مدیر برنامه های لواندوفسکی احتمال جدایی او از بایرن را رد نکرد


وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر برنامه های لواندوفسکی با تاکید بر خوشحالی این بازیکن از حضور در بایرن احتمال جدایی او را رد نکرد.

به گزارش وبسایت نود، سزاری کوچارسکی، مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، که این روزها اخبار زیادی درباره احتمال جدایی اش از بایرن مونیخ در تابستان منتشر می شود به روزنامه اکیپ فرانسه گفته است:" ما از حضور در بایرن خیلی خوشحال هستیم. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی روی می دهد اما بیشتر از این نمی توانم به شما چیزی بگویم.

لواندوفسکی از نظر من بهترین شماره 9 دنیا است. همه قیمت بهترین بازیکنان دنیا را می دانند اما نمی توانم به شما رقم دقیقی بگویم. فکر نمی کنم بایرن قصد فروش لواندوفسکی را داشته باشد و من هم نمی خواهم راجع به قیمت صحبت کنم مخصوصا اینکه بوندس لیگا به زودی از سر گرفته می شود.

در فوتبال، شما نمی دانید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. مهمترین چیز این است که روبرت برای فتح لیگ قهرمانان همراه با بایرن می جنگد.

بهترین باشگاه ها به دنبال بهترین مهاجمان هستند و هیگواین یک مهاجم عالی است. از صحبت های رومنیگه درباره هیگواین تعجب نکردم. درست همانطوری که همه باشگاه های بزرگ اروپا درباره لواندوفسکی صحبت می کنند.

درباره خبر تمایل پاری سن ژرمن به جذب لواندوفسکی نظری ندارم. بهتر است در این مورد چیزی نگویم."

2031

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات