درخشش ستار صید در رقابتهای اسکی ارمنستان/بیرامی ششم شد


به گزارش خبرگزاری مهر، سمانه بیرامی باهر و سید ستار صید، دو ورزشکار رشته صحرانوردی ایران که برای شرکت در مسابقات بین‎المللی فیز ارمنستان راهی این کشور شده بودند، ظهر امروز (پنجشنبه) در دومین رقابت خود به مصاف حریفان خارجی خود رفتند.

سید ستار صید، در رشته ۱۰ کیلومتر کلاسیک صحرانوردی موفق شد با ثبت رکورد ۳۶ دقیقه و ۳۵ ثانیه و ۴ صدم ثانیه به عنوان سومی این رشته دست پیدا کند. در این بخش سرگی میکائیلیان از ارمنستان با رکورد ۳۵ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۵ صدم ثانیه به عنوان نخست دست یافت و میکائیل میکائیلیان با ۳۶ دقیقه ۲۹ ثانیه و ۴ صدم ثانیه دوم شد.

در رقابت امروز ۱۰ کیلومتر کلاسیک ۲۱ ورزشکار از کشورهای ارمنستان، صربستان، رومانی و لیتوانی نیز حضور داشتند.

در بخش بانوان این مسابقات هم سمانه بیرامی باهر بهتر از روز گذشته ظاهر شد و در رشته ۵ کیلومتر کلاسیک صحرانوردی با ثبت زمان ۲۴ دقیقه و ۳۵ ثانیه و ۲ صدم ثانیه به عنوان ششمی این رشته دست یافت.

** نتایج نفرات اول تا سوم این بخش به شرح ذیل است:
۱. کاتیا گالیستیان از ارمنستان با رکورد ۲۲ دقیقه و ۱۷ ثانیه و یک صدم ثانیه
۲. آنا میخیتاریان از ارمنستان با رکورد ۲۳ دقیقه و ۲ ثانیه و ۴ صدم ثانیه
۳. ماریام میختاریان از ارمنستان با رکورد ۲۳ دقیقه و ۱۳ ثانیه و یک صدم ثانیه

در این رقابت ۱۲ ورزشکار از کشورمای ارمنستان، رومانی و صربستان نیز حضور داشتند. روز گذشته (چهارشنبه) نیز سید ستار صید در رشته ۱۰ کیلومتر پاتیناژ به عنوان ششمی دست یافته بود و بیرامی باهر نیز در ۵ کیلومتر پاتیناژ هفتم شده بود.

این دو نماینده اسکی ایران فردا (جمعه) باید در مسابقات ۱۸۰۰ متر سرعتی پاتیناژ به مصاف حریفان خود بروند. 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال