همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم


همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت,

همایون بهزادی درگذشت+بیوگرافی,

همایون بهزادی درگذشت+عکس,همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+فیلم,

عکس‌های قدیمی همایون بهزادی ,درگذشت همایون بهزادی ,

علت فوت همایون بهزادی,همایون بهزادی کیست,

همایون بهزادی زندگی نامه,زندگینامه همایون بهزادی,

همایون بهزادی دانلود فیلم,بیوگرافی,

همایون بهزادی,      فوتبال   , درگذشت ,    بیوگرافی ,    عکس    , فیلم  , پرسپولیس    ,پیشکسوت,

همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم
فوتبال ایران سرطلایی اش را از دست داد. بهزادی مدت ها با بیماری ریوی و قلبی دست و پنجه نرم می کرد.همایون بهزادی حوالی ساعت یک بامداد جمعه جان به جان آفرین تسلیم کرد.پرسپولیسی ها دومین عضو خانواده شان را پس از هادی نوروزی در سال جاری از دست دادند.بهزادی سال ها رئیس و عضو کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال هم بود.
به این ترتیب در کمتر از یک هفته فوتبال ایران شاهد درگذشت یکی دیگر از پیشکسوتانش بود. پس از رضا احدی که ملقب به رودی فولر بود، فوتبال ایران همایون بهزادی ملقب به سرطلایی را از دست داد.
بهزادی در زمان بازی اش در پرسپولیس و تیم ملی، یکی از بهترین مهاجمان زمان خودش بود و در قدرت سر زنی نظیر و مانند نداشت. به خاطر قدرت سرزنی و گلزنی اش و همچنین پرش های بلندش به همایون سرطلایی معروف شده بود.
مراسم تشییع مرحوم همایون بهزادی دوشنبه ساعت 9 صبح در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار خواهد شد.
......
.
زندگی نامه همایون بهزادی
همایون بهزادی، ملقب به سرطلایی در چهاردهمین روز دی‌ماه سال 1320 در خرم آباد به دنیا آمده است.
خانواده بهزادی تهرانی هستند اما پدر او به واسطه شغل نظامی در ماموریت به سر می‌برد اما ستاره طلایی فوتبال ما در یک روز سرد خارج از موطن اصلی دیده به جهان گشود.دیری نگذشت که خانواده به تهران برگشتند. همایون بهزادی، خیلی زود با توپ مانوس شد و تنها 12 سال داشت که در تیم‌های زیرگروه شاهین عضو شد. تیم‌های کودک شاهین، کولاک، سیمرغ و بالاخره بزرگسالان شاهین، مسیر ترقی او بود. همایون در سال 1337 رهسپار تیم بزرگسالان باشگاه شاهین شد. دکتر عباس اکرامی، سرمربی وقت تیم شاهین اعتقاد بسیار به اخلاق و علم داشت. به همین خاطر وقتی یک بار همایون بهزادی، از سر کلاس و مدرسه گذشت و به تمرین شاهین رفت، با سیلی اکرامی مواجه شد. اکرامی به بهزادی یادآور شد که اینجا در مکتب فوتبال شاهین، اخلاق و علم بر فوتبال برتری دارند.
***در سال 1338، همایون 18 ساله برای تیم ملی فوتبال انتخاب شد تا به کرالای هندوستان برود و در مسابقات فوتبال مقدماتی جام ملت‌های آسیا حضور یابد. مادر همایون که می‌دید فرزندش با امتحانات تحصیلی مواجه شده‌، همایون را از خیر سفر به هندوستان منصرف کرد. همین ممانعت، اولین حضور بهزادی را در تیم ملی سه سال به تاخیر انداخت. تیم ملی از سال 1338 تا 1341 بازی نداشت و به همین دلیل حضور همایون در تیم ملی تا سال 41 به عقب افتاد. در خرداد سال 1341، سرطلایی فوتبال در جریان دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و عراق، در حالی که 20 سال و 5 ماه سن داشت پیراهن تیم ملی فوتبال را بعد از 3 سال رسماً بر تن خود کرد و تا 10 سال صاحب این پیراهن عزیز و مقدس بود.
در مسابقات مقدماتی المپیک 1964 توکیو، مثلث رویایی خط حمله تیم ملی شامل همایون بهزدادی، حمید شیرزادگان و مرحوم دهداری به تاراج حریفان پرداخت. ایران با قدرت‌نمایی مثلث هنرمند شاهین به المپیک صعود کرد اما بازیکنان تیم شاهین به خاطر روابط حاکم در فوتبال ایران و اعتقاد به نادیده گرفته شدن حقوق شاهینی‌ها، از حضور در مسابقات تدارکاتی قبل از المپیک توکیو سرباز زدند و به همین دلیل از حضور در مسابقات فوتبال المپیک 1964 توکیو محروم شدند. بازیکنان شاهینی تیم ملی یک سال محروم بودند اما در سال 1344 با وساطت مرحوم غلامرضا تختی حاضر شدند به تیم ملی بازگردند. همایون بهزدای به تیم ملی برگشت و در مسابقات فوتبال جام عمران منطقه‌ای – سنتو- یکی از بهترین یاران تیم ملی فوتبال کشورمان شد. در سال 1345 تیم ملی ایران، نایب قهرمان بازی‌های آسیایی 1966 بانکوک شد و همایون بهزادی در 25 سالگی برای اولین بار حضور در عرصه یک فینال مهم آسیایی را تجربه کرد. یک سال بعد، باشگاه شاهین که بارها، با مسوولان ورزش و فدراسیون فوتبال دچار اختلاف شده بود منحل شد و یاران این تیم در آستانه پیوستن به تیم‌های دیگر بودند. همایون بهزادی می‌خواست به عقاب یا پاس برود، اما تشکیل تیم پرسپولیس، یاران شاهین را به دور هم حفظ کرد. همایون بهزادی برای اولین بار در روز 16 فروردین سال 1347 در حالی که 26 سال و سه ماه داشت پیراهن پرسپولیس را در بازی دوستانه مقابل تیم فوتبال استقلال تهران بر تن کرد. یک ماه بعد، بهترین روزهای همایون بهزادی در فوتبال بود. با درخشش فوق‌العاده و 4 گلی که او در 4 بازی زد تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات چهارمین دوره جام ملت‌های آسیا که به میزبانی ایران برگزار می‌شد هر چهار حریف خود را شکست داد و قهرمان شد اما همایون بهزادی به شدت دچار مصدومیت شد. در پرسپولیس سال 47، دوران نقاهت بعد از مصدومیت را سپری کرد اما در سال 48 وقتی پرسپولیسی‌ها دسته‌جمعی به پیکان پیوستند، یک بار دیگر قدرت‌نمایی کرد و یک سال بسیار خوب را در این تیم گذراند. سالی که با قهرمانی در مسابقات تهران و جام بین‌المللی دوستی توام بود.
***با نظر و خواست او، یاران پرسپولیس، از پیکان به تیم خود برگشتند. در شهریور سال 49 که این اتفاق رخ داد، همایون که 28 سال و 8 ماه داشت همه‌کاره تیم شده و در واقع بعد از علی عبده، دومین قدرت تصمیم‌گیر در پرسپولیس بود. آلن راجرز انگلیسی، سرمربی پیکان در سال 50 به پیشنهاد همایون بهزادی و تایید علی عبده به ایران برگشت و پرسپولیس با حضور او در سال‌های 50 و 52 قهرمان لیگ کشور شد. یکی از صحنه‌های ماندگار این رقابت‌ها در روز 16 شهریور سال 52 رخ داد. پرسپولیس در جریان مسابقات لیگ اول تخت جمشید تاج سابق را 6- صفر برد و همایون بهزادی، سه گل از 6 گل پرسپولیس را در حالی که هم مصدوم بود و هم 31 سال و 8 ماه داشت به ثمر رساند. بعد از کناره‌گیری راجرز از سرمربیگری پرسپولیس، همایون بهزادی در زمستان 53 سرمربی پرسپولیس شد. او رویه جوانگرایی را پیش گرفت و به جای کلانی، کاشانی، طاووسی، بیوک وطن خواه و... در ترکیب پرسپولیس از وجود محمدرضا زادمهر، محمدحسین دادکان، بیژن ذوالفقارنسب و... بهره برد. پرسپولیس در اردیبهشت سال 54 به استقلال 3- یک باخت. اتهام دوپینگ به یاران تاج سابق که از سوی همایون بهزادی زده شد، اتهام ثابت شده‌ای بود اما به خاطر مسائل امنیتی، روی صورت مساله سرپوش گذاشته شد، بهزادی به خاطر ناراحتی روحی ایجاد شده از این مساله، از پرسپولیس کناره‌گیری کرد. او در آبان 54 در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفتیانیک باکو، در حالی که 33 سال و 10 ماه داشت برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.
*** بعد از ترک تیم فوتبال پرسپولیس، همایون بهزادی تا سال 57 در تیم‌های پایه باشگاه شاهین فعالیت کرد و فعالیت مجدد در فوتبال را از سال‌‌های ابتدایی دهه 70 با حضور در مدارس فوتبال از سر گرفت. بهزادی صاحب دو فرزند به نام‌های شاهین و ملی است که هر کدام در مقطعی فوتبالیست تیم‌هایی مثل شاهین تهران و سپاهان اصفهان بوده‌اند. او در حال حاضر مسوول کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس است.
.
همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم
.
همایون بهزادی
.
دانلود فیلمی از صحبت های همایون بهزادی
.منبع:باشگاه خبرنگاران
.
برای دیدن مطالب مرتیط با همایون بهزادی اینجا کلیک کنید
همایون بهزادی درگذشت +عکس و بیوگرافی - مشرق
مwww.mashreghnews.ir/.../همایون-بهزادی-درگذشت-عکس...
Translate this page
5 hours ago - همایون بهزادی درگذشت +عکس و بیوگرافی. همایون بهزادی، مهاجم ... به گزارش مشرق، همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران و پرسپولیس در سن 74 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت. وی که مدت‌ها بود از .... موشکباران شهر ارمنی‌نشین کَسَب توسط ارتش آزاد+فیلم و عکس ... یکی از مسن‌ترین مردان ایرانی در 115 سالگی درگذشت ...
همایون بهزادی هم رفت/سرطلایی بالاخره آرام گرفت + عکس و ...
www.yjc.ir › ورزشی › فوتبال و فوتسال
Translate this page
13 hours ago - همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران لحظاتی پیش دار فانی را وداع گفت. ... همایون بهزادی هم رفت/سرطلایی بالاخره آرام گرفت + عکس و زندگی نامه. همایون بهزادی ... به این ترتیب در کمتر از یک هفته فوتبال ایران شاهد درگذشت یکی دیگر از پیشکسوتانش بود. .... کریم باقری : مرد با کلاس و خالق 6 تایی ها پر کشید.
Images for ‫همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم‬‎Report images
Image result for ‫همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم‬‎
More images for همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال درگذشت+بیوگرافی و عکس فیلم
همایون بهزادی درگذشت +عکس و بیوگرافی صبح جمعه 2 بهمن 94 ...
khabarche.ir/.../همایون-بهزادی-درگذشت--عکس-و-بیوگ...
Translate this page
5 hours ago - همایون بهزادی، مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران که به سرطلایی ... فیلم/ واکنش رهبر انقلاب نسبت به عبارت مبالغه‌آمیز مردم قم/ خطابتان فقط به ولی‌عصر (عج) . ... همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال ایران دقایقی قبل درگذشت.
همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی - قطره
www.ghatreh.com/.../همایون-بهزادی-سرطلایی-فوتبال...
Translate this page
2 days ago - همایون بهزادی، سر طلایی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس ساعتی قبل درگذشت. - به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، Ù.
همایون بهزادی درگذشت +عکس و جزئیات
linkfreee.rozblog.com/post/1507
Translate this page
3 hours ago - به گزارش پارس ناز سرطلایی فوتبال…,همایون بهزادی درگذشت +عکس و جزئیات,دانلود رایگان با لینک ... باز هم مرگ بر چهره ای ورزشی سایه افکند و مرد بزرگپرسپولیسی را در بر کشید . به گزارش ... نگاهی به زندگینامه همایون بهزادی/ از شاهین تا هت تریک در دربی معروف ..... دانلود فیلم اموزش کوتاهی مو 2016 سه مدل مختلف.
همایون بهزادی درگذشت
baba-noel.rozblog.com/post/311
Translate this page
11 hours ago - همایون بهزادی مرد سرطلایی فوتبال ایران دقایقی قبل درگذشت. .... زندگینامه همايون بهزادي همایون خرم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد همایون بهزادی بستری شد . .... جدید از سال آینده آغاز می‌شود (۲۰ دقیقه پیش); کارگردان فیلم«سفیر» درگذشت (۲۵
همایون بهزادی درگذشت +عکس و بیوگرافی | فيدگاه
feedgah.com/.../همایون-بهزادی-درگذشت-عکس-و-بیوگ...
Translate this page
4 hours ago - مسن ترین مرد خوسفی در 115 سالگی درگذشت / وداع 189 فرزند، نوه و نبیره با پدر ... کارگردان فیلم «سفیر» درگذشت ... همایون بهزادی دار فانی را وداع گفت/ زندگینامه سر طلایی فوتبال ایران ...
همایون بهزادی هم رفت/سرطلایی بالاخره آرام گرفت + فیلم و عکس
sp.shafaqna.com/FA/IR/459971
Translate this page
همایون بهزادی هم رفت/سرطلایی بالاخره آرام گرفت + فیلم و عکس. ... و عکس. همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران لحظاتی پیش دار فانی را وداع گفت. ... باشگاه استقلال درگذشت مرحوم بهزادی را تسلیت گفت .... نگاهی به زندگینامه همایون بهزادی/ از شاهین تا هت تریک در دربی معروف+مجموعه عکس .... پیام تیم ملی درپی درگذشت مرد سرطلایی.
برنا - همایون بهزادی دار فانی را وداع گفت/ زندگینامه سر طلایی ...
sahebkhabar.ir/.../همایون-بهزادی-دار-فانی-را-وداع-گفت...
Translate this page
12 hours ago - همایون بهزادی، سر طلایی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس ساعتی قبل ... پیام تسلیت تیم ملی فوتبال برای درگذشت مرد سرطلایی فوتبال ... پرتاب سنگ توسط «ادگار سوسا» به سمت 
AllImagesVideosShoppingMapsMoreSearch tools
About 95,700 results (0.49 seconds) 
Search Results
همایون بهزادی درگذشت +عکس و بیوگرافی - مشرق
www.mashreghnews.ir/.../همایون-بهزادی-درگذشت-عکس...
Translate this page
5 hours ago - همایون بهزادی، مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران که به سرطلایی فوتبال ایران مشهور بود، پس از مدت‌ها تحمل بیماری، بامداد جمعه 2 بهمن بر اثر ...
همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی
www.bornanews.ir/...فوتبال-فوتسال.../363912-همایو...
Translate this page
13 hours ago - همایون بهزادی، سر طلایی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس ساعتی قبل درگذشت.
همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران درگذشت ... - قطره
www.ghatreh.com/.../همایون-بهزادی-سرطلایی-فوتبال...
Translate this page
6 hours ago - مطالب مرتبط: فوتبال ایران بی "سرطلایی" شد/ همایون بهزادی درگذشت ... همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی · فوتبال ایران بی ...
فوتبال ایران بی "سرطلایی" شد/ همایون بهزادی درگذشت | - قطره
www.ghatreh.com/.../فوتبال-ایران-سرطلایی-همایون-...
Translate this page
7 hours ago - همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی · داغ بزرگ شب جمعه برای فوتبال ایران /هما بهزادی درگذشت/ فوتبال ایران دیگر سرطلایی ...
همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران درگذشت ... - قطره
www.ghatreh.com/.../همایون-بهزادی-سرطلایی-فوتبال...
Translate this page
6 hours ago - همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران درگذشت. پیشکسوت فوتبال ایران لحظاتی قبل دارفانی را وداع گفت. - به گزارش سایت قطره و به نقل ...
Images for ‫همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی‬‎Report images
Image result for ‫همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی‬‎
Image result for ‫همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی‬‎
More images for همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی
همایون بهزادی درگذشت/ فوتبال ایران بی "سرطلایی" شد - ایسنا ...
khabarfarsi.com/n/15569351 - Translate this page
1 hour ago - به گزارش ایسنا، همایون بهزادی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بامداد روز جمعه (دوم بهمن) در سن 73 سالگی درگذشت. - بهزادی مدت طولانی به دلیل ...
نگاهی به زندگینامه پیشکسوت فوتبال ایران/ همایون بهزادی که ...
shafaf.ir/fa/news/378641
Translate this page
4 hours ago - خبر درگذشت همایون بهزادی، فوتبال دوستان و کسانی که سر طلایی پرسپولیس را به یاد می آورند، شوک زده کرد.همایون بهزادی که مدت‌ها بود با بیماری ...
همایون بهزادی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/.../همایون_به...
Translate this pagePersian Wikipedia
نام مستعار, سرطلایی ... او پیشتر در تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کرد و بیشتر دوران باشگاهی‌اش را در ... همایون بهزادی جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ در سن ۷۴ سالگی درگذشت .
همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی
www.chaharah.com/.../همایون-بهزادی،-سرطلایی-فوت...
Translate this page
ساعتی پیش؛: همایون بهزادی، سرطلایی فوتبال ایران درگذشت/ بیوگرافی. به نقل از برنا به تاریخ 1394/11/02 ساعت 01:55 | بازدید: 3. :: مشاهده متن کامل خبر ...
AllImagesVideosShoppingMapsMoreSearch tools
About 415,000 results (0.80 seconds) 
Search Results
همایون بهزادی درگذشت :: ورزش 3
www.varzesh3.com/news/.../همایون-بهزادی-درگذشت
Translate this page
13 hours ago - به گزارش "ورزش سه"، بامداد امروز همایون بهزادی ستاره فراموش نشدنی فوتبال ایران در دهه ٤٠ بعد از یک دوره طولانی بیماری ریوی درگذشت ؛ او به گفته همسرش بعد از دو سه روز ناخوشی مشهود .... نتایج روز نخست فینال لیگ برتر وزنه برداری.
همایون بهزادی درگذشت - باشگاه خبرنگاران جوان
www.yjc.ir › ورزشی › فوتبال و فوتسال
Translate this page
13 hours ago - همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران لحظاتی پیش دار فانی را وداع گفت.
همایون بهزادی درگذشت - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی
Translate this page
5 hours ago - سرطلایی فوتبال ایران از دنیا رفت . همایون بهزادی اسطوره فوتبال ایران پس از طی یک دوره بیماری، دارفانی را وداع گفت.
ایسنا - فوتبال ایران بی "سرطلایی" شد/ همایون بهزادی درگذشت
www.isna.ir/.../فوتبال-ایران-بی-سرطلایی-شد-همایون...
Translate this page
13 hours ago - همایون بهزادی ملقب به سرطلایی فوتبال ایران درگذشت. ... جستجو. جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴ / Jan 22 2016. تعداد کل اخبار: 20. چاپ ارسال به دوستان ارسال ...
علت مرگ همایون بهزادی - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=علت+مرگ+همایون+بهزادی
Translate this page
نتایج جستجو برای: ... اعضای تیم ملی فوتبال ایران درگذشت همايون بهزادي را تسلیت گفتند. در پیام اعضای ... فوتبال ایران بی "سرطلایی" شد/ همایون بهزادی درگذشت.
همایون بهزادی درگذشت - پارس
www.parsnews.com/.../336855-همایون-بهزادی-درگذشت
Translate this page
6 hours ago - همایون بهزادی پیشکسوت فوتبال ایران دار فانی را وداع گفت.
همایون بهزادی درگذشت | همایون بهزادی ملقب به سرطلایی فوتبال
www.ghatreh.com/news/.../همایون-بهزادی-درگذشت
Translate this page
14 hours ago - همایون بهزادی ملقب به سرطلایی فوتبال ایران درگذشت.به گزارش شفقنا ورزشی، همایون بهزادی بازیکن سابق تیم ملی فوت.
همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران درگذشت
www.iribnews.ir/.../همایون-بهزادی-سرطلایی-فوتبال-ا...
Translate this page
6 hours ago - به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ همایون بهزادی ملی پوش اسبق فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس به علت بیماری درگذشت. بهزادی یکی از بهترین ...
فوری؛ همایون بهزادی درگذشت
sport.shafaqna.com/FA/072996
Translate this page
فوری؛ همایون بهزادی درگذشت. ... همایون بهزادی خالق شش تایی ها درگذشت / سرطلایی بهشتی شد .... نتایج روز نخست فینال لیگ برتر وزنه برداری/تقیان غایب بود.
سرطلایی پرسپولیسی هم رفت/ همایون بهزادی درگذشت
sport.shafaqna.com/FA/073016
Translate this page
سرطلایی پرسپولیسی هم رفت/ همایون بهزادی درگذشت. ... تماس با ما · عناوین کل اخبار · جستجو ..... تحریریه آی‌اسپورت درگذشت همایون بهزادی را به جامعه فوتبالی و ورزش کشور تسلیت .... نتایج روز نخست فینال لیگ برتر وزنه برداری/تقیان غایب بود.

کلکسیون

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال