راه اندازى كلينيک «مادر و جنين» در مجتمع درمانى هلال


محمدمهدى زيرک ساز در گفتگو با خبرنگار، با اشاره به اینكه مجتمع دارويى - درمانى هلال ايران در ايجاد پلي كلينيک سلامت خانواده پيش قدم بوده است افزود: مجتمع دارويى - درمانى هلال ايران با راه اندازی پلى كلينيک هاى سلامت خانواده، ژنتيک و سلامت جنسى، براى كمک به عرصه بارورى سالم، تصحيح روابط غلط زناشويى، تولد فرزندان سالم و تحكيم بنيان خانواده فعاليت مى كند.

وی از راه اندازى كلينيک مادر و جنين در ذيل پلى كلينيک سلامت خانواده خبر داد و گفت: در اين كلينيك تمام خدمات بهداشتى و مشاوره اى در قالب يك بسته كامل تعريف شده است و سلامت مادر قبل و در حين باردارى و همچنين سلامت جنين كنترل مى شود.

زیرک ساز ادامه داد: زيرساخت هاى راه اندازى كلينيک مادر و جنين در مجتمع دارويى - درمانى هلال ايران از تابستان سال جارى آغاز شده است كه اميدواريم تا پايان سال به بهره بردارى برسد.

وی با اشاره به اينكه مراقبت هاى اوليه از مادران باردار در شاكله وزارت بهداشت تعريف شده است، خاطرنشان كرد: خدمات ارائه شده در خانه هاى بهداشت در سطوح  اوليه ارائه مى شود و افراد براى دريافت مراقبت هاى تخصصى و مشاوره اى بايد به مراكز مختلف مراجعه كنند، در حالى كه در كلينيك مادر و جنين تمام خدمات سلامت جسمى و ذهنى ديده شده است.

زیرک ساز با اشاره به ارائه خدمات مشاوره اى روانشناسي در كلينيک مادر و جنين، افزود: بسيارى از بانوان در دوران باردارى و پس از زايمان دچار افسردگى مى شوند، كه با تشخيص و درمان به موقع مى توان از عوارض بلند مدت آن جلوگيرى كرد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال