واکنش‌ها به انتقاد گریمور سریال کیمیا


واکنش جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا,

,واکنش به انتقاد از گریمور سریال کیمیا

انتقاد و پیشنهاد سریال کیمیا,انتقاد از نقش اول سریال کیمیا,

انتقاد در باره سریال کیمیا,انتقاد در مورد فیلم کیمیا,

گریمور فیلم کیمیا انتقاد,انتقاد  ,   سریال کیمبا    , کیمیا   , گریم  ,   گریمور,   جواد افشار  ,  کارگردان, واکنش,

فیلم کیمیا انتقاد,انتقاد فیلم کیمیا ,انتقادات به گریم بازی مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا,

انتقاد ها درباره ی فیلم کیمیا,انتقاد از گریم کیمیا ,سوتى هاى سريال كيميا,انتقاد در باره ی گریم کیمیا,

واکنش‌ها به انتقاد گریمور سریال کیمیا

جواد افشار کارگردان «کیمیا» درخصوص انتقادهایی که اخیرا به این سریال شده گفت: من در این رابطه بعد از اتمام پخش سریال صحبت می کنم. 

وی در رابطه با انتقادهای گریمرور این سریال به گریم مهرآوه شریفی نیا گفت: من از مصاحبه امیر اسکندری اطلاعی ندارم و باید بگویم صحبتهایی که به او نسبت داده می شود بسیار غیر منطقی است برای مثال چطور می شود هر چیزی را که یک هنرپیشه می گوید ما بپذیریم اصلا باید دید چنین چیزی را اسکندری گفته یا نه.

وی گفت: با توجه به درکی که امیر اسکندری از روابط حرفه ای و سلسه مراتب در کار دارد فکر نمی کنم چنین چیزهایی را گفته باشد. 

این کارگردان افزود: باید دید مصاحبه او و انتقادهایی که به گریم مهرآوه شریفی نیا داشته صحت دارد یا نه. 

افشار در بخش دیگر از صحبتهایش در خصوص اینکه بسیاری از بازیگران «کیمیا» نمی خواستند در فاز سوم این سریال باشند گفت: من نمی دانم چنین چیزی از کجا درز پیدا کرده است اصلا کدام یک از بازیگران تا کنون در مصاحبه هایشان اینگونه گفته اند؟ اینها حرفهای زشتی است که به آنها نسبت داده می شود نباید به این مسائل دامن زد شاید عده ای افترا می زنند و می خواهند یک عده را در سینما خراب کنند اینها همان آنهایی هستند که یک روز به رضا کیانیان یک روز به امیر اسکندری و یک روز به مهرآوه شریفی نیا چنین چیزهایی را نسبت می دهند. 

 

افشار در پایان در رابطه با انتقادهایی که به این سریال «کیمیا» می شود گفت: اصلا چنین انتقادهایی انجام شود در رابطه با این موضوع می خواهم بگویم قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند.

منبع:میزان

==================

گلایه‌های گریمور کیمیا:

مهراوه شریفی نیا می گفت اجازه نمی دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید

اسکندری درباره مشکلاتش با بازیگران سریال گفت: مهراوه شریفی نیا می گفت اجازه نمی‌دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید یا می گفت من لنز توی چشمم نمی‌گذارم یا روی صورتم خطوط نکشید و تهیه کننده و کارگردان هم به راحتی پذیرفتند.

 

وقتی هنرپیشه ای را با منت و التماس می آورید بهتر از این هم نمیشود

وی ادامه داد: همین طور رضا کیانیان برای بازی در این سریال برای گروه، داستان درست کرد.

 

این طراح گریم در جایی دیگر از گفتگو بیان داشت: کیانیان در یک مقطع چون ناشناخته بود سعی میکرد نقش های خاص بازی کند اما الان ایشان در بسیاری از نقشها خودش است و اصلا بازی نمی کند.

 

این طراح گریم افزود: اصلا شما وقتی هنرپیشه ای را با منت و التماس می آورید بهتر از این هم نمیشود. طراح گریم اولین فیلمی که کیانیان بازی کرد یعنی "تمام وسوسه های زمین" من بودم؛ ایشان دو ساعت در حیاط قدم میزد و هر چند وقت یک بار می آمد به اتاق گریم و می گفت من بیایم برای گریم؟ من میگفتم فعلا برو و هر وقت شد گریمت می کنیم اما الان کیانیان می گوید موی سرم را رنگ نمی کنم، نمی گذارم لیفتینگ کنید و چسب به صورتم بزنید…

 

رفتند و برای این خانم کلاه گیس 50 هزار تومانی خریدند

امیر اسکندری درباره کمبودهای مالی بیان داشت: حتی به من آن قدر بودجه ندادند که بتوانم یک کلاه گیس برای حسن پورشیرازی تهیه کنم.

 

اسکندری درباره کلاه گیسی که برای دختر خارجی در فیلم استفاده شده بیان می دارد: مجبور شدیم برای او کلاه گیس بگذاریم اما نوعی کلاه گیس هست یک میلیون تومان قیمت دارد و نوعی دیگر 50 هزار تومان. اینها رفتند و برای این خانم کلاه گیس 50 هزار تومانی خریدند پس نمیتوان توقع معجزه داشت.

 

وی ادامه داد: حتی تهیه کننده برای هنرپیشه کلاه گیس نمی خرد و کارگردان هم اصلا برایش مهم نبود دیگر چه انتظاری از بقیه هست.

 

خیلی از این بازیگران نمی خواستند در فاز سوم بازی کنند

به گزارش سینماژورنال این چهره پرداز باسابقه در جایی دیگر از گفتگو باز هم از عدم انعطاف بازیگران چنین گفت: مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان کلا با هیچ مساله ای کنار نمی آمدند. اصلا خیلی از این بازیگران نمی خواستند در فاز سوم بازی کنند. من تمام تلاشم نزدیک کردن بازیگران به نقشهاست اما کسی نبود به مهراوه شریفی نیا بگوید اسکندری برای نزدیک کردن تو به نقشت اینجاست و با تو هیچ دشمنی ندارد.

منبع:انتخاب

=================

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های گریمورش

با رسیدن شخصیت های سریال «کیمیا» به زمان حال، انتقادهایی به گریم بازیگران این فیلم وارد شد. امیر اسکندری طراح گریم این سریال انتقادات تندی به مهراوه شریفی نیا، رضا کیانیان و آزیتا حاجیان وارد کرد و بی‌میلی آنها را علت خوب در نیامدن گریم های سریال «کیمیا» عنوان کرد. مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی این سریال در گفت‌وگو با آی سینما نسبت به این حرف‌ها واکنش نشان می‌دهد. 

 

امیر اسکندری طراح گریم سریال «کیمیا» در مصاحبه ای با روزنامه «هفت صبح» مدعی شد مهراوه شریفی نیا برای پیر شدن نقش « کیمیا» اجازه نمی داد از لاتکس و خط های پر رنگ صورت و لنز استفاده شود. اما مهراوه شریفی نیا درباره این ادعای اسکندری با بیان اینکه در سریال «معمای شاه» از لنز استفاده کرده است، به آی سینما گفت: «الان همه دوستان می توانند، آخرین عکسی که من در اینستاگرام منتشر کردم را ملاحظه کنند و ببینند که آیا من اجازه دادم روی صورتم خط پیری بکشند یا نکشند. متاسفانه هجمه انتقادات به امیر اسکندری آن‌قدر شدید است که ایشان می خواهد تمام مشکلات کاری خودشان را به گردن من، مادرم، رضا کیانیان، جواد افشار کارگردان و محمدرضا شفیعی تهیه کننده «کیمیا»  بندازد.» 

 

شریفی نیا در ادامه می گوید استفاده نکردن از لاتکس، نظر عبدالله اسکندری گریمور معتبر سینما و تلویزیون بوده است و او اصلا در کار گریمور دخالت نمی کند: «برای گریم زمان پیری من، آقای عبدالله اسکندری تشریف آوردند و گفتند برای بازیگری که 4 ماه سر کار است اگر از لاتکس استفاده شود ممکن است پوست او با حساسیت مواجه شود. استاد عبدالله اسکندری که متخصص گریم و چهره پردازی هستند در آن زمان گفتند که یک زن 47 ساله نیازی به لاتکس ندارد. من برای همین خط های پیری روزانه 50 دقیقه گریم می شدم. حال اگر حاصل این نتیجه درست از آب در نیامده است، این مشکل بازیگر نیست، این کار گریمور بوده است. من واقعا متاسفم که می خواهم همچین حرفی را به زبان بیاورم، اما گفته های آقای امیر اسکندری درباره من، مادرم و آقای کیانیان چیزی جز دروغ و کذب نیست.» 

 

او در ادامه به تجربه استفاده از مواد شیمایی بر روی صورت دو بازیگر سریال «کیمیا» اشاره می کند و می گوید: «به عنوان مثال در ده سکانس از بازی سوگل طهماسبی و فریبا طالبی بازیگران «کیمیا»، مواد شیمیایی روی صورت آنها گذاشته شد، اما برای 10 سکانس دیگر از این مواد استفاده نشد، چون پوست آن حساسیت پیدا کرد.» 

 

بازیگر نقش اصلی «کیمیا» که خود از گریم دوران نوجوانی اش ابراز نارضایتی می کند، در مورد برخی از آن گریم ها می گوید: «من خودم واقعا به دلیل گریم ابروهایم در زمان نوجوانی کیمیا که در آبادان می گذشت،  به شدت ناراضی هستم. اصلا چرا باید به جای ابروی دستی، از ابروهای بافته شده روی تور با رنگ روشن استفاده می شد؟! من بارها خواستم که از این نوع ابرو استفاده نکنند، اما آقای اسکندری بر خلاف آنچه ادعا می کنند، اصلا به حرف من، کارگردان و تهیه کننده پروژه اهمیت نداد. وقتی آقای شفیعی تصاویر ابروهای کیمیا را به ایشان نشان داد و ابراز نارضایتی کرد، ایشان باز هم تغییری در این ابروها اعمال نکردند. حتی آقای امیر اسکندری به دلیل گریم آن ابروها از من عذرخواهی هم کردند، اما متاسفانه باز هم چنین گفته های غیر واقعی را مطرح می کنند.» 

 

بازیگر «قصه ها» در انتقاد به گریم امیر اسکندری در ایام نوجوانی کیمیا گفت: « به هر حال من به عنوان بازیگر موظف هستم که سختی های گریم را تحمل کنم، من حتی به تیم گریم هم گفته بودم، حاضر هستم برای بهتر شدن ابروهای دوره نوجوانی وقت بیشتری بگذارم و بیشتر گریم شوم، اما مجری آقای اسکندری در آبادان نتوانستند ابروی دستی برای من بگذارد. خدا را شکر در تهران مجری جدیدی به گروه اضافه شد که بلد بود چگونه، دانه ای ابروها را به هم بچسباند. من حتی به مدت یک سال هر روز دو ساعت زودتر از دیگران آفیش می شدم، فقط برای این که ابروهایم واقعی و باورپذبرتر شود. حال باید دید انصاف آقای اسکندری کجا رفته که اینگونه تهمت می زند؟!» 

 

امیر اسکندری در بخش دیگر از گفت و گوی خود مدعی شده بود که برخلاف خواسته او، تهیه کننده این سریال به جای کلاه گیس حرفه ای که قیمت آن نزدیک به یک میلیون تومان است، یک کلاه گیس 50 هزار تومانی تهیه کرده است. اما مهراوه شریفی نیا با رد این موضوع، می گوید محمدرضا شفیعی آنقدر برای کارش ارزش قائل است که از این قبیل اقدامات انجام ندهد:‌«اصلا مگر می شود که آقای شفیعی تهیه کننده «کیمیا» فقط 50 هزار تومان پول کلاه گیس داده باشد؟ محمدرضا شفیعی را همه در تلویزیون می شناسند و امکان ندارد که در خواست گریمور را برای تهیه یک کلاه گیس یک میلیون تومانی رد کند و برود یک کلاه گیس 50 هزار تومانی بخرد. آقای شفیعی بالغ بر میلیاردها تومان خرج پروژه «کیمیا» کرده است، حال اصلا با عقل جور در می آید که حاضر نباشد یک کلاه گیس یک میلیون تومانی تهیه کند؟ به نظر من وقتی شخصی برای نقش های کوتاه از حامد بهداد، نیکی کریمی و رضا کیانیان دعوت به همکاری می کند، آنقدر برای کارش ارزش قائل هست که نخواهد برای کلاه گیس بازیگر نقش اصلی فاز 3 سریال خود کم بگذارد.» 

 

امیر اسکندری در بخش دیگر از گفته های خود بیان کرده بود که «مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان کلا با هیچ مساله ای کنار نمی آمدند» و رضا کیانیان هم شرط های عجیب غریبی برای بازی در این سریال مطرح می کرد. امیر اسکندری در ادامه انتقادات خود را تند تر هم کرد و خطاب به محمدرضا شفیعی تهیه کننده کیمیا گفت « اصلا شما وقتی هنرپیشه ای را با منت و التماس می آورید بهتر از این هم نمی‌شود.» 

 

اما مهراوه شریفی نیا با تکذیب گفته های امیر اسکندری می‌گوید: «گفته ها و تهمت های آقای اسکندری درباره من اصلا مهم نیست و من ایشان را به خدا واگذار می کنم. اما اگر بخواهم درباره تهمت های ایشان به مادرم و رضا کیانیان مطلبی را خدمتتان عرض کنم، باید بگویم که تمام خواسته های آقای کیانیان، درخواست های یک بازیگر حرفه ای بوده است. مادر من هم آنقدر حرفه ای هست که اگر مجری گریم کارش را بلد باشد، حرفی در مورد کار او نزند. مادر من همیشه در زمان گریم چشم هایش را می بندد و زمانی که کار گریمور تمام می شود، از جایش بلند می شود به سر سکانس می رود. این موضوع را تمام گریمورهایی که با مادرم کار کردند، می توانند تصدیق می کنند.» 

 

 این روزها در برخی از گروه های تلگرامی و شبکه های مجازی، عکس هایی از بازیگر نقش اصلی «کیمیا» منتشر می شود که آن را در سال 57 و 87 نشان می دهد، در این عکس ها ادعا می شود با گذشت چندین سال از سن کیمیا هیچ تغییری در گریم او به وجود نیامده است. اما مهراوه شریفی نیا معتقد است که گریم او برای یک شخصیت 47 ساله تقریبا درست است: «برخی از دوستان در برخی از موارد انتقادهایی می کنند که واقعا من متوجه آنها نمی شوم. مثلا می گویند یک آدم 47 ساله این شکلی نیست. آخر مگر یک آدم 47 ساله چه شکلی است؟! دندان مصنوعی دارد یا مثلا فرتوت است؟! به طور مثال عاطفه رضوی و نسرین نکیسا 47 سال سن دارند و صورتشان نه پیر شده است نه چروکی دارد. حال اگر شخصیت کیمیا 70 ساله بود، این انتقادات وارد بود، اما 47 سال سنی نیست که بخواهد پوست صورت او آویزان یا چین و چروک های بسیار  داشته باشد. به نظر من در برخی از موارد انتظارات خیلی بالاست. یک آدم 47 ساله باید یک پختگی داشته باشد و اتفاقا در این سریال ما هم سعی کرده ام در بازی نوع صدا، پوشش و گریم، متفاوت تر با کیمیای جوان عمل کنیم. تمام خطوط صورت من به شدت تیره شدند و حتی غبغب و افتادگی پلک من توسط گریم تشدید شده است. لباس های گشادتر و سنگین تری به من پوشانده شد تا بالا رفتن سن به وسیله این ابزار باور پذیرتر به نظر برسد. عینک هم یکی از وسایلی است که به بالا رفتن سن کمک می کند. البته ما در خیلی از پلان ها، تصویر بدون عینک کیمیا را خواهیم دید. به نظر من تصوری که عده‌ای از یک زن 47 ساله دارند، در حد یک زن 80 ساله است! به هر حال من فکر می کنم برخی از مواقع، قضاوت ها کمی نا عادلانه و بر اساس پیش فرض هاست. » 

 

 

شریفی نیا در پایان می‌گوید: « نادیده گرفتن زحمات دیگران از هر زاویه و منظری به نظر من بی انصافی است! در مورد حرف های آقای اسکندری هم خداوند ناظر و آگاه است و قطعا قاضی بهتری است.»

منبع:ای سینما

.

.

برای دیدن  مطالب مرتبط با سریال کیمیا اینجا کلیک کنید

 

واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم

www.mizanonline.ir/.../واکنش-گریمور-کیمیا-به-انت...

Translate this page

5 hours ago - داوران بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر معرفی شدند · واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند ... واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم ... این گریمرور ادامه داد: روال کار به این گونه است که وقتی یک گریمور یک هنر پیشه ای را گریم می کنند کارگردان اورا می ...

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های طراح گریم «کیمیا - سوره ...

www.sourehcinema.ir/?p=65304

Translate this page

1 day ago - امیر اسکندری طراح گریم این سریال انتقادات تندی به مهراوه شریفی نیا، رضا ... جواد افشار کارگردان و محمدرضا شفیعی تهیه کننده «کیمیا» بندازد.».

Images for ‫واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎Report images

Image result for ‫واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎5 days ago

More images for واکنش کارگردان جواد افشار به انتقاد از گریمور فیلم کیمیا

واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت ... - قطره

www.ghatreh.com/.../واکنش-جواد-افشار-منتقدان-کیم...

Translate this page

7 hours ago - جواد افشار در واکنش به انتقادهایی که این روزها به سریال کیمیا می شود ... واکنش گریمور 'کیمیا' به انتقادات ... این کارگردان افزود: باید دید مصاحبه او و انتقادهایی که به گریم مهرآوه ... «چند متر مکعب عشق»، فیلم برگزیده جشنواره داکا ...

گریمور فیلم کیمیا انتقاد - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=گریمور+فیلم+کیمیا+انتقاد

Translate this page

واکنش گريمور سریال کيميا به نقد مردم سریال کيميا اولین سریال صد قسمتی ... سپاسگزارم : در کنار جواد افشار کارگردان باشخصیت و دوست داشتنى «کيميا» روز آخر ...

همه انتقادات به "کیمیا"؛ از تقلیل انقلاب تا گاف‌های عجیب - فرارو

fararu.com/.../همه-انتقادات-به-کیمیا-از-تقلیل-انقلاب...

Translate this page

Dec 26, 2015 - فرارو - "به نظر می‌رسد عوامل فیلم کیمیا برای ساخت یک فیلم تاریخی با مضامین انقلاب و دفاع مقدس از ... نقد محتوای سریال جواد افشار به همین‌جا ختم نمی‌شود. ... و افراد سرشناس دور نمانده، گاف‌های تاریخی این سریال نیز واکنش های زیادی در پی داشته است. ... اما همه‌چیز هم خارج از توان کارگردان و منشی صحنه و باقی عوامل نیست.

اخبار سریال کیمیا - تی نیوز

tnews.ir/Tags/سریال-کیمیا

Translate this page

اخبار سریال کیمیا. ... واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند واکنش جواد ... گریم ناشیانه کیمیا ، وقتی ۲۳ سال پیرتر می شود!

واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که ... - فيدگاه

feedgah.com/.../واکنش-جواد-افشار-به-منتقدان-کیمیا-...

Translate this page

6 hours ago - واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند جواد افشار در ... فریبرز صالح کارگردان فیلم سینمایی «سفیر» به دیار باقی شتافت ... واکنش گریمور کیمیا به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم ...

انتخاب - طعنه معنادار کارگردان «کیمیا» به منتقدان - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/.../طعنه-معنادار-کارگردان-کیمیا-به-من...

Translate this page

5 hours ago - واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات ... جواد افشار کارگردان «کیمیا» درخصوص انتقادهایی که اخیرا به این سریال شده گفت: من در این رابطه بعد از اتمام ...

افشاگری امیر اسکندری گریمور سریال کیمیا | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/.../افشاگری-امیر-اسکندری-گریم...

Translate this page

1 day ago - واکنش گریمور سریال کیمیا به نقد مردم. سریال کیمیا اولین .... افشاگری طراح گریم کیمیا به سوتی های این فیلم – رسانه بوچیل. www.buchil.ir ... فیلم وارد شد. امیر اسکندریطراح گریم این سریال انتقادات تندی به مهراوه شریفی … ... تصویربرداری فصل سوم سریال “کیمیا“به کارگردانی جواد افشار در شهر … و محمدحسین ...

 

AllVideosImagesShoppingNewsMoreSearch tools

About 555,000 results (0.53 seconds) 

Search Results

Images for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎Report images

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎2 days ago

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا‬‎

More images for انتقاد از گریمور فیلم کیمیا

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های گریمورش

www.fardanews.com/.../واکنش-مهراوه-شریفی‌نیا-به-ح...

Translate this page

1 day ago - با رسیدن شخصیت های سریال «کیمیا» به زمان حال، انتقادهایی به گریم بازیگران این فیلم وارد شد. امیر اسکندری طراح گریم این سریال انتقادات تندی ...

واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم

www.mizanonline.ir/.../واکنش-گریمور-کیمیا-به-انت...

Translate this page

5 hours ago - میر اسکندری گریمور سریال «کیمیا» در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص مصاحبه ای که از او اخیرا چاپ شده و در آن انتقادهایی ...

گریمور فیلم کیمیا انتقاد - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=گریمور+فیلم+کیمیا+انتقاد

Translate this page

واکنش گريمور سریال کيميا به نقد مردم سریال کيميا اولین سریال صد قسمتی است که از همان ابتدای پخش با نقدهای زیادی روبرو شد و با وارد شدن این سریال به فصل سوم ...

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های طراح گریم «کیمیا - سوره ...

www.sourehcinema.ir/?p=65304

Translate this page

1 day ago - مهراوه شریفی‌نیا بازیگر نقش اصلی سریال «کیمیا» نسبت به انتقادات گریمور این مجموعه واکنش نشان داد. به گزارش سوره سینما، با رسیدن شخصیت ...

گاف های سریال کیمیا از نگاه تماشاگران - نقد فارسی

www.naghdefarsi.com/.../15566-1394-07-26-09-25-5...

Translate this page

Oct 18, 2015 - دختر دبيرستاني که دوست کيمياست با کمک گريم پوستش رو تيره کردين که بگين جنوبيه؟ ديگر سوتي ها جدا از اين گاف هاي آشکار و مهم، بخشي از ...

انتقاد شدید طراح گریم کیمیا از مهراوه شریفی نیا و رضا ...

www.salamcinama.ir/.../انتقاد-شدید-طراح-گریم-کیم...

Translate this page

گریمور سریال کیمیا که این روزها با انتقاد های زیاده مواجه است در مصاحبه با نشریه هفت صبح به انتقاد شدید از رضا کیانیان، مهراوه شریفی نیا، کارگردان و تهیه کننده ...

داستان و عکس های بازیگران و پشت صحنه سریال کیمیا شبکه دو

www.amazing.ir/1394/05/21/photo-cast-alchemy-serial/

زمان پخش سریال کیمیا اسامی بازیگران سریال کیمیا عکس بازیگران سریال کیمیا ... ،زشتشون کرده ،من اصلا دوس ندارم نگاشون کنم ،گریمور سریال های تاریخی فقط و ..... البته خود من هم برخی انتقادات رو قبول دارم، اما خوب فعلا باید به هدف اصلی فیلم که ...

بی‌توجهی عوامل تولید سریال «کیمیا - نامه نیوز

namehnews.ir/.../غفلت-یا-سهل-انگاریبی‌توجهی-عوامل...

Translate this page

بی‌توجهی عوامل تولید سریال «کیمیا» به خانواده شهید جهان آرا! ... هر چند که علی رغم نظر کارگردان و عوامل تولید «کیمیا» انتقادات زیادی به انتخاب حامد بهداد برای ایفای ...

اخبار سریال کیمیا - تی نیوز

tnews.ir/Tags/سریال-کیمیا

Translate this page

اخبار سریال کیمیا. ... واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند واکنش جواد ... گریم ناشیانه کیمیا ، وقتی ۲۳ سال پیرتر می شود!

 

AllVideosImagesShoppingNewsMoreSearch tools

About 568,000 results (0.67 seconds) 

Search Results

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های گریمورش

www.fardanews.com/.../واکنش-مهراوه-شریفی‌نیا-به-ح...

Translate this page

1 day ago - با رسیدن شخصیت های سریال «کیمیا» به زمان حال، انتقادهایی به گریم بازیگران این فیلم وارد شد. امیر اسکندری طراح گریم این سریال انتقادات تندی ...

واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم

www.mizanonline.ir/.../واکنش-گریمور-کیمیا-به-انت...

Translate this page

5 hours ago - میر اسکندری گریمور سریال «کیمیا» در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص مصاحبه ای که از او اخیرا چاپ شده و در آن انتقادهایی ...

Images for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش‬‎Report images

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش‬‎

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش‬‎

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش‬‎2 days ago

Image result for ‫انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش‬‎

More images for انتقاد از گریمور فیلم کیمیا واکنش

واکنش مهراوه شریفی‌نیا به حرف‌های طراح گریم «کیمیا - سوره ...

www.sourehcinema.ir/?p=65304

Translate this page

1 day ago - مهراوه شریفی‌نیا بازیگر نقش اصلی سریال «کیمیا» نسبت به انتقادات گریمور این مجموعه واکنش نشان داد. به گزارش سوره سینما، با رسیدن شخصیت ...

گریمور فیلم کیمیا انتقاد - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=گریمور+فیلم+کیمیا+انتقاد

Translate this page

واکنش گريمور سریال کيميا به نقد مردم سریال کيميا اولین سریال صد قسمتی است که از همان ابتدای پخش با نقدهای زیادی روبرو شد و با وارد شدن این سریال به فصل سوم ...

گاف های سریال کیمیا از نگاه تماشاگران - نقد فارسی

www.naghdefarsi.com/.../15566-1394-07-26-09-25-5...

Translate this page

Oct 18, 2015 - گاف های سریال کیمیا از نگاه تماشاگران. ... جدا از ماجراي سوتي هاي موجود در سريال، ريزبيني مخاطبان و واکنش آني و لحظه اي آنها هم مقوله جالب و قابل بحثي ... يکي از پرحاشيه ترين اتفاق ها، گريم هاي استفاده شده براي زنان اين سريال است.

اخبار سریال کیمیا - تی نیوز

tnews.ir/Tags/سریال-کیمیا

Translate this page

اخبار سریال کیمیا. ... واکنش جواد افشار به منتقدان «کیمیا»: قطاری که سرعت نگیرد سنگش نمی زنند واکنش جواد ... گریم ناشیانه کیمیا ، وقتی ۲۳ سال پیرتر می شود!

واکنش گریمور \'کیمیا\' به انتقادات | من مصاحبه ای انجام - قطره

www.ghatreh.com/.../واکنش-گریمور-کیمیا-انتقادات

Translate this page

1 day ago - واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه ای انجام ندادم · پاسخ گریمور «کیمیا» به ... شباهت زیدان با 3 ستاره بی بدیل دنیای فوتبال/عکس ...

واکنش گریمور "کیمیا" به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای ... - اخبار روز

tasna.ir/.../واکنش-گریمور-کیمیا-به-انتقادات-اصلا-م...

Translate this page

1 day ago - واکنش گریمور “کیمیا” به انتقادات/ اصلا مصاحبه‌ای انجام ندادم ... نکته/ راه آهن به ۵۴۰ رسید · اسامی هیئت داوران جشنواره فیلم کوتاه موج اعلام شد · طبیعت ...

گلایه‌های گریمور کیمیا: مهراوه شریفی‌نیا اجازه نمی‌داد چسب به ...

www.entekhab.ir/fa/news/248717

Translate this pageEntekhab

1 day ago - گلایه‌های گریمور کیمیا: مهراوه شریفی‌نیا اجازه نمی‌داد چسب به صورتش بزنیم ... طراح گریم اولین فیلمی که کیانیان بازی کرد یعنی "تمام وسوسه های زمین" من بودم؛ .... انتقادات مطهری: خبر را شنیدم. ... واکنش روزنامه کیهان به رد صلاحیت ها.


کلکسیون

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال