وزیر خارجه عربستان ، ادعاهایش را برضد ایران تکرار کرد/ تهران نباید برای فرو نشاندن سرزنش‌ها به حرف بسنده کند


حمله به سفارت و کنسولگری این کشور در ایران بخشی از رشته حملات مداوم است و تهران باید تدابیری برای این موضوع اتخاذ کند نه آنکه برای فرو نشاندن سرزنشها به حرف بسنده کند.

 وزیر امور خارجه عربستان ، ادعاهای نادرست و ضد ایرانی خود را به بهانه تعرض عده ای خودسر به سفارتخانه و کنسولگری این کشور در تهران و مشهد، تکرار کرد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما،  وزیر امور خارجه عربستان ادعاهای خود را به بهانه حمله به سفارتخانه و کنسولگری این کشور در ایران تکرار کرد و مدعی شد ایران عامل بحران و بی‌ثباتی در منطقه است.

عادل الجبیر مدعی شده است حمله به سفارت و کنسولگری این کشور در ایران بخشی از رشته حملات مداوم است و تهران باید تدابیری برای این موضوع اتخاذ کند نه آنکه برای فرو نشاندن سرزنشها به حرف بسنده کند.

وی در حالی مدعی می شود « کردارهای تهران با گفتارهایش در تضاد است»، که حمله غیرمسوولانه عده ای به سفارتخانه و کنسولگری این کشور در تهران و مشهد در پی به شهادت رساندن شیخ نمر از سوی آل سعود ، با محکومیت جدی و قاطع تمام مسوولان کشور مواجهه شد و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور صبح روز پنچ شنبه در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور در محل وزارت کشور با اشاره به نمونه‌ای از اتفاقاتی که ماهیت امنیتی یافته است، از جمله تعرض به سفارت عربستان در تهران، گفت: در این رابطه وزارت کشور مسئول پیگیری شد و هیاتی تشکیل شد که در نهایت دو روز پیش گزارش کاملی را به رئیس‌جمهور دادیم و هم‌اکنون گزارشی آماده است که خدمت مقام معظم رهبری تقدیم کنیم.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات