http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم

تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم

تصادفات عجیب خودروهای سوپراسپرت

مهارت در رانندگی زمانی احساس می شود که بتوان خودروهای سوپراسپرت را در جاده ها کنترل کرد.برخی از مالکان خودروهای سوپراسپرت به دلیل نداشتن تسلط کافی باعث بروز تصادفات جبران ناپذیری می شوند که بسیار ناگوار است.

در بررسی ها و کلیپ های تهیه شده از مجلات خودرویی مختلف، مشاهده کرده ایم که همواره کارشناسان اقدام به ذکر نکات و توصیه هایی در خصوص خودرو های اسپرت و سوپراسپرت می کنند. از دید بسیاری از افراد این نکات بیشتر جنبه مزاح دارد، اما رانندگی با غول آهنی 2 تنی که برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت تنها به 3 ثانیه زمان احتیاج دارد، نیاز به مهارت بالایی در رانندگی دارد. شرکت های تولید کننده ی این دسته از خودرو های با طراحی و توسعه ی سیستم های کنترلی سعی داشته اند تا امکان رانندگی با محصولات خود را برای تمامی اقشار فراهم کنند. اما در نهایت نیز باید به خاطر داشته باشیم که کنترل وسیله ی نقلیه در شتاب ها و سرعت های بالا فراتر از چیزی است که تصور می کنیم. نکته ی عجیب تر خاموش کردن سیستم های کنترلی خودرو، توسط مالکان آن ها است؛ در نظر داشته باشید تنها تعداد محدودی از راننده ها توانایی عملکرد بهتر از این دسته از سیستم ها را دارند و از مدار خارج کردن آن ها توسط افراد عادی، نتیجه ای جز از دست دادن کنترل خودرو را ندارد. 

 تصادف سوپراسپرت ها ، تصادف سوپراسپرت ، تصادف ماشین های مدل بالا

 سوپراسپرت ها با صدای جذاب پیشرانه همواره راننده را به فشردن پدال گاز تا حداکثر میزان ممکن، تشویق می کنند. جهت به وجود آوردن چنین شرایطی، پیش از هرچیزی باید تجربه ی رانندگی با خودرو های قدرتمند و سریع را داشته باشید. نکته ی بعدی آشنایی کامل با رفتار خودروی خود است. خودرو های مختلف رفتار های مختلفی دارند و واکنش های متفاوتی به ورودی های راننده نشان می دهند. به عنوان مثال تجربه ی رانندگی با لامبورگینی کاملا با پورشه تفاوت دارد. به همین دلیل رانندگان حرفه ای پیش از به چالش کشیدن خودرو، مدتی جهت آشنایی با رفتار های آن سپری کرده و در شرایط مختلفی اقدام به بررسی خودرو می کنند.

در حال حاضر امکان خرید خودرو های اسپرت و سوپراسپرت برای هر فردی که توانایی مالی آن را داشته باشد، فراهم است. این مساله باعث شده است تا اشخاص بدون توجه به توانایی خود در کنترل خودرو و با آرزوی انجام حرکات نمایشی مانند افرادی اعم از کن بلاک و استیگ، اقدام به چالش کشیدن خودرو می کنند، که نتیجه ای جز تصادفات فاجعه بار ندارد. در ادامه شما را به تماشای ویدیویی از تصادفات خودرو های گران قیمت لوکس و سوپراسپرت دعوت می کنیم که می توان مهارت پایین راننده را علت اصلی وقوع این حوادث معرفی کرد.

تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم

منبع: نمناک
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارشناس بازاریابی و فروش مشتریان در پیلتن شاپ
فیلم ویدئو شناسایی قالی لوکس امروزی فریز کد ۳۴۱ ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم جوانسازی مو کیوان(پر کردن پروتزهای جوانسازی مو) ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم آگهی کوتاه روایت عشق سرویس mms ایرانسل
کلیپ فیلم ویلا ساحلی کد ۰۹۰۳
پاستوره در فهرست خرید زمستانی یوونتوس
مهاجم مصدوم آرسنال ۶ هفته خانه نشین شد
کیلیپ فیلم موارد مشورت ای مهندس یعقوب نیا در شبکه ۲ برای کنکور +( آپارات ) پخش
شاگردان پیروانی نیمه اول را به عربستان واگذار کردند
مصدومیت کمک داور و توقف ۵ دقیقه ای بازی/تشویق نوید کیا
کلیپ فیلم آموزش MySQL گردهمایی ۱۱
آوارگی بیش از ۱۰ هزار شهروند موصل
آهنگ مهدی اعتمادی بنام غیر ممکن – موزیک جدید – دانلود
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی شد
ارتقای ۵۷ خوابگاه سطح ۵ به سطح ۴ در تابستان ۹۵
تدریس یک رشته شورای حل اختلاف در مرکز علمی کاربردی سقز
پیام های بامعنی برای اپلیکیشن تلگرام و اینستاگرام
ویدیو فیلم دکوراسیون مطبخ یا آشپزخانه ( آپارات )
چرایی نبود پشتیبانی امام سجاد از قیام حَرّه
فیلم یادگیری بافت کششی باچرخش ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات