کمیته انضباطی هواداران سپاهان را تهدید کرد


کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های حاضر در لیگ برتر و دسته اول صادر کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و ذوب آهن اصفهان در هفته هفدهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران رخ داد. تیم سپاهان اصفهان طبق ماده 79 به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین با اعلام کمیته انضباطی در صورت تکرار تخلفات از سوی تماشاگران، این تیم به برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم خواهد شد.

جریمه 200 میلیونی برای تراکتورسازی

مسابقه دو تیم نفت تهران و تراکتورسازی در هفته شانزدهم انجام شد و از سوی تماشاگران تیم تبریزی فحاشی و اهانت به داوران، مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ صورت گرفت. کمیته انضباطی تیم تراکتورسازی تبریز را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و اعلام کرد در صورت تکرار تخلفات از سوی تماشاگران، این تیم به برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محکوم خواهد شد.

جریمه برای بازیکن تیم استقلال اهواز

رقابت تیم‌های سیاه جامگان و استقلال اهواز در هفته هفدهم به میزبانی مشهد برگزار شد. از سوی عادل کلاه کج-بازیکن تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر و بی احترامی به داور مسابقه صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراجش شد. این بازیکن علاوه بر توبیخ کتبی باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم سیاه جامگان نیز به دلیل اهانت تماشاگرانش به بازیکنان تیم مقابل به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تذکر کتبی و جریمه برای مربی تیم پارسه تهران

کمیته انضباطی داود سید عباسی، مربی تیم پارسه تهران را به دلیل رفتار زننده و بی احترامی به داور که در دیدار این تیم با خیبر خرم آباد از سری رقابتهای لیگ دسته اول رخ داد، به تذکر کتبی و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه 20 میلیونی برای تیم شهرداری اردبیل

مسابقه تیم های شهرداری اردبیل و پاس همدان از سری رقابتهای لیگ دسته اول انجام شد و تماشاگران شهرداری اردبیل اقدام به فحاشی نسبت به داور بازی کردند. بر همین اساس این تیم طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال