خلخال دشت با کسب حداقل امتیاز پنج بازی باقی‌مانده صعود می‌کند


وحید حسینی بعد از ظهر جمعه در حاشیه تمرینات تیم خلخال دشت در استادیوم علی دایی اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از پنج بازی باقی مانده سه بازی میزبان هستیم و دو بازی خارج از خانه داریم که در صورت گرفتن حداقل امتیاز می توانیم به صعود امیدوار باشیم.

وی دو بازی خارج از خانه این تیم را در مقابل تیمهای رهپویان رضوانشهر و صنعت ساری عنوان کرد و متذکر شد: برای گرفتن امتیاز این بازی ها نیز برنامه ریزی کرده ایم و قصد داریم امسال جزو سه تیم صعود کننده باشیم.

سرپرست تیم فوتبال خلخال دشت اردبیل با بیان اینکه این تیم هم اکنون در رده ششم جدول قرار دارد، تصریح کرد: در مجموع ۱۷ امتیاز تاکنون کسب کرده ایم که تنها هفت امتیاز با تیم رده دوم و ۱۰ امتیاز با تیم رده اول فاصله داریم که قابل جبران است.

وی با تاکید بر اینکه تمام بازی های لیگ دسته دو کشور سخت و وضعیت تیم ها نزدیک به هم است، بیان داشت: با این وجود بازی های ما در ادامه با تیم های پایین جدول خواهد بود که با وجود احترام به این تیم ها امیدوار به کسب سه امتیاز هر بازی هستیم.

حسینی به بازی آینده این تیم مقابل وحدت کاشمر مشهد اشاره کرد و اضافه کرد: این تیم در رده هفتم جدول قرار داشته اما تیم قدرتمندی است ولی تلاش می کنیم با کسب سه امتیاز خانگی به هدف خود که صعود از گروه است دست یابیم.

وی این بازی را از بازی های معوقه هفته دهم عنوان کرد و با اشاره به وضعیت آمادگی تیم یادآور شد: از نظر فنی مشکل نداریم، طی هفته جاری بازیکنان با روحیه بالا تمرینات خوبی را انجام داده اند و این روند تا روز بازی که دوشنبه این هفته است ادامه خواهد داشت.

سرپرست تیم فوتبال خلخال دشت اردبیل وضعیت مالی این باشگاه را نیز همانند سایر باشگاه های دسته دو و حتی یک با مشکلاتی همراه دانست و عنوان کرد: همه باشگاهها مشکل مالی دارند تیم ما هم مستثنی نیست، تاکنون نیز محسن زاده مدیر عامل باشگاه بدون هیچ تمنایی برای تیم هزینه کرده که جای قدردانی دارد.

وی در همین حال خواستار حمایت مسئولان از این تیم به عنوان تیم استانی شد و افزود: از تمام مسئولان تقاضا دارم که این تیم را که متشکل از بازیکنان جوان و آینده دار هست مورد حمایت مادی و معنوی قرار دهند، چراکه اگر تمرینات این تیم در اردبیل انجام نمیشد، بی شک تا حالا منحل شده بود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال