http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

قتل همسر جوان با شیشه ادکلن!

قتل همسر جوان با شیشه ادکلن!

دهم دی ماه سال 89 در پی گزارش قتل زن جوانی در شرق تهران در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.
دختر این زن به کارآگاهان گفت: امروز برای برداشتن وسایلم به خانه آمده بودم که دیدم در باز است و جسد مادرم در یکی از اتاق ها افتاده است. از مدت ها پیش پدر و مادرم با یکدیگر اختلاف و درگیری داشتند. من هم که طاقت این درگیری ها را نداشتم، خانه را ترک کرده و نزد پدربزرگم رفتم.
در نخستین بررسی ها مشخص شد، زن جوان بر اثر اصابت ضربه های سنگین به سرش از پا درآمده است. از سوی دیگر آثار کبودی روی صورت و پهلوی او هم مشاهده می شد. افتادن شیشه ادکلن در کنار جسد نیز نشان می داد قاتل با آن بر بدن زن جوان ضرباتی وارد کرده است.
پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان همسر مقتول را به عنوان مظنون به قتل دستگیر کردند. او در بازجویی های مقدماتی منکر قتل شد، اما در ادامه تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت: شیشه ادکلن را بر سر زنم کوبیدم.
او صحنه جنایت را نیز بازسازی کرد و تحقیقات تکمیل شد. با صدور کیفرخواست برای جمشید ـ متهم ـ پرونده اش برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه دادگاه که تیرماه سال 91 برگزار شد، دختر مقتول رضایت خود را اعلام کرد، اما مادر مقتول کوتاه نیامد و خواست تا قاتل دخترش قصاص شود و اعلام کرد می تواند تفاضل دیه را بپردازد. مرد معتاد هم در دفاع از خود گفت: من و همسرم هر دو به مصرف مواد اعتیاد داشتیم. صبح روز حادثه وقتی از خانه بیرون می رفتم، همسرم درحال مصرف مواد مخدر بود، اما شب از مرگ او باخبر شدم.» مرد جنایتکار حتی نظر خود را در مورد کشته شدن همسرش به دادگاه اعلام کرد و گفت: «به نظرم او خودزنی کرده است.»
صحبت های متهم در دادگاه به کمکش نیامد و در نهایت پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه وارد شور شدند و جمشید را با اکثریت رای به قصاص محکوم کردند. حکم مجازات قاتل در دیوان عالی کشور تائید شد و قبل از اجرای حکم، اولیای دم با گرفتن دیه رضایت خود را اعلام کردند. متهم به قتل دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و در دفاع از خود گفت: همسرم مشکل روحی و روانی داشت و مدام خود زنی می کرد. روز حادثه با هم درگیر شدیم. او با برداشتن شیشه ادکلن شروع به خودزنی کرد. فریادهایش عصبی ام کرد و شیشه ادکلن را از دستش گرفتم و ضرباتی به سر و پهلویش زدم. پنج سال است در زندان هستم و در این مدت اعتیادم را ترک کرده و از کار خود پشیمان شده ام. من تا یک قدمی مرگ هم رفتم، اما با گذشت اولیای دم بخشیده شدم. از دادگاه نیز تقاضای بخشش دارم.
پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه او را به زندان محکوم کردند و مرد میانسال به زودی آزاد می شود.

قتل همسر جوان با شیشه ادکلن!

منبع: نمناک
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
تصویر دیده نشده از تیفانی آریانا دختر ترامپ
تصادف مرگبار کامیون با شتر در جاده زاهدان +عکس
بازگشت ۱۰ هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت
آمار جدید مجروحان زلزله زرند؛ 24 نفر
استخدام برنامه نویس،گرافیست اپلیکیشن موبایل دریک شرکت معتبرIT
فرانسه، بایدها و نبایدهای سفر به فرانسه
روسیه سفیر بلژیک را احضار کرد
Half Life 2 از طریق Backward Compatibility برای ایکس باکس وان عرضه شد
حرف‌های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا و فراستی/فراستی 100 هزار تومانم را پس نداده
تاثیرات مثبت نوشیدن روزانه آب
دانلود آهنگ جدید امین به نام دختر بندر
تکذیب ضرب و شتم دانش‌آموز در خدابنده
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی؛فروشنده 12 میلیاردی شد
استخدام بازاریاب محصولا بهداشتی در شرکت بدیع بهداشت آمیتیس
داستانک: میخ های روی دیوار
سورپرایز ویکی‌لیکس برای شریک انتخاباتی کلینتون
اگر قدرت مورچه در انسان بود با چه‌سرعت و قدرتی راه می‌رفت؟
عکس جالب از کودکی رضا صادقی
شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند
ریزر از لپ‌ تاپ ۱۷ اینچی گیمینگ خود رونمایی کرد