نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94


نتیجه بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94,

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا ,

دانلود ویدیو گل‌های پرسپولیس سایپا جام شهدا ,

بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94, پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94,نتیجه فیلم خلاصه بازی پرسپولیس در جام شهدا جمعه 94/11/2, پرسپولیس سایپا ,

دانلود   , فیلم  ,  خلاصه بازی , پرسپولیس  ,  سایپا    ,  جام شهدا  ,  ویدیو گل طارمی پرسپولیس سایپا جام شهدا ,گل‌ رضاییان پرسپولیس سایپا جام شهدا ,

حاشیه بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94,داوری بازی پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94,

نتیجه فیلم خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس سایپا جام شهدا جمعه 2 بهمن 94
 در نخستین بازی جام شهداء دیدار پر گلی رقم خورد و پرسپولیس که ابتدا توسط از حریفش عقب افتاد توانست سه گل به سایپا بزند و راهی فینال شود.
جام شهدا
استادیوم: شهدای شهر قدس/ تماشاگر: 3 هزار نفر
داور: محمدرضا فغانی
تماشاگر: 9 هزار نفر
پرسپولیس: الکساندر لوبانوف، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر(46- میشل اومانیا)، بابک حاتمی، رامین رضائیان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا(46- رضا خالقی‌فر)، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده(88- امیرعباس آیینه‌چی)، علی علیپور(46- جری بنگستون) و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
سایپا: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل‌بیگی(64- مسعود ابراهیم‌زاده)، روزبه شاه‌علی‌دوست، مجید ایوبی، ابراهیم شکوری (64- آندرانیک تیموریان)،ابراهیم صادقی(68- مجتبی رمضانی)، حامد شیری، علی زینالی، محمد علی‌نژاد(64- مهدی دغاغله)، غلامرضا رضایی و سجاد مشکل‌پور
سرمربی: مجید جلالی
شرح گل‌ها
پرسپولیس 0 - سایپا 1(دقیقه 7: علی زینالی): نفوذ فوق‌العاده علی زینالی  به داخل محوطه جریمه و ضربه فنی او با پای غیرتخصصی نخستین گل بازی را رقم زد.
پرسپولیس 1 - سایپا 1(دقیقه 30: رامین رضائیان): کاشته تماشایی رضائیان از سمت چپ قوس محوطه جریمه به سمت راست دروازه فلاح‌زاده گل تساوی را برای پرسپولیس به همراه داشت.
پرسپولیس 2 - سایپا 1(دقیقه 31: مهدی طارمی): کار گروهی عالی بازیکنان پرسپولیس از دروازه خودی به رضائیان رسید و او با پاس عرضی، طارمی را در موقعیت گل قرار داد که آقای گل پرسپولیسی‌ها گل برتری تیمش را در نیمه اول به ثمر رساند.
پرسپولیس 3 - سایپا 1(دقیقه 70: جری بنگستون): حرکت عالی و سانتر خوب رضائیان را طارمی با ضربه سر به زیر طاق دروازه سایپا زد که توپ گل نشد اما در ریباند بنگستون با سر دقیق گل سوم سرخ پوشان را به ثمر رساند.
پرسپولیس 3- سایپا 2(دقیقه 78: علی زینالی): توپ ارسالی از سمت راست زمین سایپا در محوطه جریمه پرسپولیس به زینالی رسید که شوت پای چپ او بعد از برخورد به تیر عمودی وارد دروازه لوبانف شد.
گل زینالی ؛ پرسپولیس - سایپا
گل بنگستون ؛ پرسپولیس - سایپا
گل طارمی؛ پرسپولیس - سایپا
سوپر گل رضاییان ؛پرسپولیس - سایپا
اخطار: 
کمال کامیابی‌نیا(21)، میشل اومانیا(55)،فرشاد احمدزاده(68) از پرسپولیس / ابراهیم شکوری از سایپا
شرح نیمه اول
پرسپولیس که بازی هجومی را آغاز کرده بود دقیقه 7 با گل زینالی غافلگیر شد و از سایپا عقب افتاد اما در ادامه دوباره شاگردان برانکو نبض بازی را در دست گرفتند و توانستند موقعیت‌های زیادی خلق کنند. دقیقه 27 رضائیان از فرصت ایستگاهی که برای تیمش به دست آمده بود استفاده کرد و با ضربه فنی گل اول بازی را به شکل زیبایی به ثمر رساند. در ادامه پرسپولیس دست از حمله بر نداشت و توانست دقیقه 30 به گل دوم برسد. پس از این گل، سایپا نتوانست موقعیت جدی ایجاد کند اما سرخ پوشان دوباره برای گلزنی تلاش می‌کردند که یکی از جدی‌ترین آنها را طارمی با ضربه چیپ از کنار دروازه به بیرون فرستاد. نیمه اول این مسابقه با برتری نتیجه و مالکیت توپ پرسپولیس به پایان رسید.
دقایق حساس:
دقیقه 15: سانتر عالی محسن مسلمان در شرایط آفساید به طارمی رسید تا این موقعیت خوب از دست برود.
دقیقه 22: علی علیپور روی یک پاس عمقی با فلاح‌زاده تک به تک شد که این فرصت خوب را با پاس بیرون به طارمی از دست داد. 
دقیقه 23: قیچی مهدی طارمی به شکل خطرناکی از کنار دروازه فلاح‌زاده به اوت رفت.
دقیقه 24: احمد نوراللهی هافبک جوان پرسپولیس شانس زدن گل تساوی را از دست داد.
دقیقه 40: ضربه آزاد مسلمان با فاصله کمی از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.
دقیقه 43: طارمی از خروج فلا‌ح‌زاده از محوطه جریمه استفاده کرد و با ضربه چیپ قصد باز کردن دروازه سایپا را داشت که توپ او به تور کنار دروازه برخورد کرد.
دقیقه 52: تعلل خالقی‌فر پشت محوطه جریمه سایپا فرصت خوبی از پرسپولیس گرفت.
دقیقه 56: شوت پای چپ داخل محوطه زینالی را لوبانوف درازکش در آغوش گرفت.
دقیقه 61: پاس مسلمان پشت محوطه در موقعیت تک به تک به طارمی رسید که این بازیکن به زمین افتاد تا خطا بگیرد اما فغانی دستور به ادامه مسابقه داد.
دقیقه 72: ضربه سر غلامرضا رضایی با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
در حاشیه:
* قبل از شروع بازی وصیت‌نامه دو شهید از سوی کاپیتان‌های دو تیم خوانده شد.
* پیش از آغاز بازی از خانواده‌های چند شهید تجلیل شد.
* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با تصویر همایون بهزادی به میدان وارد شدند.
* گلر ازبکستانی مورد تشویق شدید هواداران پرسپولیس قرار گرفت.
* خبرنگاران وعکاسان از اینکه اجازه ورود ماشین‌هایشان به ورزشگاه داده نشده بود معترض بودند.
* این دیدار با تاخیر چند دقیقه‌ای انجام شد.
* هواداران پرسپولیس یاد همایون بهزادی را زنده نگه داشتند.
* لوکا ماریچ، امید عالیشاه و محمدانصاری پیش از شروع بازی تمرینات اختصاصی انجام دادند.
* برانکو در ابتدای نیمه دوم سه تعویض داشت.
* در دقیقه 52 خطای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سایپا روی طارمی اتفاق افتاد.
اتفاق ویژه:
بعد از دو نتیجه مساوی و باخت برابر شاگردان مجید جلالی، پرسپولیس بالاخره برابر سایپا برنده شد. نخستین مچ‌اندازی برانکو و جلالی در هفته بیست و ششم لیگ پارسال بود که با تساوی 2 بر 2 توام شد. دومین بازی در هفته ششم لیگ امسال بود که پرسپولیس برابر سایپا 2 بر 1 مغلوب شد. در این بازی اشتباه داور مسابقه که برخورد توپ به صورت بازیکن پرسپولیس را پنالتی تشخیص داد در شکست شاگردان برانکو موثر بود. حالا بعد از دو ناکامی پرسپولیس با برانکو 3 گل به سایپا زد تا برای نخستین بار بتواند این تیم را ببرد.
بهترین بازیکن:
رامین رضائیان با زدن گل اول، پاس دومین گل تیمش به طارمی و همچنین تاثیر گذاری در سومین گل پرسپولیس نقش ویژه‌ای در صعود سرخ پوشان به فینال جام شهداء داشت.
 
منبع:ورزش سه.
.
پرسپولیس 3 - 2 سایپا
دانلود فیلم خلاصه بازی و گل ها
.
.
برای دیدن جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا جام شهدا 2 بهمن
ir98download.rozblog.com/.../نتیجه-و-خلاصه-بازی-پ...
Translate this page
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا جام شهدا 2 بهمن ,نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا جام شهدا 2 ... ترکیب امیدهای ایران مقابل ژاپن مشخص شد 2 بهمن 94 ... پرسپولیس که بازی هجومی را آغاز کرده بود دقیقه 7 با گل زینالی غافلگیر شد و از سایپا عقب افتاد اما در .... نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94 .
یوز - آخرین مطالب بازی پرسپولیس
yooz.ir/blogs/?t...بازی%20پرسپولیس
Translate this page
سایپا فردا مقابل پرسپولیس بازی می کند ... پیش از این رضایی صبح امروز اعلام کرده بود که سایپا از جام شهدا انصراف می دهد و باید امروز با تاج و کفاشیان جلسه ای حضوری داشته باشد در ن ... نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران قطر جمعه 25 دی 94 ... زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94 / پخش زنده ... newclip.blog.ir/.
نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی امروز
varzeshonline.blogsky.com/
Translate this page
دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا در جام شهدا. جام شهدا. نتیجه بازی : پرسپولیس 3 - 2 سایپا. دانلودخلاصه بازی ... تاریخ ارسال: جمعه 2 بهمن 1394 ساعت 16:20 | چاپ مطلب نظر ... دانلود سوپر گل رضاییان ؛بازی پرسپولیس - سایپا در جام شهدا. گل دوم ...
Missing: فیلم
پرسپولیس تهران :: ورزش 3
www.varzesh3.com/tag/18/پرسپولیس-تهران
Translate this page
سایپا فردا مقابل پرسپولیس بازی می کند 1394/11/01. مدیرعامل باشگاه سایپا پس از مذاکره تلفنی با رئیس سازمان لیگ موافقتش را با حضور در جام شهدا اعلام کرد.
Sport TV - پایگاه رسمی ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
sporttv.ir/
Translate this page
گل های زیبا در جام جهانی فوتبال ساحلی (ویدیو) ... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۵:۳۷علی فتح الله زاده: درگذشت بهزادی جامعه فوتبال را متاثر کرد; ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۳:۵۹حواشی دیدار پرسپولیس - سایپا؛ صحبت برانکو با دروازه‌بان سایپا .... انصاری ام آر آی گرفت; ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ ۱۶:۵۴بعد از مکالمه تلفنی رضایی و تاج؛ سایپا دوباره به جام شهدا برگشت ...
جام نيوز - ورزشی
www.jamnews.ir/service/sport
Translate this page
اخبار‌کوتاه. |. فینالیست‌شدن پرسپولیس با گل‌های مدرسه‌ای[] ... هافبک جدید سایپا از روی نیمکت بازی با پرسپولیس را تماشا می‌کند. [28 دقیقه ... نیمه اول دیدار پرسپولیس و سایپا در جام شهدا با نتیجه ۲ بر یک به سود سرخپوشان پایان یافت. ..... جمعه 1394/11/02 ساعت: 17:00 ... فیلم/ گریه «سردار سلیمانی» در شهادت حاج حسین بادپا.
ارتش سرخ - سایت هواداران باشگاه پرسپولیس
www.arteshesorkh.com/
Translate this page
بزرگترین و با امکانات ترین سایت هواداران پرسپولیس که گالری عکس و ویدیوها و ... ساعت : 16:14 :: تاریخ : جمعه, 2 بهمن 1394 :: مشاهده خبر ... قدس به مصاف سایپا رفت که نیمه اول بازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. ... پیش از آغاز دیدار پرسپولیس و سایپا در جام شهدا از تعدادی خانواده معظم شهدا در ورزشگاه شهدای شهر ...
اول بلاگ | نتیجه و خلاصه بازی ایران و ژاپن 2 بهمن 94
tafrih7.aval-blog.ir/page-11839.html
Translate this page
4 hours ago - 1 day ago - نتیجه و فیلم خلاصه بازی گل‌های امید ایران چین دوشنبه 28 دی 94 امید ایران ... نتیجه بازی فوتبال امید ایران و ژاپن 2 بهمن 94 + فیلم خلاصه . ... ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۱:۴۲عالیشاه و انصاری مصدوم شدند و به جام شهدا نمی ر سند; ... رسیدن به المپیک; ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ ۱۸:۰۱افشارزاده: با تیموریان به نتیجه نرسیدیم و به سایپا رفت ...
اول بلاگ | زمان و ساعت بازی امید ایران و ژاپن در جمعه 2 بهمن 94
tafrih7.aval-blog.ir/page-11838.html
Translate this page
4 hours ago - خلاصه بازی ایران و ژاپن جمعه 2 بهمن top-news.rozblog.com/post/. ... ساعت دیدار بازی فوتبال امید ایران و ژاپن جمعه ۲ بهمن ۹۴ + خلاصه و گلهای بازی . ... sporttv.ir/ ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ ۱۱:۴۲عالیشاه و انصاری مصدوم شدند و به جام شهدا نمی ر سند; ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ . ... بازی%20ایران نتایج بازی ایران و ژاپن +فیلم ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﻣﮑﺎﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻣﯿﺪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﮊﺍﭘﻦ ...
خبرهای ورزش ۳ | خبر فارسی
khabarfarsi.com/varzesh3
Translate this page
آخرین تاریخ بروز رسانی ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۷ ... به گزارش "ورزش سه" از فارس، ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی مقابل سایپا از سوی ... به گزارش "ورزش سه"، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن در جام شهداء ... زمینی که برای بارسا در فصل گذشته چندان خوش یمن نبود و تساوی بدون گل حاصل کار دو تیم شد.
AllVideosShoppingImagesMapsMoreSearch tools
About 227,000 results (0.47 seconds) 
Search Results
ایسنا - برنامه کامل دومین دوره جام شهدا/ پرسپولیس جمعه به میدان ...
isna.ir/fa/.../برنامه-کامل-دومین-دوره-جام-شهدا-پرسپولی...
Translate this page
Jan 12, 2016 - برنامه رقابت‌های جام شهدا مشخص شد. ... لیگ، برنامه رقابت‌های جام شهدا به شرح زیر است: جمعه 2 بهمن 94- پرسپولیس- سایپا - ورزشگاه شهدای شهر قدس.
ساعت 14:15 جمعه؛ پرسپولیس – سایپا - باشگاه پرسپولیس
www.fc-perspolis.com/.../ساعت-14-15-...
Translate this pagePersepolis F.C.
2 days ago - بازی تیم‌ های فوتبال پرسپولیس و سایپا در دیدار افتتاحیه جام شهدا با ... دیدار این دو تیم روز جمعه دوم بهمن ماه به جای ساعت 15 در ساعت 14:15 در ورزشگاه شهر ... تمرین بعد از ظهر پنج شنبه 1 بهمن 94 · حاشیه های اردوی سرخپوشان 1 بهمن ...
برنامه مسابقات فوتبال جام شهدا اعلام شد/ پرسپولیس-سایپا ...
www.mehrnews.com/.../برنامه-مسا...
Translate this pageMehr News Agency
6 days ago - برنامه کامل مسابقات جام شهدا به شرح زیر در این جلسه تعیین شد: جمعه 2 بهمن ماه: پرسپولیس- سایپا؛ افتتاحیه جام ساعت 15 شنبه 3 بهمن: ذوب آهن- ...
جام شهدا/ پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا در نیمه اول - ارتش سرخ
www.arteshesorkh.com/.../جام-شهدا-پیروزی-پرسپولی...
Translate this page
 Rating: 5 - ‎2 votes
جام شهدا/ پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا در نیمه اول. +2. 2. 0 ... پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا در نیمه اول. جمعه, 2 بهمن 1394 - 03:07 بعد از ظهر - 22 January 2016.
برنامه کنفرانس های خبری جام شهدا :: ورزش 3
www.varzesh3.com/.../برنامه-کنفرانس-های-خبری-جام-...
Translate this page
3 days ago - کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی پرسپولیس تهران: 13:30 کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی سایپای تهران :14. جمعه 2 بهمن 94 ... گفتنی است جام شهدا با دیدار پرسپولیس-سایپا جمعه دوم بهمن 94 آغاز خواهد شد و تیمهای ذوب ...
نتیجه نیمه اول بازی پرسپولیس و سایپا در جام شهدا و در جمعه 2 ...
news.jbums.ir/.../نتیجه-نیمه-اول-بازی-پرسپولیس-و-...
Translate this page
1 hour ago - جام شهدا در نیم فصل 94 – 95 / پرسپولیس تهران – سایپا. به گزارش سایت خبری جیبامز تیم های سایپا و پرسپولیس از ساعت 14:15 جمعه 2 بهمن 94 در ...
نتیجه زنده مسابقات جام شهدا/ پرسپولیس 2 - سایپا یک
www.mizanonline.ir/.../نتیجه-زنده-مسابقات-جام-شهدا-...
Translate this page
2 hours ago - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 14:15 امروز (جمعه) در دیدار افتتاحیه جام شهدا و در ورزشگاه شهدای شهر ...
مصاف پرسپوليس و سايپا در جام شهدا - روزنامه آفرینش
afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=156086
Translate this page
Jan 13, 2016 - برنامه اين مسابقات که در ورزشگاه شهداي شهر قدس برگزار مي‌شود، به شرح زير است: جمعه 2 بهمن 94. پرسپوليس- سايپا. شنبه 3 بهمن 94. ذوب آهن- صباي ...
نسیم آنلاین | برنامه کامل دومین دوره جام شهدا
www.nasimonline.ir/.../برنامه-کامل-دومین-دوره-جام-شهدا
Translate this page
Jan 12, 2016 - جام شهدا. کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه کامل دومین دوره رقابت‌های ... جمعه 2 بهمن 94 - پرسپولیس - سایپا - ورزشگاه شهدای شهر قدس
ایرنا - پرسپولیس- سایپا اولین دیدار دومین دوره جام شهدا
www.irna.ir/.../819175...
Translate this pageIslamic Republic News Agency
Jan 12, 2016 - به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است: جمعه 2 بهمن 94- پرسپولیس- سایپا - ورزشگاه شهدای ...
AllVideosImagesShoppingMapsMoreSearch tools
About 2,110,000 results (0.44 seconds) 
Search Results
Perspolis vs Saipa F.C.
Scores & Schedule
Ordibehesht 6 AP - Iran Pro League
Saipa F.C.
2 - 2
FT
Perspolis
Shahrivar 25 AP - Iran Pro League
Perspolis
1 - 2
FT
Saipa F.C.
Bahman 28 AP - Iran Pro League
Saipa F.C.
vs
TBD
Perspolis
All times are in Iran Time
Schedule and scores
90tv.ir :: خلاصه بازی: پرسپولیس 1-2 سایپا
90tv.ir/video/.../خلاصه-بازی-پرسپولیس-1-2-سایپا
Translate this page
خلاصه بازی: سلتاویگو ۰-۰ اتلتیکومادرید. خلاصه بازی: پرسپولیس ۱-۲ سایپا. ۱۵۳۶۰. پرسپولیس · داخلی · اختصاصی · سایپا · خلاصه بازی · فوتبال ایران. نظرات ۰.
90tv.ir :: خلاصه بازی: سایپا 2-2 پرسپولیس
90tv.ir/video/.../خلاصه-بازی-سایپا-2-2-پرسپولیس
Translate this page
خلاصه بازی: سایپا ۲-۲ پرسپولیس. ۱۱۹۹۳. پرسپولیس · داخلی ... من یه استقلالی هستم ولی مدیریت پرسپولیس خیلی بی انصاف تشریف دارد . ۱۷ ۱. پاسخ به دیدگاه.
ویدیو ورزش 3 | سایپا۲-۲ پرسپولیس
video.varzesh3.com/video/.../سایپا2-2-پرسپولیس
Translate this page
نکته دوم، وقتی بازی غیرحساس پرسپولیس و سایپا از شبکه 3 داره پخش میشه، دیگه چه ... از نظر من تراختور و پرسپولیس تمام بازی هاشونم ببازن اشکال نداره--فقط ...
ویدیو ورزش 3 | پرسپولیس۱-۰سایپا
video.varzesh3.com/video/.../پرسپولیس۱-۰سایپا
Translate this page
سایپا · پرسپولیس. هفته ۱۹ لیگ برتر ... مصاحبه مربیان قبل بازی پرسپولیس - سایپا. نظر مربی دروازه ... اخبار کوتاه ورزشی؛ ثبت قرارداد لوبانف با پرسپولیس.
ویدیو ورزش 3 | پرسپولیس ۲-۴ سایپا
video.varzesh3.com/video/پرسپولیس-2-4-سایپا/
Translate this page
پرسپولیس ۲-۴ سایپا ... مصاحبه مربیان قبل بازی پرسپولیس - سایپا. نظر مربی دروازه بانان پرسپولیس ... اخبار کوتاه ورزشی؛ ثبت قرارداد لوبانف با پرسپولیس.
ویدیو ورزش 3 | پرسپولیس۴-۱سایپا
video.varzesh3.com/video/.../پرسپولیس۴-۱سایپا
Translate this page
سایپا · پرسپولیس. هفته 28 فصل 92-91 ... مصاحبه مربیان قبل بازی پرسپولیس - سایپا. نظر مربی دروازه ... اخبار کوتاه ورزشی؛ ثبت قرارداد لوبانف با پرسپولیس.
پرسپولیس 3- سایپا 2؛ انتقام برانکو از جلالی :: ورزش 3
www.varzesh3.com/.../پرسپولیس-3-سایپا-2؛-انتقام...
Translate this page
15 mins ago - دو گل از زینالی در مقابل گل‌های رضائیان، طارمی و بنگستون پرسپولیس را از سایپا پیش انداخته است.
ویدیو ورزش 3 | پرسپولیس ۱-۲ سایپا
‫Video for پرسپولیس سایپا‬‎▶
video.varzesh3.com/video/.../پرسپولیس-۱-۲-سایپا
Sep 16, 2015
پرسپولیس ۱-۲ سایپا .... از سازمان لیگ و کمیته داوران تقاضا میکنیم سهمیه پنالتی پرسپولیس رو به 3 افزایش بدن شاید بتوونن مساوی کنن.
Images for ‫پرسپولیس سایپا‬‎Report images
Image result for ‫پرسپولیس سایپا‬‎
Image result for ‫پرسپولیس سایپا‬‎
Image result for ‫پرسپولیس سایپا‬‎
Image result for ‫پرسپولیس سایپا‬‎
More images for پرسپولیس سایپا
فیلم بازی پرسپولیس سایپا - آپارات
www.aparat.com/.../فیلم_بازی_پرسپولیس_سایپا
Translate this page
فیلم بازی پرسپولیس سایپا. ... برنامه ۹۰- گزارشی از حواشی بازی پرسپولیس - سایپا · سایت طرفداری ... خلاصه بازی پرسپولیس و سایپا ۲۵ شهریور ۹۴ · نمناک.

کلکسیون

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال