http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فدراسیون کاراته: آروین باقری به صورت کاملا شخصی راهی فرانسه شده بود

فدراسیون کاراته: آروین باقری به صورت کاملا شخصی راهی فرانسه شده بود

این کاراته‌کا که با هزینه شخصی خود راهی رقابت‌های کاراته وان فرانسه شده، زمانی که به فرودگاه پاریس می‌رسد، از جمع دیگر ورزشکاران ایرانی جدا می‌شود و تا این لحظه هم خبری از وی در دست نیست.

 فدراسیون کاراته ایران اعلام کرد کاراته کایی که پس از رسیدن به پاریس ناپدید شده، به صورت شخصی راهی این رقابت‌ها شده بود.

به گزارش ایسنا، پس از اینکه آروین باقری از کاراته کاهایی که برای حضور در لیگ جهانی عازم پاریس شده بودند بدون آنکه حتی چمدان خود را از فرودگاه این شهر تحویل بگیرد ناپدید شده بود و از دیگر کاراته‌کاهای اعزامی جدا شد، احتمال پناهندگی این ورزشکار در کشور فرانسه مطرح شد.

این کاراته‌کا که با هزینه شخصی خود راهی رقابت‌های کاراته وان فرانسه شده، زمانی که به فرودگاه پاریس می‌رسد، از جمع دیگر ورزشکاران ایرانی جدا می‌شود و تا این لحظه هم خبری از وی در دست نیست.

روابط عمومی فدراسیون کاراته پس از این اتفاق مطلبی را در اختیار ایسنا گذاشت که به شرح زیر است:

آروین باقری پس از آنکه درخواست کتبی خود را به فدراسیون کاراته برای اعزام به صورت شخصی مطرح کرد، تمامی امور مربوط به این سفر اعم از حضور در سفارت، گرفتن ویزا، خرید بلیت و هزینه‌های سفر را به صورت شخصی انجام داد و در این میان هیچ کاری از سوی فدراسیون برای وی انجام نشد و به همین خاطر هزینه‌ای نیز برای سفر این ورزشکار از سوی فدراسیون پرداخت نشده است. با توجه به اینکه فدراسیون کاراته قصد اصلاح ساختارهای مربوط به اعزام ورزشکاران را داشت، طی نامه‌ای به سفارت فرانسه اعلام کرد که اگر کسی به عنوان کاراته‌کا برای حضور در کشور فرانسه درخواست ویزا کرد، پاسپورت او را به ما تحویل دهید تا امور مربوط به اعزام او از سوی فدراسیون کاراته پیگیری شود. متاسفانه سفارت فرانسه در تهران این اقدام را انجام نداد.

فدراسیون کاراته با توجه به ابزارهایی که دارد، ضمانت‌هایی را از این ورزشکار برای نامه‌نگاری‌های مربوطه دریافت کرد و ما امیدواریم این ورزشکار هرچه سریع‌تر به جمع دیگر کاراته‌کاهای ایرانی ملحق شود و در رقابت‌های کاراته‌وان حضور پیدا کند.

فدراسیون کاراته تمام اعزام‌هایی را که انجام می‌دهد، زیر نظر شورای برون مرزی این فدراسیون بوده اما با توجه به فضای باز رقابت‌های کاراته وان، تقریبا هر ورزشکار رشته کاراته می‌تواند به صورت شخصی در این رقابت‌ها حضور پیدا کند. فدراسیون کاراته به جز ملی‌پوشانی که به صورت مستقیم و زیر نظر این فدراسیون عازم رقابت‌ها شده، عملا مسئولیتی در قبال سایر ملی‌پوشانی که به صورت شخصی راهی فرانسه شده‌اند ندارد اما با این حال با عزمی جدی مقابل چنین اقداماتی می‌ایستد.

بر اساس روند موجود، تمامی افرادی که زیر نظر فدراسیون عازم رقابت‌های برون مرزی می‌شوند باید زیر نظر مستقیم بخش بین‌الملل این فدراسیون امور مربوط به سفر را دنبال کنند و در این میان حتی بالاترین مقام فدراسیون نیز از این قانون مستثنی نیست.

نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان نیز تنها عهده‌دار مسئولیت تیم ملی کاراته‌ای است که زیر نظر فدراسیون عازم رقابت‌های کاراته وان فرانسه شده‌اند و تنها وجه مشترک سفر آروین باقری، همزمانی سفر او با دیگر ملی‌پوشانی است که زیر نظر فدراسیون کاراته راهی پاریس شده‌اند.


منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بازی Townsmen بر روی رایانه های شخصی منتشر می شود
استخدام کارمند،نیرو جهت لباس و عروسک تنپوش،پیک باموتور
فیلم اکران بازگشت در چهارشنبه ی پایان سال ( آپارات ) -دانلود و پخش
تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت به زائران در اربعین حسینی
فیلم غزال نیاپرست سخرانی ۱۵۰ ثانیه ای ( آپارات ) -دانلود و پخش
رسانه های استان زنجان مطالبه گر هستند/ استان زنجان ظرفیت های رسانه ای بسیار خوبی دارد
ویدیو فیلم دوبلم از آدرین برای گروه برگردان یا دوبله مدیر گروه اظهارات بخون ( آپارات )
زنگ خطر پایان ذخایر آب شرب/ روش «۶ ماه آب را باز کن و ۲ ماه ببند» چاره کار نیست
کلیپ فیلم Head shot زدن تک تیرانداز ارتش کشور سوریه
انفجار کپسول گاز مایع در قزوین ۶ مصدوم برجای گذاشت
کلیپ فیلم ترمیناتور عراقی ها ( پرتاب کننده راکت )
کلیپ فیلم انجام رای گیری و انتخابات شورای علم یاد گیری
آیت الله طباطبایی قمی درگذشت
ماجرای عجیب پیوند قلب یک میمون به نوزاد انسان! +عکس
محاکمه پسر جوان به اتهام قتل عمه
کیلیپ فیلم مسخره نکنید!ویدیو دلچسب محسن قراعتی +( آپارات ) پخش
به این زودی‎ها منتظرحافظه‎های پرسرعت ۳D XPoint اینتل نباشید
سرفیس بوک تازه در کنفرانس مایکرو سافت شناسایی شد
ویدیو فیلم بچه های آلپ / گنجینه دنی / دریافت کلیپ
ویدیو فیلم دیرین دیرین / مغز دانی / دریافت کلیپ
تبلیغات