رئیس هیئت جودو گلستان انتخاب شد


به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی ریاست هیئت جودو گلستان، بعدازظهر پنج‌شنبه بدون حضور نماینده‌ای از فدراسیون در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار و رحمان تقوی تنها کاندیدای احراز سمت ریاست هیئت جودو گلستان با کسب ۱۴ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

تقوی که حدود پنج ماه قبل با استعفای مهدی صغیری به عنوان سرپرست هیئت جودو استان گلستان معرفی شده بود، تمامی ۱۴ رای اعضای مجمع که در انتخابات حضور داشتند را کسب کرد و البته دو عضو مجمع نیز در این انتخابات غایب بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در این مجمع اظهار کرد: اعتماد تمامی اعضای مجمع جودو استان به آقای تقوی، بار مسئولیت ایشان را سنگین‌تر خواهد کرد و باید از ایشان تشکر کنیم که با وجود مشغله کاری فراوان، این مسئولیت را پذیرفتند.

بهمن طیبی افزود: جودو گلستان باید به دنبال ظرفیت جدیدی باشد و جمعیت این رشته افزایش پیدا کند، زیرا پتانسیل استان در این ورزش بسیار زیاد است.

وی تصریح کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های جودو گلستان استفاده کنیم و امیدوارم این ورزش در استان با حضور آقای تقوی در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال