«نور خدا» اینجاست


به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید حسن هاشمی، نوشت: در واپسین ساعات دیشب، توفیق یافتم به عيادت اولين شهيد زنده كشور و دیدار با خانواده اي در استان لرستان بروم؛ که هشت سال است رنج ناشی از ترورریسم را به جان خریده اند و با شرایطی سخت، اما با افتخار و سربلندی روزگار می گذرانند.

 می شد با تمام وجود عطر ايثار را در کلبه پر مهرشان بویید و مفهوم از خودگذشتگی را لمس کرد؛ می شد شمیم شهامت و جوانمردي او را در تماشاي قاب عكسی که بالای سرش بود و برق جواني چشمانش را روایت می کرد، استشمام کرد. و چقدر دردآور است، دیدن کوه استواری که هشت سال است، بی رمق به روی تخت افتاده و زندگي نباتي دارد.

 همسر فداكار او، چه بسا در ایثار و از خودگذشتی، رتبه ای کمتر نداشته باشد. اين همه سال با مهربانی و پرستاري بر بالين وي، تلاش می کند سايه سترگ او را بر سر كودكانش حفظ كند؛ و چه عشقی ستودنی.

پسرك نوجوان خانواده هم اینگونه است. با افتخار و بي گلايه به همراه مادر از پدر پرستاري مي كرد. قطعا او هم، با هر بار ديدن قاب عكس سالهاي دور و چهره شاداب و جوان پدر، همچون همه ما بغضي سخت گلويش را مي فشرد. به او گفتم پدر تو يك قهرمان است.

قهرماني كه براي صيانت از امنيت ما و هموطنانمان به دل خطر رفته و براي پاسداري از وطن در مقابل گروهك تروريستي ريگي به درجه صد در صد جانبازي نايل شده است.

از خداوند مهربان براي جانباز عزیز «سید نورخدا موسوی» شفاي عاجل می خواهم و براي خانواده اش سلامتي و اجر و  توفيق روزافزون آرزو می کنم.

فراموش نكنيم امنيت وجب به وجب خاك اين سرزمين را مرهون جان فشاني هاي امثال نورخداها هستیم. در تمام لحظاتی که خدمتش بودم، درونم می گفت؛ «نور خدا» اینجاست.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال