنها رسیدگی نمی کنیم.درست است که هزار تا گرفتاری دارند اما همیشه هر وقت کار به اینجا می رسد تازه یادمان می افتد که احدی ها هم وجود داشتند.من واقعا برای این فوتبال و جامعه متاسف هستم که فقط به قهرمان ها فکر می کنند.

وی ادامه داد:در این وضعیت همه ما مقصر هستیم.همه جامعه،همه فوتبال.متاسفانه ما مرده پرست هستیم و به قهرمان ها تا زمانیکه روی بورس هستند نگاه می کنیم و برای شان به به و چه چه می کنیم.مجاهد خذیراوی را یادتان رفته است؟او فوتبالیست بزرگی بود که بلاژویچ برایش غش و ضعف می رفت و برای استقلال هم آن فوتبال زیبا را بازی می کرد اما بعد از آن بلایی که سرش آوردند همه رهایش کردند و دیگر کسی سراغش را نگرفت.این فوتبال آلوده است و هیچ چیزش سر جای خودش نیست.کسانی بالا می آیند که رابطه داشته باشند.مدیر برنامه داشته باشند و دلال پشت سرشان باشد.اگر در ورزش این آدم ها را نداشته باشی به جایی نمی رسی.وقتی باندبازی باشد باید شیتیل دلال را برای او بفرستد تا او را از این ور به آن ور بفرستند.مگر یادتان نیست پرونده فساد در فوتبال تشکیل شد؟الان صادق ورمزیار کجاست؟کسی می داند چه می کند؟

مدافع پیشین استقلال درباره طللب یک میلیاردی اش از این باشگاه گفت:مگر حرف غیر منطقی زدم؟من به مردم که مخاطبم هستند می گویم مگر یک میلیارد پول کمی است؟آیا من دزدی کرده بودم؟آدم بدی بودم؟از جام جهانی 20 درصد جریمه ام کردند اما دم نزدم.بعد آخر فصل گفتند تو را نمی خواهیم اما وقتی می خواستم رضایت نامه را بگیرم 400 میلیون از من گرفتند تا رضایت بدهند.من پولی که حقم بود را نتوانستم بگیرم آن وقت ببینید با رضا احدی چه کار می خواستند بکنند.

صادقی افزود:نمی خواهم سر استقلال منت بگذارم اما دو بار دو پیشنهاد بزرگ را به خاطر این تیم رد کردم.یک بار پس از جام جهانی 2006 از تیم اف سی زوریخ و پس از جام جهانی 2014 از یک تیم قطری.تیم عربی چهارمیلیارد تومان به من پول می داد اما در استقلال ماندم.در حالیکه بی حرمتی های زیادی به من می شد.در چشم من نگاه می کردند و فحش می دادند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال