کمک ۶۰ میلیارد تومانی خیرین به حوزه بهداشت و درمان لرستان


به گزارش خبرنگار مهر، کوروش ساکی شامگاه پنج شنبه در نشست با خیران سلامت با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در استان لرستان در حوزه بهداشت و درمان در حال اجرا است.

وی اعتبار این تعداد پروژه عمرانی را ۲۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به فعالیت خیرین سلامت در لرستان ادامه داد: طی امسال برآورد ما در حوزه مشارکت خیرین برای اجرای پروژه های بهداشت و درمان ۱۰۰ میلیارد تومان است.

ساکی افزود: تاکنون بیش از ۶۰ میلیارد تومان از این رقم از سوی خیرین سلامت استان برای اجرای پروژه های حوزه بهداشت و درمان محقق شده است.

وی با اشاره به فعالیت مجمع خیرین سلامت در ۱۰ شهرستان لرستان گفت: تاکنون خیرین سلامت در بحش اجرای پروژه های بهداشتی و درمانی پنج میلیارد و ۵۵۵ میلیون تومان مشارکت داشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان یادآور شد: خیرین در بحث تامین زمین پروژه های درمانی ۱۹ میلیارد تومان، در بحث تجهیزات هفت میلیارد و ۳۶۹ میلیون تومان کمک کرده و اهدای ۶ باب ساختمان به ارزش پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیز از جمله کمک های شهروندان لرستانی بوده است.

ساکی همچنین از سرمایه گذاری هفت میلیاردی بنیاد برکت برای احداث سه مرکز بهداشتی و درمانی در این استان خبر داد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال