امتیاز ویژه برای موسسان مدارس غیردولتی علوم انسانی


مرضیه گرد در گفتگو با خبرنگار مهر درباره گسترش مدارس غیردولتی علوم انسانی گفت: مدارس ویژه علوم انسانی و اسلامی در بخش دولتی و غیردولتی وجود دارد.

وی افزود: اگر موسسان تمایل به راه اندازی مدرسه ویژه علوم انسانی یا اسلامی دارند و مایلند در تقویت علوم انسانی و مدارس اسلامی کار کنند از اقدام آنان استقبال می کنیم.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی،توسعه مشارکت ها و خانواده بیان کرد: امتیازهای ویژه و تسهیلات همانند وام به موسسین مدارس غیردولتی علوم انسانی و اسلامی داده می شود و آنان در اولویت تسهیلات قرار می گیرند.

وی تاکید کرد: توجه ویژه به مدارس علوم انسانی و مدارس اسلامی به معنی واگذاری این مدارس به بخش غیردولتی نیست و آموزش و پرورش در تلاش است تا این دو حوزه را در مدارس دولتی و غیردولتی تقویت کند.

گرد خاطرنشان کرد: واگذاری رشته علوم انسانی را به مدارس غیردولتی تکذیب می کنم و این موضوع که علوم انسانی انحصاری شود صحت ندارد و منظور مسئولان وزارت آموزش و پرورش تقویت و توجه به علوم انسانی بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال