پایان بررسی احکام دائمی برنامه/ بررسی بودجه و برنامه در مجلس دهم


محمد رضا پور ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کمیسیون مشترک بررسی احکام دائمی برنامه ششم  را نهایی کرده و این هفته این لایحه به هیات رئیسه ارسال خواهد شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: بعید می دانم قبل از بررسی لایحه بودجه فرصت کافی برای بررسی این لایحه وجود داشته باشد زیرا طرح ها و لوایح زیادی در نوبت بررسی صحن علنی قرار دارد، علاوه بر این احکام زیادی در این لایحه وجود دارد و فکر نمی کنم طی دو تا سه هفته باقی مانده تا انتخابات فرصتی برای بررسی این لایحه وجودداشته باشد.

نائب رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی اظهار داشت:به نظر می رسد بررسی لایحه احکام دائمی لایحه بودجه به سال آینده کشیده شود البته امیدوارم این لایحه در مجلس نهم بررسی شود و به دلیل صف طولانی طرح ها و لوایح به مجلس آینده کشیده نشود، به نظر می رسد بررسی لایحه احکام دائمی برنامه ششم،لایحه بودجه و لایحه برنامه ششم به مجلس آینده موکول شود.

به گزارش مهر آبان ماه سال جاری دولت لایحه یک فوریتی دائمی شدن برخی احکام لایحه برنامه ششم را به مجلس ارائه داد، نمایندگان با مخالفت با بررسی فوریتی این لایحه خواستار رسیدگی عادی به این لایحه در مجلس شدند.و پس از آن کمیسیون مشترک بررسی لایحه احکام دائمی برنامه ششم تشکیل شد.

دولت هفته آخر دی ماه در حالی لایحه بودجه و لایحه برنامه ششم را ارائه داد که عملا مجلس تا برگزاری انتخابات ۲ هفته کاری خواهد داشت.بنابراین رئیس مجلس خواستار ارائه لایحه بودجه دو دوازدهم شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال