http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بازیکن خارجی تیم پتروشیمی احساساتی شد/دنبال مقصرحواشی بازی نباشید

بازیکن خارجی تیم پتروشیمی احساساتی شد/دنبال مقصرحواشی بازی نباشید

به گزارش خبرنگار مهر، مهران شاهین طبع شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در مقابل شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران بیان کرد: من درک می کنم که تماشاگران بسکتبال گرگان نسبت به تیمشان تعصب دارند اما اگر در زمانی که عصبی شدند، سالن را ترک می کردند به کسی آسیب نمی رسید.

شاهین طبع افزود: به اعتقاد من این تصمیم بهترین راهی بود که می توانستند اتخاذ کنند اما ما تابع نظر ناظر بازی بودیم و تا آخر هم به بازی ادامه دادیم.

وی درباره بازی گفت: در این بازی از نظر دفاعی به گونه ای بازی کردیم که تیم حریف صاحب امتیاز نشد و از این طریق بازی را برنده شدیم و این موضوع چیزی از قابلیت های فنی تیم شهرداری کم نمی کند.

وی خاطرنشان کرد: ما در بازی گذشته مقابل شهرداری در همین سالن بازی را با اختلاف فراوان واگذار کردیم و من همیشه به تیم شهرداری و تماشاگران این تیم احترام می گذارم.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام درباره اینکه رفتار ادگار سوسا موجب بروز حواشی شد، اظهار کرد: به نظر من نباید دنبال مقصر بگردیم و مسائل به وجود آمده را نه باید گردن تماشاگران گرگان انداخت و نه متوجه بازیکنان ما کرد.

شاهین طبع افزود: بازیکن خارجی ما هم مانند تماشاگران گرگان فردی احساسی است و انتظار نداشت که به سمت وی شیئی پرتاب شود اما وظیفه ما باید پیشگیری باشد نه اینکه پس از وقوع تخلف به فکر راه چاره باشیم.  

وی درباره اینکه پس از سومین توقف مخالف ادامه بازی بود اظهار کرد: به هرحال ناظر دوست داشت که بازی به هر ترتیب به پایان برسد و در غیراین صورت برای وی شکست محسوب می شد. شاید من هم جای وی بودم چنین تصمیمی می گرفتم.

وی با اشاره به قدمت و سابقه حضور تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال تصریح کرد: چنین تیمی با این همه سابقه نیازمند مسئولانی است که هزینه کنند و تیم قدرتمند تشکیل دهند که تماشاچی هم از بازی تیم راضی شود.

مربی تیم بسکتبال کشورمان درباره ادامه همکاری با تیم ملی بیان کرد: درباره همکاری صحبتی با من نشده و از طرفی مربیان شایسته بسیار زیاد هستند، اگر تشخیص دهند که به درد تیم ملی می خوریم حتماً انجام وظیفه می کنم.

گفتنی است؛ از هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال بازی تیم های شهرداری گرگان و پتروشیمی بندرامام با نتیجه ۸۴ بر ۷۳ به سود تیم میهمان به پایان رسید. این بازی به علت حواشی بسیار زیاد سه بار متوقف شد و در نهایت بدون حضور تماشاگران پایان یافت.

 

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
شورای نگهبان با کسی تعارف ندارد/ در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات کوتاه نمی ‌آییم، از کسی هم ترس نداریم
روایت نابودی ناوگان فرانسه در یک نبرد دریایی + عکس
استخدام کارشناس فروش حضوری در یک شرکت معتبر حسابداری
طرح عارف برای اعتماد‌سازی بیشتر میان اصلاح‌طلبان و نظام
مرگ تلخ کودک یک ساله بخاطر لج و لج بازی پدر و مادر
درباره بازیگران اسپانسری چه میدانید؟
در حال گسترش «گردان فاتحین» در کل کشور هستیم
شیر سیاه ؛ کمیاب ترین درنده دنیا (عکس)
استخدام مسئول دفتر در شرکتی فعال در حوزه مخابرات
بحران در مدینه منوره در پی الزامی شدن ۵ بار ثبت اثر انگشت کارمندان+عکس
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک 3 تن اعلام شد
پیشنهاد دستیار نماینده کنگره آمریکا درباره سوریه: بشار اسد را ترور کنیم
آتش بس در حلب تا روز شنبه تمدید شد
استخدام کارشناس فروش در شرکت zoodfood در فارس
تیم پزشکی برای ارائه خدمات به کودکان کار منطقه فلک الدین خرم آباد اعزام شد (۲ عکس)
مسی اینطوری گواردیولا را تنبیه بدنی کرد! + عکس
آیا زنان در حین رانندگی عصبانی تر از مردان هستند؟ (۵ عکس)
زن ایرانی برترین ورزشکار ماه سپتامبر جهان شد
تماشای فیلم های ترسناک و آنچه در مغزتان اتفاقی می افتد
استخدام کارگر فنی تاسیسات و کارگر خدمات تشریفات آقا در تهران