همه داوطلبان باید قانون‌مدار باشند/تمکین ازقانون،شعار اصلاح طلبان


محمدرضا تابش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره چگونگی عملکرد کسانی که صلاحیتشان برای نهادهای نظارتی انتخابات محرز نشده است، گفت: توصیه کلی من این است که همه داوطلبان چه قبل از انتخابات و چه بعد از آن باید قانونگرا و قانونمدار باشند.

وی افزود: به همه توصیه می کنم که از راهبردهایی که اصلاح‌‌طلبان وجهه خود قرار داده‌اند؛ یعنی تمکین از قانون، عمل کنند. البته تمکین از قانون به معنای اعتراض نکردن نیست، بلکه اعتراضات باید از مجاری قانونی خود مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تاکید بر اینکه باید بر هر آنچه که به شکل قانونی صورت می گیرد، گردن بنهیم تصریح کرد: ممکن است برخی از موارد در قانون وجود داشته باشد که ما به آن اعتراض داشته باشیم اما باید مجلسی تشکیل بدهیم که آن موارد را اصلاح کند.

تابش ادامه داد: تمکین از قانون توصیه همه اصلاح‌طلبان بوده و از شعارهای اصلی ما است.

نماینده مردم اردکان در مجلس تاکید کرد: هم‌اکنون شاهدیم که همه کاملا از قانون تمکین می کنند. به همه آنهایی که رد صلاحیت شدند علی‌رغم آنکه خیلی از آنها نمی خواستند اعتراض کنند توصیه کردند که بیایند و اعتراض کنند، آنها هم آمدند و اعتراض خود را تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه رایزنی با مراجع مربوطه در حال انجام است، گفت: انشاالله عده بیشتری برای رسیدن به راهبرد اصلی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است؛ یعنی مشارکت گسترده مردم در انتخابات، حضور داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال