دروازه بان پرسپولیس از بین کدام گزینه ها انتخاب شد


دروازه بان پرسپولیس سرانجام انتخاب شد

پس از مشکلات فراوان و حاشیه هایی که برای دروازه بانان پرسپولیس افتاد ، مسئولان این تیم به دنبال گلر مناسبی برای دروازه خود بودند، تا اینکه پس از فراز و نشیب های بسیار دروازه بان پرسپولیس انتخاب شد و به این تیم پیوست.

دروازه بان پرسپولیس سرانجام انتخاب شد ، الكساندر لوبانف ، باشگاه پرسپولیس

سرخپوشان بالاخره جانشین دروازه بان خود را پیدا کردند و با او قرارداد بستند. پرسپولیسی ها با الکساندر لوبانف دروازه بان تیم ملی ازبکستان قرارداد بستند تا در نیم فصل دوم حفاظت از دروازه خود را به او بسپارند. در روزهایی که رسانه ها دسته جمعی از مذاکرات پرسپولیس و بیرانوند می نوشتند و امیدی نداشتند که پرسپولیس بتواند دروازه بان جذب کند، برانکو مصاحبه می کرد و می گفت حتما یک دروازه بان خوب می آورد.
حالا برانکو گفته که لوبانف را از میان 20 دروازه بان جذب کرده اند. اینکه 20 گزینه دروازه بانی پرسپولیس چه کسانی بوده اند مشخص نیست. اما حالا مشخص شده که چرا پرسپولیس در آن روزها هیچ استرسی نداشت و با خیال راحت کارش را دنبال می کرد. او می دانست که از میان این 20 نفر بالاخره یک نفر پرسپولیسی می شود.

دروازه بان پرسپولیس از بین کدام گزینه ها انتخاب شد

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال