۷۰ جلسه گفتمان دینی در مدارس شهرستان قرچک برگزار شده است


حجت الاسلام حسن منتظری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت:جلسات گفتمان های دینی به منظور گسترش معارف اسلامی و پاسخگویی به شبهات و پرسش های جوانان و نوجوانان با همکاری آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی قرچک در مدارس این شهرستان برگزار می شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک افزود: خوشبختانه در گفتمان های دینی، جلسات پرسش و پاسخ نیز پیش بینی شده و همین امر زمینه شبهه زدایی را در میان دانش آموزان فراهم می آورد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سال جاری و از زمان بازگشایی مدارس تاکنون، گفتمان های دینی متعددی در مدارس و فضاهای آموزشی شهرستان قرچک برگزار شده است.

منتظری اضافه کرد: بر همین اساس، قریب ۷۰ گفتمان دینی با حضور کارشناسان و اساتید حوزه های مختلف در مدارس شهرستان قرچک در نیمه دوم سال جاری برگزار شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک یادآور شد: کارشناسان حاضر در این گفتمان های دینی دارای مدرک تحصیلی حوزوی و کارشناسی ارشد هستند که تلاش می شود این برنامه ها تا پایان سال تحصیلی در مدارس شهرستان ادامه پیدا کند.

وی گفت: همه در زمینه پاسخ دادن به سوالات و دغدغه های جوانان و نوجوانان در حوزه های مختلف مسئول هستیم و باید به رسالت خود عمل کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال