قدیمی ترین عکس از مکه/ فضای مجازی زندگی نذاشته برامون / استعمال دخانیات در مرکز اردبیل ممنوع


دﺭﺧﺖ ﻧﺨﻞ ﺩﺭﺧﺖ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺍﺳﺖ، ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻠﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻗﻄﻊ ﮐﻨﻨﺪ؛ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ بکشش

در شبکه گردی عصرایران مطالب متنوعی در حوزه های سیاسی و اجتماعی گردآوری شده است که در ادامه می توانید بخوانید و ببینید:

1- فضای مجازی زندگی نذاشته برامون

انار با انتشار این تصویر در وبلاگش نوشت:

این فیس بوک و باقی شبکه هاشون

تکنولوژی خوبه و بده ..مفیده و مضره ..ولی چقدر استفاده درستش شرطه ..مهمه ..این روزا یه جوری شده به نظر میاد تکنولوژیه داره مغلوب میکنه ما رو ..دنیا یه جور دیگه ای شده اصن ..مردم میخوان حال همو بپرسن مجازی..دلسوزی کنن مجازی..بخندن مجازی..گریه کنن مجازی ..همدردی کنن مجازی..تازه اونم چی ؟ با چارتا شکلک ..حال نوشتن نمونده برای هیشکی..

ما که خیلی متخصص نیستیم ..ولی قشنگ حس میکنیم که فرهنگ نوشتاری ما داره رو به قهقهرا میره ..داره سقوط میکنه ..چرا ما عادت کردیم همه چیو با هم قاطی میکنیم؟

شبکه گردی

2- قدیمی ترین عکس از مکه

این تصویر را ایمان با عنوان قدیمی ترین عکس از مکه را در لاین منتشر کرد:

شبکه گردی

3- باید از نو شروع کرد

میترا هاشمی در تلگرام نوشت:

زندگی حتی وقتی انکارش می کنی ، حتی وقتی نادیده‌اش می گیری ، حتی وقتی نمی‌خواهی‌اش از تو قوی‌تر است . از هر چیز دیگری قوی‌تر است . آدم‌هایی که از بازداشتگاه‌های اجباری برگشته‌اند دوباره زاد و ولد کردند . مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند ، که مرگ نزدیکانشان و سوخته شدن خانه‌هاشان را دیده بودند ، دوباره به دنبال اتوبوس‌ها دویدند ، به پیش بینی هواشناسی با دقت گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند . باور کردنی نیست اما همین گونه است . زندگی از هر چیز دیگری قوی‌تر است.

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد. آن قدر که اشک‌ها خشک شوند، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد. به چیز دیگری فکر کرد.

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد.

4- مسی به دنبال کودک عراقی

عکسی از یک کودک عراقی که دست به دست در فضای مجازی پخش می شود و مسی هم به آن واکنش نشان داده است:

مسی از طرفدارانش خواست تا پسر عراقی که با کیسه پلاستیک لباس مسی را ساخته بود پیدا کنند تا لباسش را به او هدیه بدهد.

شبکه گردی

5- استعمال دخانیات ممنوع

محمد درویش با انتشار این تصویر در کانال تلگرامی خود نوشت:

یک حرکت جالب که به همت دوستداران محیط زیست در اردبیل و همزمان با روز ملی هوای پاک دیروز رقم خورد. جالب اینکه دعوت به ممنوعیت استعمال دخانیات تا یک سال در این محل واقع در مرکز شهر اردبیل باقی خواهد ماند.

افزون بر آن، انجمن مردم نهاد حیات پاک طرح اهدای گل بجای سیگار با مشارکت شهرداری اردبیل، نیروی انتظامی و اداره ورزش جوانان را هم برگزار کرد.

دست مریزاد ...

شبکه گردی

6- کودکانه زندگی کنیم

در کانال نسل گل ها در تلگرام هم این مطلب منتشر شد:

ﺍﺯ ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ : ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺍﻟﮕﻮ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﯿﺮﻭﯼ درزندگی ﭼﯿﺴﺖ؟ ﮔﻔﺖ : « ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ» ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺍﻟﮕﻮ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﮔﻔﺘﻨﺪ : ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﻨﺪ . ﮔﻔﺖ : ﺳﺨﺖ ﺩﺭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯿﺪ . ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﺷﺶ ﺧﺼﻮﺻﯿﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻫﯿﭻﮔﺎﻩ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩ . ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﯽﺩﻟﯿﻞ ﺷﺎﺩ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺩﻭﻡ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺍﺳﺖ . ﺳﻮﻡ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﺪﺳﺖ ﻧﯿﺎﻭﺭﻧﺪ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﺻﺮﺍﺭ ﺑﺮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ . ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺍﯾﻨﮑﻪ : ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺩﻝ ﻧﻤﯽﺑﻨﺪﻧﺪ. ﭘﻨﺠﻢ ﺍﯾﻨﮑﻪ : ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﻋﻮﺍ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﺳﺮﯾﻊ ﺁﺷﺘﯽ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻫﻢ ﮐﯿﻨﻪ ﺑﻪ ﺩﻝ ﻧﻤﯽﮔﯿﺮﻧﺪ. ﻭ ﺷﺸﻢ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ.

7- گریم جالب یک کودک

در کانال زندگی سلام منتشر شد:

پخش چند عکس از کودک 3 ساله ای که توسط خاله اش گریم شد باعث ستاره شدن این کودک در فضای مجازی شد.

شبکه گردی

8- هنر درمانی

احسان دباغیان در وبلاگش نوشت:

آيا میدانید بسياري از بيماري‌ها را با استفاده از هنر مي‌توان درمان کرد؟! همه ما در دوران کودکي نقاشي‌هايي کشيده‌ايم. نقاشي‌ خيلي وقت‌ها ما را به ياد اولين تجربه‌هاي قلم در دست گرفتنمان مي‌اندازد. بجز عده محدودي که نقاشي را به صورت حرفه‌اي در سنين بزرگسالي دنبال مي‌کنند تقريبا نقاشي‌کشيدن براي ما به خاطره‌اي دور تبديل مي‌شود اما آيا مي‌دانيد نقاشي يکي از ابزارهاي هنر درماني است؟ در واقع هنر درماني شامل طيف وسيعي از کاربردهاي درماني است که از هنرهاي ديداري مانند نقاشي، کلاژ، طراحي و مجسمه‌سازي تشکيل شده‌است. 

9- درخت نخل را بکشید!

مهیندخت هم در تلگرام نوشت:

دﺭﺧﺖ ﻧﺨﻞ ﺩﺭﺧﺖ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺍﺳﺖ، ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻠﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻗﻄﻊ ﮐﻨﻨﺪ؛ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ بکشش

ﺟﻨﻮﺑﯽ ﻫﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ

ﺗﻮ ﮔﻮﯾﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺧﺖ، ﻧﺒﺎﺕ ﻧﯿﺴﺖ

ﭼﯿﺰﯼ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﯿﺰﺍﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﯽ ﺟﻬﺖ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻭﺍﺣﺪ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺁﻥ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﺁﺩﻣﯿﺎﻥ، ﻧﻔﺮ ﺍﺳﺖ

ﻧﺨﻞ ﺗﻨﻬﺎ ﺩﺭﺧﺘﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺳﺮﺵ ﺭﺍ ﻗﻄﻊ ﮐﻨﯽ ﻣﯿﻤﯿﺮﺩ، ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﻫﺎ ﮐﻪ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﯿﺰﻧﯽ ﺑﺎﺭ ﻭ ﺑﺮﮒ ﺷﺎﻥ ﺑﯿﺶ ﺗﺮ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻮﺩ.

ﺍﻣﺎ ﻧﺨﻞ، ﻧﻪ ! ﺳﺮﺵ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻗﻄﻊ ﮐﺮﺩﯼ ﻣﯿﻤﯿﺮﺩ

ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺭﯾﺸﻪﺍﺵ ﺩﺭ ﺧﺎﮎ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﺪ، ﻧﺨﻞِ ﺑﯽ ﺳﺮ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﺩ

ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﺩﮐﺘﺮ ﮐﺮﯾﻢ ﻣﺠﺘﻬﺪﯼ، ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻓﻠﺴﻔﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺁﻣﻮﺧﺘﻢ

ﭘﯿﺮﻣﺮﺩ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻣﺜﻞ ﺩﺭﺧﺖ ﻧﺨﻞﺍﺳﺖ

ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺭﯾﺸﻪ ﺍﺕ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﺧﺎﮎ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ

ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺳﺮﺕ ﻫﻢ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﺪ ! ﯾﻌﻨﯽ ﻧﻤﻮﺩ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﺕ ﻫﻢ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﺪ

ﺍﮔﺮ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﯼ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺷﺪ، ﺁﻥ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻣﯿﻤﯿﺮﺩ، ﻭﻟﻮ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺳﺎﻝ ﺭﯾﺸﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.

10- حمایت‌ از اعمال‌ و پیشنهادات‌ درست‌ کارکنان‌

ارشیا دکامی در کانال مدیریت کاربردی تلگرام نوشت:

به‌ پیشنهادات‌ سازنده‌ و انتقادات‌ صحیح‌ کارکنان‌ خود در حیطه‌ فعالیت‌ مشترک‌ اهمیت‌ دهید و با ایجاد تغییرات‌ مناسب‌ در شرایط‌ کاری‌ اعتمادشان‌ را جلب نمائید

در روابط‌ کاری‌ از به‌ کاربردن‌ کلمات‌ با بار "مطلق‌" جداً پرهیز نمائید و با شناخت‌ و احترام‌ به‌ باورها و ارزش‌های‌ مورد قبول‌ کارکنان‌ خود زمینه‌ شکوفایی‌ خلاقیت‌های‌ آنها را در حیطه‌ کار فراهم‌ آورید. به‌ جای‌ واژه‌ "من‌" از واژه‌ "ما" در روابط‌ خود با دیگران‌ بهره‌ بگیرید. اجازه‌ ندهید شیوه‌ برخورد توأم‌ با منییت‌ در کار اثر گذاشته‌ و مانع‌ انجام‌ آن‌ گردد. همواره‌ به‌ عنوان‌ عضوی‌ برابر و همسان‌ در کارها شرکت‌ کنید و در عمل‌ نشان‌ دهید که‌ برای‌ نیل‌ به‌ اهداف‌ مشترک‌ همواره‌ در کنار کارکنان‌ خود حضور فکری‌ و فیزیکی‌ دارید. با خونسردی‌ و ملایمت‌ مدیریت‌ نمائید. در مورد عقاید و باورهای‌ کارکنان‌ خود، فردی‌ قضاوت‌ نکنید. برای‌ نمونه‌ چنانچه‌ یکی‌ از کارکنان‌ اشتباه‌ می‌کند یا پیشنهادات‌ نادرستی‌ را ارائه‌ می‌دهد به‌ جای‌ انتقاد فردی‌ نظر دیگر کارکنان‌ را درحضور آن‌ کارمند جویا شوید.

به‌ عقاید آندسته‌ از کارکنان‌ خود که‌ انرژی‌ مثبت‌ دارند و با منفی‌گرایی‌ برخورد می‌کنند اهمیت‌ دهید و سایرین‌ را هم‌ تشویق‌ به‌ این‌ عمل‌ ارزشمند کنید. به‌ منظور ایجاد ارتباط‌ صمیمانه‌ با کارکنان‌ خود در موقع‌ توضیح‌ اهداف‌ و استراتژی‌ سازمان‌ به‌ جای‌ واژه‌ "شما" از واژه‌ "ما" استفاده‌ نمائید. بیان‌ کلماتی‌ مانند "شرکت‌ ما" ، "سرنوشت‌ کاری‌ ما" ، "موفقیت‌ ما" و "مشتریان‌ ما" در کارکنان‌ شما اعتماد و انگیزه‌ تعلق‌ به‌ سرنوشت‌ سازمان‌ را شکل‌ می‌دهد، به‌ گونه‌ای‌ که‌ آنها نیز خود را در موفقیت‌ و ناملایمات‌ سازمان‌ سهیم‌ می‌دانند و آنچه‌ را که‌ در توان‌ دارند در جهت‌ رشد و ارتقاء سازمان‌ به‌ کار خواهند گرفت‌.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال