هلاکت داعشی های متجاوز به زنان ایزدی


تروریست داعشی در شهرستان القائم در غرب استان الانبار که به شش زن ایزدی تجاوز کرده بودند، به هلاکت رسیدند.
باشگاه خبرنگاران جوان: تروریست داعشی در شهرستان القائم در غرب استان الانبار که به شش زن ایزدی تجاوز کرده بودند، به هلاکت رسیدند.

تیم اطلاعاتی الصقور در بیانیه ای گزارش کرد که باندهای تروریستی داعش مراسم ازدواج اجباری 6 دختر ایزدی با عناصری از ملیتهای سعودی و عراقی در گروه جنایتکار داعش در منطقه حی التنک در شهرستان القائم برگزار کرد.

خبرگزاری عراقی واع به نقل از بیانیه این تیم عملیاتی افزود: یکی از این دختران که 13 ساله بود، توانست فرار کند و به منزل شهرونی در همان منطقه پناه برد. میان عناصرداعش و شهروندی که درخواست کرد در ازای ترک این دختر، کامیون وی را ببرند، درگیری رخ داد.

مصعب جزراوی یکی از عناصر سعودی تبار داعش این شهروند را در مقابل منزلش و در برابر اعضای خانواده و خویشاوندانش به قتل رساند. دیگر عناصر تروریستی نیز این دختر را به زور با خود بردند و خانواده مقتول را ودار به ترک منزل خود کردند.

از این رو، تیم الصقور اقدام به جمع آوری اطلاعات درباره این گروه تروریستی کرد و آنها را تحت پیگرد قرار داد تا آنکه با هماهنگی جنگنده های عراقی این گروه تروریستی تارومارشدند.

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال