خبر اسلحه كشي فرماندار سابق ميانه حیدری آزاد یک سناریو دروغین بود


خبر اسلحه كشي فرماندار سابق ميانه حیدری آزاد یک سناریو و توطیه دروغین بودپایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پس از انتشار خبري مبنی بر "اسلحه كشي فرماندار ميانه"، خبرنگار «انتخاب» صحت و سقم آن را پیگیری کرد و از جعلي بودن آن خبر داد.

اين خبر چندماه پيش در سايتهاي خبري منتشر شد، اما پيگيري خبرنگار ما نشان داد که این خبر نه تنها كذب است، بلكه حراست و هيئت پيگيري وزارت كشور نيز اين ادعا را بررسی و به دروغ بودن این ادعا که در واقع سناریویی بیش نبود پی بردند و وزیر محترم کشور نیز دستور دلجویی واعاده حیثیت از آقای اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق میانه راصادر کردند وخواستار برخورد با عوامل این توطیه شدند .

وزیر کشور همچنین، این خبرسازی را  ظلمي بزرگ به اقاي حيدري ازاد  وخانواده اش دانسته است. منابع مطلع مي گويند این خبرسازی، سناريوي دروغینی جهت حذف یک فرماندار ومدیر موفق بوده، فرديكه چهار سال پیاپی فرماندار نمونه کشوری واستانی شده بود.

گرچه دستور وزیر کشور براي دلجویی واعاده حیثیت از او جاي تقدیر دارد، جا دارد از هیات رسیدگی وزارت کشور و حراست  نیز که در جهت روشن شدن قضایا تلاش کردند، تشکر شود.

اضافه می شود که اسماعیل حیدری آزاد پس از این قضایا از حوزه انتخابی شهرستان میانه برای مجلس شورای اسلامی نامزد شده است. 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال