http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کسب پنج سهمیه آسیایی در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور

کسب پنج سهمیه آسیایی در رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، در نخستین روز از مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور، عصر پنجشنبه در مواد، ۶۰ متر هفتگانه، ۶۰ متر، پرش طول هفتگانه، پرش با نیزه، پرتاب وزنه هفتگانه، ۱۵۰۰ متر، پرش طول و ۴۰۰ متر و پرش ارتفاع هفتگانه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب آغاز شد.  

ورزشکارانی که حد نصاب تعیین شده فدراسیون دوومیدانی را در این مسابقات کسب کنند، می توانند در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا که از ۳۰ بهمن تا ۲اسفند در دوحه قطر برگزار می شود، شرکت کنند.

کیهانی در ۱۵۰۰ متر قهرمان شد و به آسیا رسید

در ماده ۱۵۰۰ متر، حسین کیهانی از کرمانشاه با ثبت رکورد ۳:۵۰:۶۴ ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و جواز ورود به مسابقات داخل سالن قهرمانی داخل آسیا را کسب کرد. حد نصاب در نظر گرفته شده فدراسیون برای این ماده ۳:۵۰:۷۵ دقیقه بود.

علی فهیمی از استان لرستان با ثبت نتیجه ۳:۵۲:۰۸ دقیقه دوم شد و مسلم نیادوست از فارس با رکورد ۳:۵۲:۵۴ دقیقه سوم شد.

در همین ماده کیوان چویانی، ایمان طالبی و پرویز خانجانی با رکورد ۴:۰۰:۱۷، ۴:۱۲:۵۱ و ۴:۱۳:۴۲ دقیقه در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

پایان ۴۰۰ متر با رقابتی نفس گیر

 در ماده دوی ۴۰۰ متر، سجاد هاشمی آهنگر از استان آذربایجان شرقی (رکورد دار دوی ۴۰۰ متر) با ثبت زمان ۴۸:۱۷ ثانیه به عنوان قهرمانی رسید و جواز حضور در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کرد.

در این ماده همچنین مهدی زمانی از استان تهران که با رقابتی نفس گیر بر سر صدم ثانیه ها با آهنگری جنگید، پیس از رقابتی پایاپای با ثبت زمان ۴۸:۳۰ ثانیه از خط پایان عبور کرد و ضمن کسب مقام نایب قهرمانی، نام او نیز به فهرست ملی پوشان مسابقات آسیا اضافه شد.

در دوی ۴۰۰ متر مهدی رحیمی از استان اصفهان با زمان ۴۸:۶۴ ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

ادوارد مانگاسار، امین قلیچی و سید رضا کاشف به ترتیب با ثبت زمان های ۴۸:۸۴ ، ۴۹:۰۵ و ۴۹:۱۲  در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

سه دونده در ۶۰ متر به ورودی قهرمانی آسیا رسیدند

دوی ۶۰ متر با آسیایی شدن رضا قاسمی، محمد چشمه زار و علی اکبر ربیعی و همچنین قهرمانی رضا قاسمی از اصفهان با زمان ۶:۶۴ ثانیه به پایان رسید.

در این ماده همچنین محمد چشمه زار از کرمانشاه با زمان ۶:۶۸ ثانیه نایب قهرمان شد و علی اکبر ربیعی از کیش با زمان ۶:۶۹ ثانیه سوم شد. علی خدیور، فرشاد ادواری و مهران حسینی  به ترتیب با ثبت زمان های ۶:۷۱، ۶:۷۳ و ۶:۸۰  در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

دریساوی در پرش طول قهرمان شد

در پرش طول میلاد دریساوی از استان قم با ۷.۴۶ متر به عنوان قهرمانی رسید. محمد ارزنده از استان چهار محال و بختیاری با ۷.۲۳ متر نایب قهرمان شد و پویا خلیلی از استان البرز با ۶.۹۸ متر سوم شد.

محسن زینلی، حسن میهن دوست و عادل بهرامیان  به ترتیب با ۶.۹۴ متر، ۶.۸۳ متر و ۶.۷۸ متر  در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

پرش ارتفاع بی نتیجه تمام شد

در ماده پرش ارتفاع، حداقل ارتفاع در نظر گرفته شده برای ورزشکاران ۴ متر بود که هیچ کدام از شرکت کنندگان موفق به عبور از مانع نشدند  و این ماده بدون نتیجه و قهرمان به پایان رسید.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
قیمت آپارتمان های نقلی در تهران + جدول
قیمت های نجومی پرواز مشهد -نجف
رامبد جوان و نگار جواهریان در لباس عروس و داماد!
موارد شخصی سازی جدید سلاح های بازی Destiny معرفی شد
دولت برای انتخابات پیش‌رو آمارسازی می‌کند/ صحبت‌های رئیس جمهور و وزیر اقتصاد متناقض است
استخدام دستیار دندانپزشک خانم بصورت تمام وقت
کلکسیون زنانه D&G ماجولیکا الهام گرفته شده از طرح گل ها
زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا بعد از یک سال
ستم بر «آزادگان» پایان یابد
تجارت عالیجناب «ضراب» از داخل زندان!
بازگشت 12 بازیگر ایرانی شبکه «جم» به کشور
خواستگاری داور معروف لیگ برتر از داور زن آلمانی!
در دانشگاه آزاد کرج چه خبر است؟/ از رابطه جنسی انسان و حیوان تا پارتی‌بازی برای استخدام عموزاده رئیس
استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها)
اگر لب‌های خوش‌رنگ و درخشان میخواهید کلیک کنید
تجارت عالیجناب «ضراب» از داخل زندان!
تصمیم‌های پست برای سرویس‌ عادی
بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان +عکس
جمشید مشایخی پس از 60 سال سیگار را ترک کرد
هیأت انتخاب بخش مستند جشنواره فیلم وحدت اسلامی معرفی شدند
تبلیغات