ارائه ۹۰ درصد خدمات دندانپزشکی توسط بخش خصوصی/ گسترش خدمات دولتی


به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی ظهر پنج شنبه در حاشیه افتتاح دانشکده دندانپزشکی استان لرستان با اشاره به وضعیت تامین تجهیزات و مواد اولیه دندانپزشکی در کشور اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر اکثر تجهیزات و مواد اولیه این حوزه در کشور تولید می شود.

وی با بیان اینکه با توجه به تولید این تجهیزات و مواد اولیه دندانپزشکی در کشور تحریم ها در این زمینه کارساز نبوده است گفت: در این راستا برخی کمبودها و بی تدبیری های در این حوزه را نباید به تحریم ها گره زد چرا که میزان قابل توجهی از تجهیزات و مواد اولیه دندانپزشکی در کشور تولید می شوند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به برنامه های آموزشی و ارائه خدمات دندانپزشکی در سطح مدارس کشور بیان داشت: هم اکنون این اقدامات در سطح دبستانها و مدارس دوره متوسطه کشور اجرایی می شوند.

قاضی زاده هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود به هزینه های دندانپزشکی که بر مردم از سوی بخش خصوصی تحمیل می شود گفت: در این راستا به دنبال گسترش خدمات دولتی در این زمینه هستیم.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون بیش از ۹۰ درصد خدمات دندانپزشکی از سوی بخش خصوصی در کشور ارائه می شود گفت: تا کنون نیز دولتها در این زمینه سرمایه گذاری نکرده اند اما تلاش دولت تدبیر و امید در کشور گسترش خدمات دولتی در حوزه دندانپزشکی است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: ما به دنبال این هستیم که با تقویت دولت امکان رقابت آن را با بخش خصوصی در حوزه ارائه خدمات دندانپزشکی فراهم آوریم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال