پرجمعیت ترین خانواده با 19 فرزند + تصاویر


برخلاف برخی از خانواده های مدرن که داشتن یک یا دو فرزند را کافی می دانند ، خانواده های خاصی نیز وجود دارند که تعداد فرزندان آنها از تعداد انگشتان دست هم بیشتر بوده و از وضعیت خود رضایت کامل دارند.مانند نمونه ای از خانواده آمریکایی که با داشتن 18 فرزند باز هم انتظار فرزند دیگری را کشیده  عنوان پرجمعیت ترین خانواده را بدست آورده اند.

سو رادفورد 40 ساله و همسرش بیکر، 45 ساله از شنیدن اخبار جدید حسابی خوشحال شدند هرچند قول دادند که دیگر بیشتر از این بچه نمی خواهند. سو می گوید: غافلگیری بزرگی است. ما دیگر بچه نمی خواستیم هرچند این مسئله برای سال جدید شروع فوق العاده ای است.

 پر جمعیت ترین خانواده دنیا ، پرجمعیت ترین خانواده دنیا ، پرجمعيت ترين خانواده جهان

خانواده رادفورد کاملاً خودکفا هستند و از درخواست هیچ کمک دولتی نکرده اند. تمام درآمد خانواده از محل نانوایی موفقشان تأمین می شود. این خانواده فقط هفته ای 300 پوند صرف خرید خواروبار منزل می کند و به خاطر نداشتن حتی یک کارت اعتباری افتخار می کند. سالیانه مبلغ 30000 پوند برای تأمین مخارج خانواده هزینه می شود؛ از این میان به ازای هر فرزند 100 پوند بابت هدایای جشن تولد و 100 تا 250 پوند بابت هدایای کریسمس صرف می شود.

پرجمعیت ترین خانواده دنیا ، پرجمعيت ترين خانواده جهان ، خانواده های پرجمعیت

این خانواده ی بزرگ هر هفته 71 لیتر شیر، 21 قرص نان، 14 جعبه کورن فلکس و 28 جعبه دستمال توالت استفاده می کنند.
سو نخستین بار در 19 سالگی باردار شد و فرزندش کریس را به دنیا آورد. پس از، از دست دادن آلفی در هفته بیست و سوم از بارداری، سو در سال 2014، هالی را به دنیا آورد.

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال